Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De ce sunteti rai si nu discutati aici despre intalniri, ardeti gazul si nu ati raspuns la intrebare.

    Comment


    • Si eu sunt de acord. Oricum Grig este organizatorul nostru de intilniri neoficial. Asa ca sa stie lumea ca este si oficial. Grig trebuie sa dai de baut!!!

      Comment


      • Originally posted by alin1234 View Post
        colegilor de suferinta propun sa facem un ``trademark `` al loganclub deva si dupa vointa fiecaruia sa il atasam la samnatura , mai pe o aripa , mai pe luneta sau parbriz ! Ce parere aveti ? Imi cer scuze daca postez aiurea !! Sunt nou ca si membru activ asa ca mila va rog ! si inca ceva va rog .. (fac pariu ca tot aiurea postez dar imi asum riscul ) De ce nu imi apare la sectiuna membru si mie logan club deva .. doar m`am inscris !! pls help si mii de scuze pt offtopic !
        Alin, trebuie sa primesti "acceptul" de la cel care "conduce" grupul vostru. Dar daca vreti sa o luati in ordinea fireasca a lucrurilor, prima data trebuie sa se stabileasca un lider (organizator de intalniri) si apoi sa treceti si la grupuri (sper ca nu de interese ).
        si intradevar, avand in vedere ca deja v-ati inmultit ar trebui sa va diversificati si voi threadurile si sa discutati aici doar despre intalniri. daca aveti nevoie de ajutor cereti-l (chiar si mie)
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Grigore, poporul te vrea. Ce sa-i faci asta ti-i soarta.
          off topic :
          Alin1234 ca ca iti apari ca membru - te duci in "panoul de control al utilizatorului", la "apartenenta la grupuri", faci bifa in dreptul LoganClubDeva apoi clic pe butonul de jos "Intra in grup". Este si topicul "discutii generale LCDeva" unde poti scrie orice.

          Comment


          • Din cate am inteles de la domnul Daniel (un om de nota 25)e o adevarata aventura intalnirea loganistilor din HD. Astept cu nerabdare urmatoarea intalnire ! Cand urmeaza sa ne intalnim ? Daca ramane in 5.04 sunt total de acord ! ahh si in ceva offtopic : Am reusiiiiiiiiiiittttt !! MS mult tuturor care m`au indrumat cu apartenenta la club !
            Last edited by alin1234; 24 March 2009, 11:35.
            sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/hd_66_aly-t18341.html

            Comment


            • fericire totala )) da buzna tineretul, ma bucur...
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • deci nu o sa mai fiu juniorul clubului

                oofff BUBU, ai zis numai sa-mi faci in ciuda....
                lasa ca daca o sa am drum prin zona te contactez
                deci duminica 29.04.09 unde ne intalnim?
                Last edited by alex_comisaru; 24 March 2009, 18:52. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • junioru 29.04.2009 este cam departe nu crezi? (si e miercuri)
                  se vor supara carcotasii,stiu ei cine.

                  Comment


                  • ramane 29.03 ??? eu vin ..
                    Last edited by alin1234; 24 March 2009, 19:18.
                    sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/hd_66_aly-t18341.html

                    Comment


                    • Alex ai fost si ve-i ramane JUNIORUL NOSTRU, nu te supara,!
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • domnilor ce`i cu linistea asta ?? linistea dinaintea uraganului ? deci sa inteleg ca ne intalnim in 29 ?
                        sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/hd_66_aly-t18341.html

                        Comment


                        • grigore am gresit .scuze!! ma refeream la luna Martie

                          Comment


                          • Alex, mai traiesti!?)
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • spre dezamagirea dujmaniilor,DA.am fost cam ocupat zilele astea, imi cer scuze pt activitatea scazuta pe forum!!
                              hai "organizatorule" dormi?

                              Comment


                              • Nu doarme - aduna brichete, numara leduri. Munca de organizator ce mai.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google