Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • No comment, cum vreti. Sau cum a vrut CEL DE SUS.
    Last edited by mikebike72; 11 February 2010, 15:23. Reason: greseala

    Comment


    • 1 AN de LC Deva simbata la Hunedoara, orele 14, in parcarea de la Kaufland!!! Cine doreste sa -mi tina de urit e binevenit iar cine nu inseamna ca are altceva mai "inteligent" de facut si intelegem. Sper ca nu ma lasati singur!!!
      Lista cu cheflii:
      0.Eu
      1.Daniel 67
      2.Kenjiro Sanga
      3.Kklaus
      4.mikey_boy

      Cum s-a spus...tortul se pregateste. Inscrierile sunt libere!!! Bagati material!!!
      Last edited by NCDHD; 11 February 2010, 19:28.

      Comment


      • sambata daca nu uit sa-mi iau haine de schimb, raman la hd la intalnire
        dar daca voi ramane voi trece doar sa va salut si sa va mai intreb de sanatate, ca de cheltuit bani nu am.

        ca sa va faceti o idee: am rata la facultate, am de schimbat distributia la masina, plus ulei filtre, ulei de servo, placute de frana, refrigerent si antigelu, plus restantele la facultate, plus ITP, plus cumparat licenta, plus CASCO, ca sa nu mai mentionez de RCA care e 9 milioane la mine, plus ca saptamana viitoare se mai duc 5 mil pe invitatiile de nunta, din pacate mi-a puscat hdd-ul la laptop si dau 2 milioane pe altu nou luni.....
        astea sunt pe langa chirie, naveta, incalzire, mancare, rate, etc care sunt lunare.

        poate eu ma mai descurc cum pot, mai scot o descoperire de card(cum o acopar nu stiu) mai imprumut de la parinti, dar oare ce fac altii care zilele astea au cam ramas fara serviciu?

        o mica parere personala: hai sa propunem intalniri o data pe luna ca e de ajuns, si in diverse locatii in fiecare luna ca sa nu se supere cei din brad sau cei din hd. cine poate sa vina vine, cine nu, hai sa-l intrebam daca puteam sa-l ajutam in loc sa ne certam degeaba. nu are rost sa ne spalam rufele in public.

        certurile de fatada merg unse pe forum, dar problemele adevarate parcan-ar trebui sa fie puse pe aici.

        Comment


        • diabolique...toata stima si respectul de la mine pentru tine referitor la ceea ce ai scris...pacat ca nu suntem toti la fel in gandire.
          Sambata eu tot va voi astepta la intalnire cu un tort special facut pentru noi ''ceilalti''.
          Nobody is perfect. I am nobody.

          Comment


          • Intilnirile au avut si vor avea loc ca si pina acum cu frecventa si in locatiile dorite de cei care vin la intilniri!!! Asa este normal sa fie!!!
            Cine se cearta mai DIABOLIQUE!!!???? Iar ai halucinatii????

            Comment


            • Diabolique vrei sa insir io datoriile, nu-mi ajunge o postare
              Mai Diabolique, ma bucur ca nu ai ciocu mai lung decat trebe'
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • de ce? ti-e frica ca ti-as face fundul arsice sau ca iti voi lua locu in parlament?

                Comment


                • Vino la intalnire ca sa imi faci fundu cu ruj, vii !??
                  Sau iar esti la munte...la Poiana lui Toma
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • 1 AN de LC Deva Simbata la Hunedoara, orele 14, in parcarea de la Kaufland!!! Cine doreste sa -mi tina de urit e binevenit iar cine nu inseamna ca are altceva mai "inteligent" de facut si intelegem. Sper ca nu ma lasati singur!!!
                    Lista cu cheflii:
                    0.Eu
                    1.Daniel 67
                    2.Kenjiro Sanga
                    3.Kklaus
                    4.Mikey_boy
                    5.
                    6.Costelhd

                    Cum s-a spus...tortul se pregateste. Inscrierile sunt libere!!! Bagati material!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • 1 AN de LC Deva, Simbata la Hunedoara, orele 14, in parcarea de la Kaufland!!! Cine doreste sa -mi tina de urit e binevenit iar cine nu inseamna ca are altceva mai "inteligent" de facut si intelegem. Sper ca nu ma lasati singur!!!
                      Lista cu cheflii:
                      0.Eu
                      1.Daniel 67
                      2.Kenjiro Sanga
                      3.Kklaus
                      4.Mikey_boy
                      5.Julyo
                      6.Costelhd
                      7.Razvan nr.1
                      8.
                      9.

                      Cum s-a spus...tortul se pregateste. Inscrierile sunt libere!!! Bagati material!!!
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • 1 AN de LC Deva, Simbata la Hunedoara, orele 14, in parcarea de la Kaufland!!! Cine doreste sa -mi tina de urit e binevenit iar cine nu inseamna ca are altceva mai "inteligent" de facut si intelegem. Sper ca nu ma lasati singur!!!
                        Lista cu cheflii:
                        0.Eu
                        1.Daniel 67
                        2.Kenjiro Sanga
                        3.Kklaus
                        4.Mikey_boy
                        5.Julyo
                        6.Costelhd
                        7.Razvan nr.1
                        8.
                        9.
                        10.Surpriza

                        Cum s-a spus...tortul se pregateste. Inscrierile sunt libere!!!
                        Bagati material!!!
                        Viitorul suna bine nu-i asa???? Si se vede si bine pentru ca asa vrea "cel de sus"!!!

                        Comment


                        • Eu vin numa' pentru tort,nu pt voi

                          Comment


                          • sa nu o uiti pe Ana...junioare. (Ana ta )
                            Nobody is perfect. I am nobody.

                            Comment


                            • 1 AN de LC Deva, Simbata la Hunedoara, orele 14, in parcarea de la Kaufland!!! Cine doreste sa -mi tina de urit e binevenit iar cine nu inseamna ca are altceva mai "inteligent" de facut si intelegem. Sper ca nu ma lasati singur!!!
                              Lista cu cheflii:
                              0.Eu
                              1.Daniel 67
                              2.Kenjiro Sanga
                              3.Kklaus
                              4.Mikey_boy
                              5.Julyo
                              6.Costelhd
                              7.Razvan nr.1
                              8.Alex Comisaru
                              9.
                              10.
                              Surpriza
                              Cum s-a spus...tortul se pregateste. Inscrierile sunt libere!!!
                              Bagati material!!! Viitorul suna bine nu-i asa???? Si se vede si bine pentru ca asa vrea "cel de sus"!!!
                              Deci, Ana va iesii din tort.....SURPRIZAAAAAAAAAAAAAAAAA, Ana lui Junioru care va striga la Alex " Treci acasa bagabontule si mai las' draqu alcoolul, iar esti cu nebunii astia"
                              Last edited by kenjiro_sanga; 11 February 2010, 23:24.
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Huuuuuuuuuuuuuuuoooooooo!!! Claudiu sa comanzi tortul fara portia Juniorului!!! Sa vina sa se roage de noi sa-i dam din portia noastra!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google