Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti-e ciuda ca sunt moldovean !?...olteneeeeee !?
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • nu colega ,sunt ca tine asa ca paaaaaaaa
      va doresc noapte buna cucuvelelor
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
        Inca nu !!! zii ma, ce ne oferi la Brad de mancare
        pai,banuiesc ca varza nu mai vreti sa mancati, asa ca ce ati spune de niste virsli de la mama lor?
        Nobody is perfect. I am nobody.

        Comment


        • Incepi sa-ti revii putin, hai mai baga
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Originally posted by kklaus View Post
            terminam anul in forta? (intalniri)
            Nu în forţă Claudiu!!! Terminăm în normalitate!!
            Vroiam să mă dau şi eu cu mocăniţa de la Brad nu să mănânc la Brad!!! De mâncat se poate mânca la întoarcere la Deva la fel cum au mai procedat unii cu alte ocazii!!! Ne dăm uţa, uţa .într-un loc şi păpăm în alt loc!!! E vreo problemă???
            Aţi devenit pretenţioşi la calitatea pizzei!!! Oare de la cine v-aţi molipsit????

            Comment


            • corect managere...dar totusi as dori sa mancam la brad,dupa ce ne dam cu mocanita,si,mergem sa mancam la ''alba''.
              (numele restaurantului unde vom savura virsli se numeste ''alba''...sa nu se inteleaga altceva )
              caci acolo unde am fost nu mai mergem deoarece nu mai doresc sa consum gratis
              Last edited by kklaus; 21 November 2009, 23:09.
              Nobody is perfect. I am nobody.

              Comment


              • Daniele tu ai zis ca urmatoarea intalnire va fi in decembrie si cum mai sunt doar 8 zile pana luna viitoare eu nu cred ca mai ajung la vre-o intalnire pana atunci. Dar nu se stie.

                Comment


                • Pot sa-i dau dreptate ''.......de 5 stele''......asa este, merge niste virsli de la mama lor..
                  Sunt de acord cu locatia...dupa ce ne dam cu Sageata de la Brad..ok
                  Lasa Mike ca vii in ianuarie, avem locuri libere si ACU' nu sau ocupat, e gratis
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • daca iese bine , va fi a doua intalnire...la a treia dati de baut.
                    Nobody is perfect. I am nobody.

                    Comment


                    • Bine mai ......5 stele, sa nu ti se urce Luceafarul la cap
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
                        Lasa Mike ca vii in ianuarie, avem locuri libere si ACU' nu sau ocupat, e gratis
                        Am inteles secretare, vin atunci in ianuarie. Noapte buna.

                        Comment


                        • Păi numai bine trece sfârşitul de lună, începutul de lună, sfârşitul de an - începutul de an etc.................!!!!

                          Comment


                          • Aia vroiam si eu sa spun, dar altii vor numai sa "intepe".

                            Comment


                            • Sorry boss!!! Vroiam să chinui şi eu pe cineva seara asta!!! Sper că nu te-ai supărat!!

                              Comment


                              • mike...scuza-ma dar spui ca eu nu inteleg dar nici tu nu intelegi...toti incercam sa facem ceva,toti avem servici,facem aceste intalniri pentru simplul fapt ca ne place compania noastra,ne ''destresam'' si este bine cand suntem multi,asa ca o familie mare si fericita.
                                (sper ca macar acum intelegi ce vreau sa spun,sau poate iar crezi ca am ceva cu tine)
                                Nobody is perfect. I am nobody.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google