Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dr_mke View Post
    Eu m-am facut Timisorean mai nou
    Nu te cred....stiu ca esti undercover !!!
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Nu glumesc deloc, vineri mi-am luat stickerele cele noi de la CristiStreulea.





































      sigpic

      Comment


      • dr sa ne pui poze.
        cum a fost azi la Calan? ceva foto?

        Comment


        • Imi "traduce" si mie cineva ce se petrece pe aici??? Pentru ca eu nu mai inteleg nimic! Daca s-a ajuns ca unii sa se bucure ca nu mai suntem in stare sa facem o intilnire, indiferent unde, atunci eu nu mai pricep nimic!!!

          Comment


          • Pai cam asta este ideea
            sigpic

            Comment


            • Si care e ideea doctore??? Ca dupa afirmatie bag seama ca stii despre ce e vorba!!!
              Dar de fapt stiti ceva??? Lasati-o balta!!! Nu vreau sa mai stiu nimic, pentru ca le am eu pe ale mele si ...sunt suficiente.
              Sa ma anuntati si pe mine cind o fi rost de vreo intilnire!!!

              Comment


              • Intocmai. vorbe cat incape, fapte zero.

                De comentat ca nu sunt intalniri, cat a incaput. Cand s-au facut, n-ati aparut unii. Nimeni nu face prezenta, dar comentarii cat incape.

                La Cincis comentarii, la fapte am fost 3 in total ?









                Eu m-am plictisit de atitudinea asta. Cand reusiti sa va adunati la o intalnire va onorez cu prezenta. Mi-s curios cand se intampla asta.
                sigpic

                Comment


                • De revelion!

                  Comment


                  • Originally posted by dr_mke View Post
                    Intocmai. vorbe cat incape, fapte zero.

                    De comentat ca nu sunt intalniri, cat a incaput. Cand s-au facut, n-ati aparut unii. Nimeni nu face prezenta, dar comentarii cat incape.

                    La Cincis comentarii, la fapte am fost 3 in total ?









                    Eu m-am plictisit de atitudinea asta. Cand reusiti sa va adunati la o intalnire va onorez cu prezenta. Mi-s curios cand se intampla asta.
                    Scuze ca intervin, Te astept cu mare placere la noi la intalnire
                    sigpic #

                    Comment


                    • ...pot sa vin si eu ?
                      Nobody is perfect. I am nobody.

                      Comment


                      • Desigur, te asteptam cu covorul rosu
                        sigpic #

                        Comment


                        • MRV-ule, de cum raman un week end in Timisoara vin. Astazi imi lipii pe parbriz stickerele noi, timisorene
                          sigpic

                          Comment


                          • Te asteptam cu mare drag
                            sigpic #

                            Comment


                            • Originally posted by dr_mke View Post
                              Intocmai. vorbe cat incape, fapte zero.

                              De comentat ca nu sunt intalniri, cat a incaput. Cand s-au facut, n-ati aparut unii. Nimeni nu face prezenta, dar comentarii cat incape.

                              La Cincis comentarii, la fapte am fost 3 in total ?









                              Eu m-am plictisit de atitudinea asta. Cand reusiti sa va adunati la o intalnire va onorez cu prezenta. Mi-s curios cand se intampla asta.
                              Discutind despre "plictis-ul" generat de oarecari atitudini, se nasc mai multe intrebari!! Si, intrucit este o discutie foarte sensibila, vreau sa precizez din start ca propunerea pe care am facut-o pentru intilnirea LC Deva de la Calan nu avea nici o treaba cu ce invirt unii pe aici!!! Indiferent ca au fost la Cincis sau ...nu... !! Si apropo de Cincis ar trebui sa stiti ca cei care a-ti petrecut acolo ,a-ti mers la respectiva intilnire( nu conteaza cum e categorisita) pe ceva pregatit nu doar de cei 3 pe care tot ii fluturati!!! Eu personal nu am reusit sa ajung acolo iar unii dintre noi stiu de ce ...si de aceea sunt deranjat ca s-au gasit unii sa tot faca aluziila aceasta intilnire de parca ar fi fost ...nu stiu ce!!! Eiii!!! Chiar a fost ceva frumos si am regrete ca nu am fost alaturi de voi....dar daca nu stiti motivele pentru care nu am fosat acolo scutiti-ma de aluzii "ieftine si inteligente"!!!
                              Unii chiar o obsesie din acest punct de vedere!! Dar trebuie sa realizeze ca LC Deva are ca relizari nu numai acesta intilnire......si pentru acest lucru as dori ca cei care au o problema in acest sens sa ...ia la lectura thread-ul cu intilniri LC Deva ...si poate ca vor descoperi(lasind la o parte orgoliile) altceva decit ceea ce cred in acest moment.!!
                              Atitudine??? Ce atitudine e aia cind spui ca e bine cind o intilnire propusa nu are loc din ...te miri ce cauze??? Si acuzi pe altii de asta...si-ti iei jucariile(stikerele) si te duci (prin natura imprejurarilor) acolo unde unii nu au nici o treaba cu astfel de discutii.
                              Cine vrea sa demonstreze ca are atitudine il rog sa propuna o intilnire LC Deva indiferent de locatie!!! Si...daca nu va avea loc din lipsa de participanti(ex. Calan) atunci poate sa-si umfle pieptul...daca nu... CIOCU MIC!!!!

                              Comment


                              • Propun o intalnire de toamna la Hunedoara, inima Ardealului, duminica 30.10.2011, orele 11.00 a.m....CIOCU MIC !!!!
                                1. kenjiro
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google