Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma "aptin"!!! As putea cuvinta o juma' de ora pe tema intilnirilor in doi cu marfar sau fara!!!
    Ahhh!Acu inteleg de ce il dor dintii pe Nasu!!! Derbedeilor!!! Il trimiteti la Felix fara sigla pe autovehicol!!!

    Comment


    • Originally posted by kklaus View Post
      no hai nu te supara acum ...mai bine propune o urmatoare intalnire dar undeva unde crezi ca vei ajunge si tu.
      ca sa nu zica ca avem ceva cu el : la alba 50% in 16 e bine

      Daniele zi tata ca vreau sa lacrimez ma dor flocii de sigla daca vreau imi fac cate vor muschi mei dar momentan pe dos nu am nimic
      Last edited by NCDHD; 12 May 2010, 22:52.

      Comment


      • nasule,cea de la alba nu se pune...nu este organizata-propusa de el.
        Nobody is perfect. I am nobody.

        Comment


        • pai si ce vrei?
          poze de la intalnirea din 1 mai
          slab ca 2mai
          Last edited by NCDHD; 12 May 2010, 23:03.

          Comment


          • da,cea de 2 Mai,propusa de el si ''onorata'' de mine cu tine si tu cu mine.
            si totusi urmatoarea cand este si unde?
            Nobody is perfect. I am nobody.

            Comment


            • Nasule, pur si simplu faceam un spirit de gluma si nu de misto!! Daca te dor flocii nu te mai deranjez!! Dupa cum am spus: plec pina iti trece!!!

              Comment


              • neata , dupa am vazut sa tot barfit la adresa mea , de cateva luni deja unii membri asa de individiosi si numai uraaaaaaaaa etc , dar de astazi nu o sa ma mai vedeti la intilniri si nici nu o sa mai raspund la unii membri la telefon indiferent de cauza , va multumesc ptr. ca m-ati suportata si eu pe voi
                sigpic

                Comment


                • Asta seamana cu o juma de demisie!!! Imi pare rau domn" Costel dar nu se aproba!!! Asa ca nu iti ramine decit sa ne suporti pe "astia" de la LC Deva asa cum Miky il suporta pe Boc si Basescu pentru ca i-a votat!!!

                  Comment


                  • Costele dute in padure aici se discuta despre intalniri, daca vrei demisia sau sa te retragi trebuie sa organizezi o masa festiva cu muzica si dans
                    neata preafericitule, mai esti bosumflat?

                    Comment


                    • Cu dedicatie ptr toti membrii Varza LCDeva:
                      "Nu toţi cunoscuţi iţi sunt prieteni! Prieteni sunt acei ce te ajuta la nevoie,restul sunt cunoscuţi!"......
                      - Cu cat conflictul este mai acut, cu atat triumful va fi mai maret.
                      - Diamantul este un carbune transformat intr-o calitate superioara sub presiune.
                      - Nu pot sa va ofer formula succesului. Dar pot sa va dau formula esecului: Incercati sa-i multumiti pe toti.
                      - Nimeni nu te-ar asculta vorbind, daca n-ar sti ca dupa aceea ii vine si lui randul.
                      - Cel care stie si totusi crede ca nu stie, este foarte intelept. Cel care nu stie, dar crede ca stie este bolnav.
                      - Unul dintre modurile in care ii puteti convinge pe ceilalti este de a-i asculta; folositi-va deci urechile!
                      - Putine sunt lucrurile care ajuta un om in mai mare masura decat a-i da o raspundere si a-i spune ca ai incredere in el.
                      - Compromisul este arta de a imparti un tort in asa fel incat toata lumea sa aiba impresia ca a primit bucata cea mai mare.
                      - O idee noua e delicata. Pate fi ucisa de un zambet ironic sau de un cascat; poate fi injunghiata de sarcasm si speriata de moarte de incruntarea de pe fata celui indreptatit sa aiba o opinie.
                      - Din nemultumirea oamenilor a izvorat progresul."

                      Costele draga, tin sa te anunt ca nu ai voie sa parasesti nava cu nebunii de la Varza LCDeva doar cu aprobarea ulterioara a comitetului de partid.....deci vom vota si apoi vom vedea cum sta treaba....ok....sper ca m-am facut inteles.
                      Cu stima Secretarul General LCDeva
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Majoritatea a decis!! Nu se aproba !!!!

                        Comment


                        • Buna seara , deja am parasit grupul LC DEVA , nu are rost sa mai discutatii despre mine , poate cu timpul o sa va dati seama la ce m-am referit , va multumesc
                          sigpic

                          Comment


                          • nu am avut eu astazi stikerele(cele noi),i le lipeam pe masina cat a stat la culoarea rosie a semaforului(la piata). si nu mai avea cum sa paraseasca LCDeva.

                            Costele maine te sun sa bem un citric cand ajung in Hunedoara.
                            Eu beau sigpic

                            Comment


                            • puteti venii la mine la magazin si bem un citric in 3

                              Comment


                              • Adi , cu parere de rau maine sunt plecat la Brad , numai dupa ora 12 poate o sa fiu in Hunedoara , acum depinde de drum sau de.............
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google