Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ceva nu este in regula nimeni nimic(la noi ar fi in regula dar la voi?)
    ba voi lati trimis la vreo clinica de aia
    Last edited by NCDHD; 27 August 2009, 12:57.
    http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

    Comment


    • Mai, mai, cate'' împunsaturi cu sula'' pe forum...unii vor sa mearga departe, unii vor sa faca forum de scris si citit....
      Sa fim realisti si optimisti ! din scris nu faci multe ca si cand vorbesti pe sleau ce vrei...dar vad ca pe unii ii deranjeaza si scrisul, iar de vorbit, intalnit, nici nu poate fi vorba !!!
      Fratilor, stati acasa, luati-va lână si face-ti pulovere !!!
      Este greu sa scrii ca nu poti venii, tre' sa ne ''tiganim'', vai, vai....la urma urmei, cine vrea vine, cine NU, treaba lor....''CE ESTE GREU DE INTELES''
      Dovediti inca o data ca nu va convine de cineva, de ceva, in fine....noi va primim cu drag, fara probleme, la o cafea in oras, deja sa format un grup care activeaza totdeauna, cui nu-i convine, sa fie sanatosi si la punga grosi...Nu vorbim in numele nimanui, doar propunem si vedem, cine NU...by, by
      stima.....
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • ovidiu,ti-ai pierdut degetele pe tastatura?

        Comment


        • Nuuuuu, imi pierd rabdarea cu unii membrii care nu fac diferenta intre intalniri si scris, dar nu vreau sa fi-u rautacios, sunt prieten cu toti si sper ca nu am jignit pe nimeni !!!
          Mai Alex, ce nu-ti convine ???



          Lista cu mini intalnirea de sambata, 29.08.2009, orele 10.30, la Practiker,
          Intalnirea va fi ptr. mici intelegeri, decizii, dezbateri, etc. intre colegi:
          1.Marton_Grigore
          2.Kenjiro_Sanga
          3.Daniel_67
          4.Rares_Hd
          5.
          6.
          7.
          8.
          Asteptam colegi vechi, noi, la o cafea buna !!!
          Ce v-am spus...a si aparut un nou coleg de la Hd !
          __________________
          Last edited by NCDHD; 27 August 2009, 12:52. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Alex miniintalniri ca si cea de astazi, sigur vor mai fi. Oricum tinem legatura.
            Secretare vreau si eu o cafea la practiker. Deci Sambata la 10:30 fix.
            Eu beau sigpic

            Comment


            • Lista cu mini intalnirea de sambata, 29.08.2009, orele 10.30, la Practiker,
              Intalnirea va fi ptr. mici intelegeri, decizii, dezbateri, etc. intre colegi:
              1.Marton_Grigore
              2.Kenjiro_Sanga
              3.Daniel_67
              4.Rares_Hd
              5.Alin1234
              6.07hzp
              7.
              8.
              Asteptam colegi vechi, noi, la o cafea buna !!!
              deci, se poate ...
              Nici nu stiu de ce sariti unii ptr aceste intalniri, sunt foarte bune ptr destresare, in fine !!! nu-i asa Daniele ?
              Last edited by kenjiro_sanga; 27 August 2009, 17:22.
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • sambata sunt la lucru pana la ora 16. imi pare rau, nu pot sa vin. intrebare scurta: acum intalnirile se fac sambata ?????
                noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

                Comment


                • daca dai o cafea Aline,poate venim la tine...
                  Nobody is perfect. I am nobody.

                  Comment


                  • După cum a-ţi văzut m-am "apţinut" de la comentarii pe marginea la ceea ce s-a postat săptămâna aceasta!!! Mi s-a părut în limita normalităţii a ceea ce înseamnă LC Deva!!! Bîzăăăăăăă, glume, supărări, furie, suspans, atacuri la persoană(e), frustrări etc. .........!!!! Parcă ar fi o telenovelă!!! Şi în plus am dat material de discuţii la "ingineri"!!!! Reţineţi că nu fac nici o aluzie la meseria unora dintre membrii LC Deva!!! Cu toate acestea au apărut, ca de obicei, nişte mici neînţelegeri inerente scrisului pe forum iar unii dintre noi suntem în derută. De aceea e bine să ne întâlnim "face to face" ca să le clarificăm şi nu să dăm cu bâta non stop că unii ar părea că sunt mai cu moţ decât ceilalţi sau mai rău să ne luăm jucăriile şi să plecăm(undeeee ???).
                    Eu am ştiut că întâlnirile LC Deva sunt propuse şi se produc la dorinţa tuturor membrilor şi nu la dorinţa a 3-4 membrii cum susţii tu Miky!!! Eşti unul din membrii care au fost de la prima întâlnire LC Deva şi chiar nu mă aşteptam să văd că ai ajuns la această concluzie!! Dacă îmi dovedeşti contrariul îmi vând Logan-ul şi îmi cumpăr MATIZ!!! Nu ştiu, aş vrea să văd pe acela care a propus o întâlnire, în afara celor 3-4 şi nu s-a făcut!!! Poate doar Andrei(Diabolique) care a propus o ieşire pe ţara Haţegului dar şi aceea a fost făcută pe jumătate!! Şi atunci.::::???? Ţine aproape Miky, noi contăm pe tine în continuare!!! E valabil pentru toată lumea, membrii vechi sau noi, toată lumea trebuie să ştie că la Lc Deva nu contează 3-4 membrii sau aşa zisele funcţii care există, aş putea spune ONORIFIC!!! La LC Deva hotărăsc cei care participă efectiv atât pe forum cât şi la întâlniri Vreau să cred că toată lumea e în asentimentul meu iar dacă totuşi e cineva care e deranjat de opinia mea îl rog să mă conbată(CU ARGUMENTE) şi tac definitiv pe forum!!!
                    Aşa că lăsaţi prostiile şi treceţi la treabă!!! E nevoie de TOATĂ LUMEA ca să demonstrăm că LC Deva înseamnă ceva în familia LOGAN CLUB!!!!

                    Originally posted by baba-alin View Post
                    sambata sunt la lucru pana la ora 16. imi pare rau, nu pot sa vin. intrebare scurta: acum intalnirile se fac sambata ?????
                    Chiar aşa D-le secretar general întâlnirile s-au mutat sâmbăta??? Pentru că dacă e aşa manager-ul e pas la această întâlnire!!!
                    P.S. Ăsta nu e un motiv ca întâlnirea să nu aibe loc la data. ora şi locaţia propusă!!!
                    Last edited by Daniel 67; 27 August 2009, 19:01. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • dau si o cafea ca langa magazin sunt doua teresa. deci va astept ;)
                      noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

                      Comment


                      • Facem mâine o miniîntâlnire la terasa cu pricina Aline???? Ştiam cum îi zice dar îmi scapă acum!!!
                        Giovani, cumva????????

                        Comment


                        • facem Dane, nici nu se pune problema. da asa ii spune. ai memorie buna, si mai ii una langa magazin SOTO ii spune
                          noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

                          Comment


                          • din partea mea se poate muta si duminica si la simeria, numai sa va hotarati pana luni, nu stiu cine a fost inginerul cu data dar cred ca nu a bagat de zama ca 29 e sambata,au mai fost cazuri.
                            Daniele cum ai putut rabda atatea zile sa nu zici nimic?

                            Comment


                            • E o chestie care se câştigă în timp şi se numeşte: ascultă şi nu da cu bîta în baltă!!!! Sau în traducere liberă se numeşte ÎNŢELEPCIUNE iar asta se câştigă în timp!!! Toţi păţim chestia asta numai că unii reţinem nişte treburi iar unii pur şi simplu mergem mai departe!!!
                              Scuzaţi-mi lipsa de modestie dar nu fac altceva decât să constat nişte fapte!!!

                              În concluzie propun o nouă dată, o nouă locaţie, aceeaşi listă de participanţi şi aceeaşi oră pentru o nouă întâlnire LC Deva!!
                              Lista cu mini intalnirea de duminică, 30.08.2009, orele 10.30, la Simeria, parcarea din spatele părculeţului din centru vizavi de BCR!!!
                              Intalnirea va fi ptr. mici intelegeri, decizii, dezbateri, etc. intre colegi:
                              1.Marton_Grigore
                              2.Kenjiro_Sanga
                              3.Daniel_67
                              4.Rares_Hd
                              5.Alin1234
                              6.07hzp
                              7.
                              8.
                              Asteptam colegi vechi, noi, la o cafea buna+ pizza !!!
                              deci, se poate ...
                              Nici nu stiu de ce sariti unii ptr aceste intalniri, sunt foarte bune ptr destresare, in fine !!! nu-i asa oameni buni ?
                              __________________
                              Last edited by Daniel 67; 27 August 2009, 20:09.

                              Comment


                              • ieri am fost de servici...urmeaza 3 zile libere...deci,cine merge in locul meu duminica la servici?! (ce ma enervati... )
                                Nobody is perfect. I am nobody.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google