Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai baieti, curaj....facem derapaje, ne dam cap in cap, ne laudam, il batem pe Sefu ....va fi frumos
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Intalnire in 27.12.2009, ora 11.30 la cabana Bejan, ultima cica:
      1.Marton Grigore
      2.Kenjiro Sanga
      3.Kklaus
      4.Mike Boy
      5.Daniel 67
      6.
      7.
      8.

      ...cu derapaje la Bejan!!! Sper să nu derapăm numai cei 3-4 acum la final de an!!! Aşteptăm şi pe cei de la 5 - xxxx!!!

      Comment


      • speranta moare ultima Managere...
        Nobody is perfect. I am nobody.

        Comment


        • Da Claudiu!!! Cel puţin în ceea ce mă priveşte m-ai ghicit!! Nu o să spun mai multe, mă păstrez pentru discursul de sfârşit de an!!!
          Oricum am fost unul care a dorit mai mult decât se putea "scoate"!!! Şi sunt convins că se poate mai mult!!! Dar va veni un nou an şiiiiiiiiiii............ mai vedem!!!
          Last edited by Daniel 67; 27 December 2009, 00:07.

          Comment


          • De acord cu Managerul, pacat ca suntem doar vreo 2, 3 care bat gura de pomana p'acilea si restul stau si rad pe forum....stii chestia cu: cine rade la urma, rade mai bine
            ...restul... tot pe forum, cu atat se aleg ...ce avem noi in plus....distractia, prietenia mai stransa, ajutor la toate, de fiecare data si .....DESTRESAREA TOTALA
            Last edited by kenjiro_sanga; 27 December 2009, 00:54.
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • din pacate nu ajung la intalnire maine.plec la Sibiu,distractie placuta tuturor

              Comment


              • La ultima intalnire la cabana Bejan, tot 3-4 au fost. Si verificau alarma la Logan. ca sa fie mai multi, voi fi prezent si eu. Sper sa fie vreo 5-6 Loganuri in derapaj.
                Eu beau sigpic

                Comment


                • 27.12.2009 la Bejan, ora 11.30 ptr mica intalnire secreta a mafiotilor
                  1.Marton Grigore( Nasul)
                  2.Kenjiro Sanga
                  3.Kklaus
                  4.Mike Boy
                  5.Daniel 67
                  6.07HZP
                  7.edyc+nepotul nasului din petrosani
                  8.

                  ...cu derapaje la Bejan!!! Sper să nu derapăm numai cei 3-4 acum la final de an!!! Aşteptăm şi pe cei de la 5 - xxxx!!!
                  Last edited by NCDHD; 27 December 2009, 01:19.
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Aşa e Secretare!!! Dar eu sunt convins că anul care va veni va aduce oarece schimbări în bine în activitatea LC Deva!!! Aşa îmi place mie să cred şi voi lupta să fie aşa!! Iar dacă va fi să nu fie aşa precum zic eu, oricum va fi bine pentru că suntem un nucleu tare (dacă vă aduceţi bine aminte aşa ne numeam la începuturi şi aşa vom şi rămâne) care a format LC Deva!! Iar activitatea noastră după un an de zile nu poate decât să ne încurajeze să mergem mai departe!!!
                    Singura neîmplinire din acest an este faptul că nu am reuşit să constituim un grup de "3-4 "în Valea Jiului!! Dar cine ştie??? Poate reuşim anul viitor!!!

                    Comment


                    • daniele nu fi trist citeste postul 4553

                      Comment


                      • Cine indrazneste sa modifice lista fara aprobarea Nasului de Deva
                        Edy parca era bolnav, si-a revenit cu Varza
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • Originally posted by martongrigore View Post
                          daniele nu fi trist citeste postul 4553
                          Ca să văd ceeeeeeeeeeee???? Că nu pricep???

                          Comment


                          • Martoane, vino cu postul sa vedem si noi....copy...paste
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • "Copy" o fi!!! Dar "paste" de unde că n-au vrut???!!! Aşa că ce să vedem????

                              Comment


                              • Nasule, te dai la fund....nu zici nik !!! te-a intrebat omul ceva si tu !?
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google