Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Costele, macar un lup dinala cu gura mare si maselele inflamate (de la curent) aduci ?. Multumiri secretarei pentru mesaj.

    Comment


    • Costele ! aici nu muncim, doar vb...si ne simtim bine...

      Deci, tineri loganisti, cucuvele veterane, treziti-va !
      va asteptam ! sambata la teleferic Cetate Deva, orele 16.00 cu mici si bere, ptr actiunea ''DESTRESAREA''
      CU RESPECT AL VOSTRU SECRETAR GENERAL...
      Last edited by NCDHD; 15 April 2009, 20:35. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • f bun...sambata la 16...
        Nobody is perfect. I am nobody.

        Comment


        • Nu e vina lui Klaus sau reteaua la care este client!!! Si eu m-am chinuit ieri minute bune pina cind si-a revenit serverul!!! Oricum cine vrea sa fie alaturi de noi in Logan Club Deva ne gaseste fara invitatii speciale!!!
          Last edited by NCDHD; 26 November 2009, 18:25.

          Comment


          • si la mine cand intru pe forum asa greu merge acum o saptamana am facut calculatorul este cam nou dar tot asa merge ca inainte cred ca este o mica problema la forum
            sigpic

            Comment


            • a fost prea solicitat...

              mai cade si el...se mai satura...
              Last edited by kklaus; 9 April 2009, 22:22. Reason: Automerged Doublepost
              Nobody is perfect. I am nobody.

              Comment


              • Vad o imbunatatire, in Forum, ma refer la discutiile L.C. DEVA, dar partiale, inainte eram mai activi pe teren decat la scris, acu e invers...
                ma bucur ca avem membrii noi si vor sa fie alaturi de L.C DEVA fiind d-nul Marton seful, Kenjiro, Alex, Lion, Daniel, Ionus, Mike, Giany iar cei mai noi , Kklaus, Alin, Costel, Ovim si cine mai doreste....
                Sa speram ca ne vom aduna destui! Conteaza sa fim un club cu multi membrii si oameni de omenie ! poate mai aveti prieteni cu Loganuri doritori, m-as bucura sa fim o parcare plina ochi, sa putem discuta orice...
                cu respect, secretarul general Kenjiro_Sanga
                Last edited by NCDHD; 15 April 2009, 20:36.
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • a aparut cucuveaua de seara de la intalnire

                  Comment


                  • hmmmmm...

                    Cucuvele , bufnite si alte pasari de prada
                    Last edited by kenjiro_sanga; 9 April 2009, 23:37. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • De fapt putem spune ca abia acum avem acces la internet!!!!

                      Comment


                      • eu cred ca la ora aia la care aveti limbarita va adorm nevestele ca altfel nu-mi explic

                        Comment


                        • ce sa faca si ei poate de la ora aia au acces la calculator
                          sigpic

                          Comment


                          • Ei na ! cine cu cine vorbeste...Huidu si Gainuşă!...
                            Suntem la munca, fratilor si tot intram pe forum sa va intarim muschii, altfel !...
                            Costel_Hd sa dat cu tineretul proletar, ce sa-ti spun, normal, Hunedoara contra Deva...Cetatea dacica este la Deva, fratilor, sa nu uitati!?
                            in fine, ma bucur ca mai dati si voi cate un semn, e ceva!
                            si daca v-ati suparat, o sa va destresez io la Deva, ok
                            Last edited by NCDHD; 15 April 2009, 20:37.
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • la ce limbarita aveti pe forum eu m-am facut mic

                              Comment


                              • citat

                                [Ei na ! cine cu cine vorbeste...[B]Huidu si Gainuşă!...

                                dupa cum vad voi stati pe forum dupa ora 23 ...... eu nu m-am dat cu nimeni dar mai nou discutile se tin asa de tirziu cine se supara ce nu mai stim de glume hai sa fim seriosi

                                va salut pe toti pana luni nu mai intru pe forum
                                Last edited by NCDHD; 10 April 2009, 15:32. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google