Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Georgi va ajunge PILOT fie ca vrea fie ca nu vrea!! Daca asa e obisnuita ce sa faca biata de ea!! Parca vad ca peste ceva ani o sa ajungi mataluta printre scaune. Numai replica nu se va shimba: Georgi fii cuminte!!!

    Comment


    • Tati ! Tati ! Baga viteza
      sigpic

      Comment


      • Nu radeti !!! din cauza vietii asteia....nu bunica, nu bunic...nu am pe nimeni...doar io cu nevasta mea....si masina in care-si petrece copilaria....asta-i viata
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • Departe de mine gindul de a ride!!! Incercam sa ne decretim fruntile de griji!! La fiecare dintre noi e o situatie aparte in familie. Si legat de asta vreau sa va spun ca fii-meu e bucuros cind merge cu masina doar cind il duc dimineata la scoala la Deva pentru ca doarme mai mult dimineata!!! In rest nu are nici o treaba cu Loganul!!!

          Comment


          • Nu radem mai, dar copila-i groaznic de dragalasa cand face faze d-astea :P Ar trebui sa fii mandru de Georgi
            sigpic

            Comment


            • Daaaaaaa....................
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • imi pare foarte rau ca astazi nu pot sa fiu prezent la intalnirea da la Brad (da la mine de acasa), sunt la job...
                ala' micu cu Loganu rosu!!!
                Micutzu Julyo...
                sigpic

                Comment


                • buna ziua cucuvelelor
                  si cum a fost la Brad astept detali dupa ce ma intorc de la munca
                  sigpic

                  Comment


                  • din pacate, n-am ajuns azi la brad, dar am ajuns la Uroi, si am zburat cu parapanta, pozele mai incolo

                    Comment


                    • un foto cat 1.000 de cuvinte...
                      doctore...asteptam pozele oficiale...
                      Attached Files
                      Nobody is perfect. I am nobody.

                      Comment


                      • La Manastirea Crisan 2 Loganuri au dobandit invizibilatate vreme de o luna pentru radare. Dupa care am alimentat cu niste sarmalute de post, dupa care n-am mutat in oras la virsle, pe care le-a pozat doar kklaus
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • kklaus cam subtire virsla ta , bag sama ca aia e portia lui Giorgi nu a ta?

                          Comment


                          • Subtiri, groase, ce mai conteaza !!! a fost super....
                            Cu atatea pacate, merita sa mergi la manastire...avem prieteni si ne ajuta sa scapam de rele...Dumnezeu sa ne ajute pe toti si sa nu avem probleme
                            Si daca vreti mai facem una dar cu gasca completa, adica fara Diabolique ...ce ziceti ???
                            Cateva foto si de la mine....ghiciti ce numar de inmatriculare are dubita aia alba parcata in garaj langa cealalta masina !!!
                            Attached Files
                            Last edited by kenjiro_sanga; 7 March 2010, 17:39.
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • Neamurile tale, ce mai !

                              PS > editai
                              Last edited by dr_mke; 7 March 2010, 17:49.
                              sigpic

                              Comment


                              • Cum zici Mikey ???
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google