Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai dreptate Daniel, si eu am cam bagat de seama ca am luat-o inaintea altor Logancluburi mai vechi cu intalnirile si activitatea noastra. S-o tinem tot asa. Apare foarte des numele Deva pe forum in ultimul timp comparativ cu altele.
    Bag de seama ca sefu i-o dat mici si bere lu' ovi de vine cu propunerea asta .

    Comment


    • Mai fratilor , voi credeti ca sunt un tradator, va inselati, nu ma cunoasteti !
      ma cumpara cu mici si bere, nici gand, poate...noaptea, cand mi-e sete !))
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • Atunci poate te-a lasat cu suedeza lui ?

        Comment


        • nu vrea, as vrea
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • pai daca nu lati platit si la el este criza sau la voii
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
              Mai fratilor , voi credeti ca sunt un tradator, va inselati, nu ma cunoasteti !
              ma cumpara cu mici si bere, nici gand, poate...noaptea, cand mi-e sete !))
              Are dreptate Ovi in plus micii si berea ii putem vedea oricind indiferent ca vrea seful sau nu!!! Vine vremea si de mici , nu disperati!!!

              Comment


              • hai sa fim fffoarte seriosi la o intalnire sa ne intalnim daca se poate toti sa le artam ce sintem in stare, cati loganisti santem de uniti logan deva facem si poze cu masinile si la persoana ca sa le demonstram si la alti
                sigpic

                Comment


                • Coste, noi suntem asa!, stai linistit, numai acu' este o criza mica si printre membrii...oricum suntem uniti, asta se vede, doar la cei care se tin de acest club, barfe si povesti , oricum vor exista , sunt ferm convins...
                  ''Ba am fost acolo la aia la Logan Club Deva si bla , bla, bla....na na na'' (exemplu),...noua care suntem uniti, PUTIN NE PASA sau NOUA NE PASA , dar de club, de noi...eu am incredre , incet, incet in cei care intr-adevar sunt fideli acestui club, nu disper, doamne fereste, mai glumesc dar asta e.
                  Clubul Logan Deva nu inseamna doar autoturisme tunate, etc...inseamna si oameni care se pot ajuta la nevoie, o baza candva, undeva, prietenie, solidaritate, e destul ptr a fii membriionesti, simplii si prietenos] in acelasi timp.
                  scuze ptr acest discurs, dar asa vad eu lucrurile
                  cu respectKenjiro_Sanga
                  Last edited by NCDHD; 26 November 2009, 12:38.
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Ovidiu ai demonstrat inca o data ca trebuie sa fii numit "filozoful" Logan Club Deva!!!!

                    Comment


                    • Cine imi zice si mie despre ce "criza mica" e vorba la L C Deva?
                      Nu de alta dar mie mi-a scapat faza.

                      Comment


                      • Pai, ai scapat faza d-nule Lion, cine te pune sa te imbolnavesti))
                        Multumesc d-nului Daniel ptr laude, mare domn, dar asa sunt io, urasc ipocrizia, nesimtirea, oamenii care au numai interese, nu vb de cei de fata, in general...sa speram ca la acest club nu se vor infiltra printre noi....oricum nu au sanse, ii observ din prima )
                        Last edited by NCDHD; 26 November 2009, 12:39.
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • ovidiu,ai citit discursul de pe "promter"
                          Last edited by NCDHD; 30 March 2009, 17:49. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • No faina intalnirea!!!
                            important e ca v-ati simtit bine si asa dupa cum zice marele nostru filozof, prieten si coleg al Logan Club Deva "important este sa ne destresam"!

                            Cu respect Ionut!!!

                            Comment


                            • Am vazut ca nici Giany nu a venit.

                              Comment


                              • Giany, a fost la servici !...
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google