Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma bag !!!

    Numai 7 Loganuri....io vreau 11 !!!
    Last edited by kenjiro_sanga; 3 June 2010, 07:08. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • duminica,adica acum duminica,in 06.06.2010 ?!
      daca da...poate nu veniti si pe la mine la servici !!!...macar sa-mi fie ciuda pana la final.
      Nobody is perfect. I am nobody.

      Comment


      • ca sa-ti fie ciuda pana la final.. sunam la numarul scurt si te vor trimite la o interventie la locul intalnirii.
        Eu beau sigpic

        Comment


        • Duminica se propune iesire la manastirea Crisan, poate ajunsi la acest locas de cult ne vom mai linisti si ne vor veni si gindurile bune!! Lista incepe cu mine, asta nu inseamna ca sunt Nr. 1. Asa ca vom incepe lista viceversa:
          1
          2
          3
          4
          5
          6 kenjiro sanga
          7 Daniel 67
          Daca nu ne adunam macar 7 masini ma duc la Prislop,singur!!! Hai ca suntem 4 pina acum!!

          Comment


          • ba da' chiar asa de pacatosi sunteti? numa la Manastiri ne putem intalnii?

            Comment


            • Aici se fac inscrieri, Nu comentarii
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Cind nu se propun intilniri nu e bine!! Cind se propune intilnire, nu e bine ca de ce e in locatia respectiva!!! Ca de ce e la Practiker, de ce e la Varmaga, de ce e la Turda, de ce e la Maxa, de ce e la Brad, Calan etc...!!! Cine, ce sa mai priceapa??? Locatia de duminica a fost doar o propunere, nu suntem pe vremea dictaturii sa trebuiasca sa fie acolo!! Dar daca nimeni nu vine cu alta propunere atunci de ce trebuie sa producem "comentarii"??? Eu unul numai pricep nimic!!! Vrem intilniri .........dar de fat nu le vrem .....ca de ce "acolo"!!! Pai si atunci avem o lista totusi pentru duminica!!
                Duminica se propune iesire la manastirea Crisan, poate ajunsi la acest locas de cult ne vom mai linisti si ne vor veni si gindurile bune!! Lista incepe cu mine, asta nu inseamna ca sunt Nr. 1. Asa ca vom incepe lista viceversa:
                1
                2
                3
                4
                5
                6 kenjiro sanga
                7 Daniel 67
                Daca nu ne adunam macar 7 masini ma duc la Prislop,singur!!! Hai ca suntem 4 pina acum!!

                Comment


                • Duminica se propune iesire la manastirea Crisan, poate ajunsi la acest locas de cult ne vom mai linisti si ne vor veni si gindurile bune!! Lista incepe cu mine, asta nu inseamna ca sunt Nr. 1. Asa ca vom incepe lista viceversa:
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5 CostelHD
                  6 kenjiro sanga
                  7 Daniel 67
                  Daca nu ne adunam macar 7 masini ma duc la Prislop,singur!!! Hai ca suntem 4 pina acum!!
                  sigpic

                  Comment


                  • haideti ma odata cu lista asta sa vad cate cafele trebuie sa iau...
                    Nobody is perfect. I am nobody.

                    Comment


                    • Duminica se propune iesire la manastirea Crisan, poate ajunsi la acest locas de cult ne vom mai linisti si ne vor veni si gindurile bune!! Lista incepe cu mine, asta nu inseamna ca sunt Nr. 1. Asa ca vom incepe lista viceversa:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5 CostelHD
                      6 kenjiro sanga
                      7 Daniel 67

                      Kklaus in vacanta in Hawai......iar Marton la Gyula....
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Neata Claudiu , chiar nu vezi lista si membri inscrisi la intilnire no uite ca o mai pun o data ,si asteptam si alti membri sa se inscrie

                        Duminica se propune iesire la manastirea Crisan, poate ajunsi la acest locas de cult ne vom mai linisti si ne vor veni si gindurile bune!! Lista incepe cu mine, asta nu inseamna ca sunt Nr. 1. Asa ca vom incepe lista viceversa:
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5 CostelHD
                        6 Kenjiro sanga
                        7 Daniel 67
                        Daca nu ne adunam macar 7 masini ma duc la Prislop,singur!!! Hai ca suntem 4 pina acum!!
                        Secretare scuze ca am venit si eu cu lista
                        sigpic

                        Comment


                        • Costeleeeee, ai dat cu piatra in Buna
                          Ce draq, ai orbul gâştii....
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Costele...te iert de aceasta data...
                            Nu ma intereseaza lista,ma intereseaza membrii participanti...cum spunea si secretarul,eu duminica voi fi in ''hawai''.
                            Nobody is perfect. I am nobody.

                            Comment


                            • Duminica se propune iesire la manastirea Crisan, poate ajunsi la acest locas de cult ne vom mai linisti si ne vor veni si gindurile bune!! Lista incepe cu mine, asta nu inseamna ca sunt Nr. 1. Asa ca vom incepe lista viceversa:
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5 CostelHD
                              6 kenjiro sanga
                              7 Daniel 67

                              Kklaus in vacanta in Hawai ......iar Marton la Gyula....
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Plecarea la Brad pentru cei care doresc sa mearga la minastirea Crisan, va fi la ora 10,30 din parcarea de la Bila!! Pentru cei care doresc altceva nu cunostem informatii!!
                                Duminica se propune iesire la manastirea Crisan, poate ajunsi la acest locas de cult ne vom mai linisti si ne vor veni si gindurile bune!! Lista incepe cu mine, asta nu inseamna ca sunt Nr. 1. Asa ca vom incepe lista viceversa:
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5 CostelHD
                                6 kenjiro sanga
                                7 Daniel 67
                                Kklaus in vacanta in Hawai ......iar Marton la Gyula....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google