Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Junioare vad ca te-ai afiliat cu Costel.....dar las' treaca mearga de la mine, e Sarbatoare si .......e pacat sa spun ca aici ati dat chix.....altadat' tinea....dar acu' Nu merge
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Sunt de acord cu Alex , fiecare vine cu ce poate ,cu sampanie cu bere citric ...............etc
      sigpic

      Comment


      • Vine Alex, unde !? Costele te vad om serios....fie cum vrei tu si apoi mancam
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • unde poate sa fie pizza VIVA la Hunedoara , deja uni va faceti ca nu stiti
          sigpic

          Comment


          • Ne prefacem Costele, te-ai prins
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • Va las noapte buna cucuvelelor ne vedem la anul , deci maine nu vreti o mini intilnire ptr. uni daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...........restul baaaaaaaaaaaaaaaaa
              sigpic

              Comment


              • eu vin maine la hd dar vin asa pe la 13-14 sa mananc din porcii lu' hada

                Comment


                • la ora 14 este bine , restu se trag pe cur (fund ) scuze dupa cum se vede
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma trag pe foale Costele, nu pe fund, hai la culcare cucuveaua urata
                    ...deci cine merge sa se intalneasca cu Costel !!! ca e suparat rau ....Spiritul de loganist i sa ridicat dintr-o data si vrea o intalnire fulger cu Diabolique
                    Last edited by kenjiro_sanga; 31 December 2009, 02:34.
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • ala eu ,ala eu vrabiutele dorm?
                      daca sunt doi este intalnire!

                      Comment


                      • da pe la ce ora si unde?

                        Comment


                        • Intreaba-l pe Co-organizatorul - Costel Hd, doar el se ocupa de intalnirile pe Hunedoara ....si pe Juniorul Instigatorul(si eu vin dar sunt la lucru, zise Juniorul)
                          ...stii ca in 89' daca erau 3 persoane laolalta, ii arestau, asa ca, Costele, nu avem voie ....mai vorbim
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Mai, eu iar nu pot veni chit ca e la 2 pasi de mine, nu am incheiere sau alte chestii de servici, dar am treaba in gospodarie si soata mea conteaza pe ajutorul meu. Cu serviciul trebuie sa rezolv sambata si duminica, poate nu ma credeti dar chiar am de lucru si nu are cine ma inlocui.

                            Comment


                            • neata
                              deci nu va place pizza VIVA de la Hunedoara ,nici eu nu mai vin la DEVA anul acesta , Colega iara incepi sa faci pe filozoful...........treci direct la subiect
                              Lasa mihai ca vin eu cu o bucata de pizza la tine
                              sigpic

                              Comment


                              • Costele te astept numai vezi sa fie calda pizza ca dupaia nu mai e asa buna. Poate facem un troc, tu dai pizza si eu iti dau sarmale.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google