Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa-si le rezolve problemele civilizat pe forum, nu cu pagini de injuraturi.
    Acesta este un forum public, cu un set de reguli, cu moderatori. La injuraturi si injurii dau report oricui fara alte comentarii.

    Cei doi trebuie sa-si ceara scuze fata de colegi pentru limbajul folosit pe forum. Daca Diabolique a inceput cu injuraturile, Kenjiro nu era obligat sa continue in public. Daca a facut-o si-a asumat si consecintele.

    Partea asta presupun ca o stii cu totul altfel.

    Cu asta as vrea sa incheiem discutiile legate de subiect. Daca doresti lamuriri suplimentare ti le ofer prin viu grai, la urmatoarea intalnire.
    Last edited by dr_mke; 13 July 2010, 15:19.
    sigpic

    Comment


    • vreau oferte pentru o intalnire LCDeva. musai sa fie intr-o zi frumoasa. astept propuneri.


      LE pentru intalnirile la care am lipsit voi prezenta scutire "medicala"
      Eu beau sigpic

      Comment


      • singura zi frumoasa este sambata, o intalnire rapida ar fi maine, vine Mereveul, daca vrei sa asisti la montarea plafonierei pentru locurile spate si a releului pentru aprinderea avarilor cand dai cu spatele, esti invitatul meu, te sun si iti spun locatia.
        Intalnire LC Deva am putea face una duminica cu biciclete, role, copii sau cum vrea fiecare, doar nu este dictatura.
        scutirea trebuie sa aibe dop

        Comment


        • ok. astept apel. sper sa revin de la sebes pana ajunge mrv-ul.

          nicio intalnire azi?
          Last edited by NCDHD; 26 July 2010, 16:44.
          Eu beau sigpic

          Comment


          • multumesc foarte mult colegilor de la deva NCDHD si 07hzp pentru ajutorul acordat cu plafoniera spate si avariile
            sigpic #

            Comment


            • MRV-ule, io mi-s partial timisorean mai nou, in timpul saptamanii p-aci imi fac veacul
              sigpic

              Comment


              • oricand si cu cea mai mare placere. sper sa ne revedem saptamana viitoare
                Eu beau sigpic

                Comment


                • Originally posted by dr_mke View Post
                  MRV-ule, io mi-s partial timisorean mai nou, in timpul saptamanii p-aci imi fac veacul
                  Ma bucur pentru tine,pai daca ai nevoie de ajutor , da-mi un tel
                  sigpic #

                  Comment


                  • mai bucoviceanule, da pozele?

                    Comment


                    • sunt puse pe my ride, toate
                      sigpic #

                      Comment


                      • la tine sau la mine?
                        ah si am uitat buna bere da putina

                        Comment


                        • o intalnire super rapida si intamplatoare cu domnul Alin Firuleasa si care s-a concretizat intr-o plimbare scurta pana la targul de masini la Balata!

                          Felicitari pentru felul in care ai reusit sa iti transformi masina si care merge intr-un mare fel!!! De la mine ai +10!!!!!

                          P.S Era sa bag un radar pe drum!

                          Comment


                          • am sosit ieri de la intalnirea nationala care a avut loc la Sibiu( cu role, biciclete,carucioare,masinute,etc) am fost bucuros ca am intalnit oameni de omenie, prieteni vechi si noi
                            ptr cei care vor sa moara de ciuda:http://www.loganclub.ro/forum/intaln...=15977&page=23
                            incarc cateva poze:
                            Attached Files

                            Comment


                            • Frumos, felicitari la cei care ati mers. Imi era dor de spion sa-l mai vad.

                              Comment


                              • bai da ce loc de parcare ti-ai tras))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google