Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bucuria Sfintei Sarbatori a Invierii Domnului imi ofera prilejul de a va adresa voua, familiei si celor dragi, cele mai sincere urari de sanatate, fericire, impliniri si sa primiti binecuvantare cu Lumina in suflet, gand si cuvant, asa cum luminata este Sarbatoarea Pastelui!


    Urez un Paste fericit alaturi de cei dragi la toti colegii si prieteni de pe acest forum!
    sigpic

    Comment


    • Lumina sfanta sa va calauzeasca drumul in viata ! Multa pace si iubire in suflet. HRISTOS A INVIAT ! Va urez un PASTE FERICIT

      Colegi dragi va astept la vara la mare si sa ne vedem sanatosi

      Va saluta junioru' de la LC Constanta

      Comment


      • "Logan Club Ploiesti" va ureaza un Paste fericit, sanatate si tot ce va doriti !!!
        sigpic

        Comment


        • Fie ca LUMINA INVIERII sa va aduca numai liniste in suflete si bucurii alaturi de cei dragi!
          Membrii Logan Club Mioveni va ureaza sa aveti un Paste Fericit alaturi de cei dragi! sa ne auzim cu bine....
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • Logan Club Bucuresti va doreste ca in aceste zile : Bucuria sa vina din lucruri marunte, linistea sa vina din suflet, lumina sa vina din inima fiecaruia! Sarbatori Pascale Luminate!
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • Hristos a Inviat!

              Logan Club Roman

              Va ureaza sa aveti un Paste fericit alaturi de cei dragi cu multa sanatate si multe impliniri.
              VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
              sigpic

              Comment


              • bai fratilor multumim de urari, dar totusi asta e topicul de inalniri nu cel de urari. cautam si eu sa vad cand va fi urmatoarea intalnire si cand colo vad numai urari.
                mai cascati si voi ochii la titlul topicului cand postati ceva.

                Comment


                • Nu fii rau ca nu este bine ! si asa este destula rautate in noi....au gresit si ei !si sunt prietenii nostrii
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Bag seama unora nu le-a priit sarbatorile astea!!!! La urma urmei cu ocazia unor sarbatori de genul celor de Pasti chiar nu conteaza unde postezi urarile. Conteaza gestul si asta e TOT ce trebuie apreciat!!!
                    Last edited by Daniel 67; 21 April 2009, 17:26.

                    Comment


                    • daniel: nu sariti pe diabolique... are si el dreptatea lui. unii stim de ce.
                      in weekend am fost pe valea crisului mai aproape de voi (la gurahont) pentru cine cunoaste zona si m-a tentat sa fug pana la voi, dar timpul a fost prea scurt din pacate si mi-a fost teama ca din cauza mancarii vi-ar fi picat rau o intalnire rapida
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Te asteptam oricind si cu alta ocazie!!! Esti binevenit, ca de altfel oricare alt membru Logan Club!!!

                        Comment


                        • intalnirile rapide sunt ceva normal pentru unii dintre noi, un suc o cafea si gata .bubu_ esti binevenit oricand.

                          Comment


                          • Dar micii aia promisi, unde s-au dus, pot sa stiu si io!? plus berea....SEFUUUUUUU
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • nu va mai plangeti atata de mici si restu cine ii da ?....lasa cai dau eu cand este urmatoare intalnire ati stabilit?
                              Last edited by NCDHD; 26 November 2009, 18:40.
                              sigpic

                              Comment


                              • 2 Mai ce ziceti? La iarba verde cu remorcile si cu copii, cine are.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google