Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu cine ma ? cu tine....nu te vede lumea cu lunile si vociferezi, ciocu mic cucuvea de Hd
    Te bagi in Castel si nu iesi cu lunile ....Vampiruleeeee
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
      Face-ti dragii mei....io fac la Bucuresti
      Secretare daca tu mergi la Bucale , eu merg la servici , asa ca luna aceasta ne cam sare intinirile la LC DEVA , poate o sa fie miniintilniri la uni , trebuie sa organizam una dupa Pasti , ce ziceti dar mare sa fie
      sigpic

      Comment


      • Baaaaa, inainte de Pasti sa vopsim ouale impreuna
        Sa ne dezmortim putin oasele si sa bagam vreo cateva glumeeeee
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • bine maaaaaaaaa , asteptam si alte pareri , doar nu numai noi doi suntem membri la LC DEVA
          sigpic

          Comment


          • Ma bag si eu cu doua oua.

            Comment


            • numai vopsite primim
              sigpic

              Comment


              • Iaaaaaa!!! Scoateti o foaie de hirtie!!! Dam lucrare de control!! Subiect unic: Unde credeti ca am putea participa la slujba de inviere, lucru ce ar insemna si o intilnire LC Deva???
                Raspunsuri...............idei..............o locatie sau chiar doua...............!!! ia sa vedem ce spuneti???
                P.S. Asat nu inseamna ca nu ne putem intilni pina atunci!!! Am avea ocazia sa discutam subiectul!!!

                Comment


                • este cel mai tare subiect pe forum Iupiiiiiiiiiiiiiiiiii....iuuuuuuuuuuuu......iupiii iiiiiiiiiii
                  sigpic

                  Comment


                  • eu ma aptin de la lucrare...
                    Nobody is perfect. I am nobody.

                    Comment


                    • de ce nu vrei sa comentezi , nu esti membru LC DEVA , sau ti sa terminat pasta Alba sau hartia , vin la Brad ...........................sa iti ofer , este gratis ,am glumit
                      Last edited by costelHD; 17 March 2010, 00:19.
                      sigpic

                      Comment


                      • de ce ma aptin?...deoarece banuiesc unde ar dori secretarul sa mergem de Paste si ar fi intradevar frumos acolo.(nu am fost niciodata,rusine mie)
                        Nobody is perfect. I am nobody.

                        Comment


                        • nu ar fi rau daca ar fi acolo unde gandesti tu si eu poate si alti adica la o Manastire , este discutabila , acum depinde cum suntem si de servici
                          sigpic

                          Comment


                          • Nu vreau sa supar pe nimeni dar o sa ne intalnim si fiecare are ocazia sa isi spuna parerea !!!
                            Este cel mai bun raspuns al meu la lucrarea de control al Managerului General pe aceasta tema
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • Raspuns corect: unde putem inconjura biserica cu masinile, eventual si cu frana de mana
                              sigpic

                              Comment


                              • Doamneeee....iarta-l ca nu stie ce spuneeeee....AMIN !!!
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google