Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu recunosc nimic !!! aaaaaa....sa dam cu sampania cu ata legata in masina ca la vapoare !!! cand le da drumu' la apa....super
    Ai vrea tu !!!
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Eu nu vreau sa dau cu sampania cum zici tu!! Dar daca tu consideri ca munca ta e de luat in ris!!! NO PROBLEM!!! Ridem de tine cu gura pina la ..........partea din spate!! Eu totusi ziceam ca ai facut un lucru care trebuie apreciat nu numai asa cu un "bine, fain, imi place.......vreau o bucata deocamdata....!!!". Te iei la misto de unu singur secretare!!!???

      Comment


      • lasa ca ma ocup eu de el duminica,pentru ce mi-a facut azi.

        Comment


        • Multam ma de aprecieri.....las' ca la laudatori nu le pasa.....si mie la fel o sa imi pese...nu cunosc pe nimeni....
          Ce vrei ma Martoane !?......zii ma.....ce vrei !?...care-i problema !!!
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • si totusi cum ramane duminica? cine vine cine nu vine? cine ce aduce?
            Nobody is perfect. I am nobody.

            Comment


            • Io aduc taraful de la Vata !!! mergeeee ????

              Duminica la Brad, gretare gratis din partea lui Kklaus, se baga cineva !?
              1.Marton cu veverita si copilasul
              2.Kenjiro cu veverita si copilasii
              3.Kklaus cu pisicuta si copilasul
              4.Julyo cu..............masina
              5.
              6.

              Kklaus a promis ca da gretarele.....noi cu voia buna
              Last edited by kenjiro_sanga; 30 April 2010, 22:08. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
                Multam ma de aprecieri.....las' ca la laudatori nu le pasa.....si mie la fel o sa imi pese...nu cunosc pe nimeni....
                Ce vrei ma Martoane !?......zii ma.....ce vrei !?...care-i problema !!!

                Eu sunt un "laudator" domnuuuuuuuuuu!!! Si chiar imi pasa atunci cind cineva se zbate sa faca ceva pentru un grup de prieteni!! Daca nu e bine cum judec si asa zici ca nu ma mai cunosti ..........schimb foaia si trec la facut mistooooo!! Ce zici!!!??? Ar fi mai bine asa???
                Last edited by Daniel 67; 30 April 2010, 22:12. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • bine mah fie...dau eu gratarele. dar am nevoie de un gratar sau disc.

                  Duminica la Brad, gretare gratis din partea lui Kklaus, se baga cineva !?
                  1.Marton cu veverita si copilasul
                  2.Kenjiro cu veverita si copilasii
                  3.Kklaus cu pisicuta si copilasul + finii.
                  4.Julyo cu..............masina
                  5.
                  6.

                  Kklaus a promis ca da gretarele.....noi cu voia buna
                  Last edited by kklaus; 30 April 2010, 22:16. Reason: Automerged Doublepost
                  Nobody is perfect. I am nobody.

                  Comment


                  • Managere la faza cu interesul sa facem ceva, spui adevarul, gol golut !! ...si mie mi-ar place sa iau totul de-a gata....dar nu pot pentru ca am limbrici pentru acest Club Logan Deva, pentru cucuvelele si bufnitele astea, bune sau rele.....mai bine ma opresc ca.....iar incep si nu-mi ajuunge paginile si nu sunt contorizat...asta e bine
                    Mi-e dor de un program a la Mafia LCDeva....cand vom face o intalnire traznet !!!
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • Originally posted by kklaus View Post
                      si totusi cum ramane duminica? cine vine cine nu vine? cine ce aduce?
                      eu vin si aduc apa plata si cred ca mai am ceva carbuni de anul trecut

                      Comment


                      • Io vin cu copiii si nevasta plus 2 maidanezi din fata blocului....
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
                          [B]
                          Mi-e dor de un program a la Mafia LCDeva....cand vom face o intalnire traznet !!!
                          Intilnire traznet??? Cind vor muschii celor 3-4!!! Si va iesi si un program traznet pentru LC Deva daca nu batem apa in piua cum se intimpla citeodata!!

                          Comment


                          • managere...si tu faci parte din cei 3-4 sau nu ?
                            Nobody is perfect. I am nobody.

                            Comment


                            • Managere....ce daca suntem 3-4....macar suntem cei care stiu ce vreau !!!
                              Las ca o sa facem......sigur..............
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Nuuuuuuuuu!! Vorba cu cei 3-4 se pare ca se va transforma in cei 1-2!!! Cred ca o sa fac cerere de aderare la LC Bacau!!! Imi pune Costel o pila!!!
                                Si asta pentru ca eu am stiut si stiu ce vreau, spre deosebire de altii!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google