Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu scuzele de rigoare am uitat deoarece nu am apucat sa ma distrez cu ei prea bine, le multumesc si lor la fel ca si celorlalti !!!
    Bravo LCDeva !!! pentru efortul facut, datorita Nasului si mafiotilor acestui Club, bravo Brasov, bravo Arad, bravo Timisoara si Turda (Spionu' nostru cu veverita)..
    Daca nu stateam acasa cu Georgii (face injectii la greu), deoarece veverita este la servici, eram alaturi de voi in continuare...adica azi !!! imi pare tare rau......deoarece sunt niste oameni minunati...si noi alaturi de ei
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • @ kenjiro_sanga: Sanatate maxima pentru Georgi si lasa ca o sa recuperezi tu. Mi-a facut placere discutia avuta si, cu siguranta, as vrea sa o continuam.
      The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

      Comment


      • O intalnire de sfarsit de an nu facem in 26.12.2010? sa ne pupam pe dinti cu cei care nu au putut participa la ultima intrevedere.

        Comment


        • ...la o pizza de 17 inch ?
          sau la o virsla ( mocanita lu' Costel ) ?
          Nobody is perfect. I am nobody.

          Comment


          • normal -numai sa fie deschis.
            1. NCDHD

            Comment


            • Normal -numai sa fie deschis.
              1. NCDHD
              2. Kenjiro_Sanga
              3.
              4.
              5.
              6.
              7.
              P.S. Kklaus sa te speli pe dinti
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • ...te spal io cu tulumba...
                Nobody is perfect. I am nobody.

                Comment


                • Unde si la ce ora faceti intalnirea?! Ca sunt si eu prin zona, de joi pana dupa Revelion, daca primiti colegi din V Jiului, particip si eu la o intalnire Loganclub Deva!! Si asa sunt dator lui Kenjiro...
                  Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                  Comment


                  • Intalnire cu stresatii de la LCDeva, loc si ora (vorbimi, cu ochii pe forum) special cu cei care nu au semnat condica la Regionala, curaj !!!
                    1. NCDHD
                    2. Kenjiro_Sanga
                    3. Virago (dator cu virslii)
                    4.
                    5.
                    6.
                    7.
                    P.S. Kklaus sa te speli pe dinti, sa fie totu' in regula, ai de pupat, Nu gluma !!
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • Clar, dator vandut my man!!! Eu joi plec la Brad, o sa urmaresc forum-ul...
                      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                      Comment


                      • virago ... mergi la brad sa cumperi virsli ?
                        Nobody is perfect. I am nobody.

                        Comment


                        • Sigur ca merge, ca altfel
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Da, da, merg acasa la Brad, e criza, facem sarbatoriile in familie acolo!!Vad ca voi doi tot fanatici ati ramas dupa Brad daca va plac virslii, pe mine nu prea ma mai incanta...deci cand si unde e intalnirea?!
                            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                            Comment


                            • Intalnire cu stresatii de la LC Deva, loc si ora (vorbimi, cu ochii pe forum) special cu cei care nu au semnat condica la Regionala, curaj !!!
                              1. NCDHD
                              2. Kenjiro_Sanga
                              3. Virago (dator cu virslii)
                              4. CostelHD
                              5.
                              6.
                              7.
                              Asteptm mafiotii cu catel purcel la ultima intilnire din 2010
                              sigpic

                              Comment


                              • Cati mai putini, nu de alta da tre sa cumpar o "caruta" de virsli!! Glumeam desigur!
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google