Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • unde la STREI este mare si data si ora mai concret
    sigpic

    Comment


    • daca tot iesim la iarba verde...inainte sa alegem locatia nu mai bine stabilim cu ce vine fiecare, sau daca facem o cheta iar secretarul sa se ocupe de cumparaturi, etc...ca locatia vine de la sine.
      Last edited by NCDHD; 26 November 2009, 18:52.

      Comment


      • Te cam grabesti ! eu nu m-am grabit, eu vb concret, scurt si fara reclamatii ulterioare !
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • nu ma grabesc deloc.
          avand in vedere ca la fel beau o bere si mananc o frigaruie indiferent ca-s pe strei, la simeria veche, la gros, sau pe malul muresului...as vrea sa fiu sigur ca mananc in primul rand.
          si ma gandesc ca nu e prea frumos eu sa vin cu gratarul meu sa fac si frigarui si peste si pui si mici, iar altul sa vina la fel cu gratarul lui si sa faca mici...si fiecare sa manance ce aduce de acasa...poate unu face salata altu n-are dar saliveaza. si aici intervine partea cealalta...eu am salata, saliveaza unu ii dau, dar poate mai vor si altii iar eu am salata doar pt mine prietena si pentru primul care saliveaza.

          Comment


          • Din partea mea duceti-va unde vreti si cu asta basta ! si uite am rezolvat-o cu intalnirile, d-nule Diabolique ca sa rezolvi problema puteti merge la Mc Donald' s...

            Deci sa rezolvat si unde se tine intalnirea, la McDonald's, este cel mai sigur, nu ne ninge, nu ne ploua, este si terasa,ptr copii avem topogan, super, ce ziceti?

            Cine se enerveaza ! nu are rost sa stea pe forum...se duce face niste flotari, niste tractiuni la bara(nu bara de streptease) putina alergare si revine sa comentam meciul mai departe...am dreptate
            Va astept cu pareri PRO
            Last edited by kenjiro_sanga; 26 April 2009, 21:57. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • ai mancat stricat sau iti este ciuda ca am fost la gratare?
              data e stabilita , locatia am zis strei,daca vreti ca e la jumatatea distantei pentru aproape toti, iar pentru amanunte ar fi buna o intalnire sambata la cumparaturi sau duminica dimineata la 8-8.30.

              Comment


              • Am vrut sa va tai elanul care nu se mai termina, acel elan il conservam ptr intalnire !
                Cine vrea sa ma injure, mai bine se retine, facem o ''liniuta'' si ma las invins, MERGE
                P.S. ce tare sunt, da-ma naiba !
                cu respect,secretaruj general Kenjiro_Sanga

                Si totusi, nu ma pot abtine !
                Vorbiti si scrieti f mult ptr locul de intalnire, dar, azi, toata lumea a fost la gratare, in afara de mine, sefu, Lion (cred), daca ziceam ieri ''hai baieti sa iesim maine la Strei, nu conta unde, sau la Mures etc, toti aveati treaba... dar asa rapid ati gasit timp si loc, cu mic cu mare.
                Deci sa putut fara probleme, dar ptr. 3 Mai, va tot foiti de pe o parte pe alta, ziceati macar, ieri ''haideti fratilor sa mergem undeva'', dar NIMIC...io efectiv nu am avut cu cine sa ies, sa zica vreunul dintre d-voastra, ceva...nu sunt suparat dar toti v-ati laudat cu poze alte alea, locuri....am dreptate !
                Macar asa, doar fiecare aduceam tot ce trebe si va spun io sigur ca era excelent, chiar daca v-ati dus cu neamurile ori familia, incapeam toti.
                Deci...asta e, nu pot sa TAC....dar nu-i nik, mai sunt zile
                cu stima si respect, Kenjiro_Sanga

                Nu imi este rusine sa abordez orice fel de problema, iar daca gresesc tin sa ma trageti de maneca, ca nu ma supar, imi plac oamenii simplii si onesti, asa ca d-voastra, dar mai gresesc uneori si ei, noi, tineretul revolutionar...
                semnat, ANONIM

                Sa ma scuzati ca am scris aici, dar ma luat valul
                sa trecem la discutii generale, scuze d-nule Diabolique!
                Last edited by kenjiro_sanga; 26 April 2009, 23:18. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • nu stiu altii cum sunt...dar eu cand ma gandesc ce zi frumoasa a fost azi, nu ma pot abtine sa nu spun ca atunci cand ma duc undeva cu familia va fi doar cu familia. si-asa ii vad o data pe saptamana si si-atunci vreo 5 minute.

                  nu amestec o intalnire cu prietenii cu o intalnire de familie. nu stiu alti cum sunt dar eu unul asa fac. si cum pe forum s-a vehiculat ziua de 1,2,3 mai pt intalnire n-avea rost sa ne intalnim inainte ad-hoc.

                  parerea mea, hâc...

                  Comment


                  • Nu era vb de tine, cu ceilalti, tu mai tarziu
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • Apropo de locatia mare. A zis Sefu Strei iar eu am vazut simbata o locatie frumoasa la Strei. Mai precis la podul de la intrare in Petreni. La prima vedere mi s-a parut super!!!
                      P.S. Eu am sa aduc gratarul de "protocol" ca sa nu facem frigaruile pe rind!!!

                      Comment


                      • Daniel stiu despre ce loc vorbesti, am fost anul trecut pe acolo si e super. Doar ca atunci cand am ajuns nu mai era niciun loc. Deci ar trebui sa plecam mai de dimineata sa putem gasi un loc mai mare pentru toti.

                        Comment


                        • Pai facem organizarea muncii!!! Daca suntem toti de acord cu locatia, unii(eu + cine o fi) mergem si marcam teritoriul iar restul fac cumparaturile si vin acolo!! Sau facem lista cu necesarul si ne intilnim la locul stabilit!!! SEFU" ce zici????

                          Comment


                          • In sfarsit un membru cu capul pe umeri ...tot o cucuvea a rezolvat problema...
                            Sunt foarte mandru de cucuvelele mele !...asa este, o parte ocupa locul iar ceilalti, ramasi se duc si fac cumparaturi, plus cadem de acord ce, cum, bla bla bla.... BETON
                            VOI REVENII CU ORGANIZAREA, DUPA O BERE CU SEFU AL L.C. DEVA, STABILIM CONCRET, PA PA
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • Bagati material!! Vedeti numai sa nu inmultiti berile si sa uitati de noi!!!

                              Comment


                              • Mai Dani greu ai gasit locul ala acolo unde era macaraua
                                Team dat disparut de pe forum
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google