Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cineva-i nervos.

    Comment


    • Cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat.........si stergem ca avem "boton-ul" cu "delete".......................................... .................................................. ............................Lista pentru intilnirea de la Calan arata cam asa:
      1. Narcisuc20
      2. Mircyhno11
      3.
      4 .Mitza26
      5. NOL
      6. Maxy
      7.
      8. mikebike72
      9. Kklaus
      10. Daniel67
      11.................
      12.
      13.
      14.
      cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat, cenzurat,
      .................................................. .................................................. ....................Suna mai bine anuntul acum??? Imi pare rau ca nu avem Praktiker in Calan poate asa era lista mai mare!!! Oricum grija mare la "delete" ca s-ar putea sa apara urmari dupa sedinta de la Calan!! Aici nu suntem parlamentul Romaniei unde se baga pumnul in gura!!! Asa ca.....rog un pic mai multa comunicare si un pic de realism!! Toti avem probleme dar asta nu inseamna ca ..daca avem un avantaj generat de colectivitate ...facem ce vrea ...minoritatea!!

      Originally posted by mircynho11 View Post
      Va place ce de membrii tineri va aduc eu si asociatul meu Narcis

      CENZURAT, CENZURAT, CENZURAT, CENZURAT, CENZURAT, CENZURAT
      ca e la moda
      Intentia mea a fost de mai multa vreme de a merge pe mina voastra ...a tinerilor!! Din pacate pina acum ...nu a fost tineret cu pofta de a "agita" activitatea LC Deva!! Acum se pare ca sunteti niste "vrabiute" cu pofta de o activitate mai densa si coerenta!! Sper sa nu va pierdeti apetitul!!! Sunt suporterul vostru!!!
      P>S> Din punctul meu de vedere un "organizator de intilniri" in caz de neclaritati ...mai intii discuta si dupa aceea "da cu parul"!!! Nu ne umflam muschii....pur si simplu!!!
      Last edited by Daniel 67; 29 March 2012, 15:55. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Frumoasa lista ... tineti-o tot asa , nu da bine cea ce faceti ... , la intilnire nu pot veni ... mii de scuze , probleme cu sotia .....etc , astazi am fost a treia oara la Timisoara in 2 saptamani
        Last edited by costelHD; 29 March 2012, 21:47.
        sigpic

        Comment


        • Deci lista pentru intalnirea LC Deva, din localitatea sau municipiul sau ce vreti voi CĂLAN de DUMINICA 08.04.2012 este urmatoarea:

          1. Mircyhno11
          1. Narcisuc20
          3.Mitza26
          4 .Kklaus
          5. NOL
          6. Maxy
          7.Daniel67
          8.mikebike72
          9. ................ => nu e sigur inca
          10.
          11.

          Propun ca intalnirea sa aiba loc undeva pe la ora 12:30 daca este ok pentru toata lumea.

          (nr 1 pus de 2 ori nu este o greseala de redactare, deoarece eu si Narcis nu ne-am putut hotara care sa fie trecut primul si care al doilea suntem amandoi primii)
          sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

          Comment


          • Am facut si afisul pentru urmatoarea intalnire. Lui Daniel ii va placea foarte mult!
            Attached Files
            sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

            Comment


            • P.S. Nu acesta este afisul!
              sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

              Comment


              • Deci lista pentru intalnirea LC Deva, din localitatea sau municipiul sau ce vreti voi CĂLAN de DUMINICA 08.04.2012 este urmatoarea:

                1. Mircyhno11
                1. Narcisuc20
                3. Mitza26
                4 .NOL
                5. Maxy
                6. vrabiuta
                7. vrabiuta
                8. vrabiuta
                9. vrabiuta
                10.Mikebike72
                11.Daniel 67
                12.Kklaus
                13.
                14.
                15.
                Propun ca intalnirea sa aiba loc undeva pe la ora 12:30(13:01) daca este ok pentru toata lumea.
                Vreau sa vad ''greii partidului'' pe lista !
                Nobody is perfect. I am nobody.

                Comment


                • Originally posted by mircynho11 View Post
                  Am facut si afisul pentru urmatoarea intalnire. Lui Daniel ii va placea foarte mult!
                  Suuuuuuuuupeeeeeeeeeeer tare!!! Multumesc domnu" Mircea!!!
                  De aceea imi doresc forte proaspete si tinere la LC Deva ...automat vin si initiative, creativitate si nazdravanii tipice pentru clubul loganistilor hunedoreni!!! Tineti-o tot asa!!!

                  Deci lista pentru intalnirea LC Deva, din localitatea sau municipiul sau ce vreti voi CĂLAN de DUMINICA 08.04.2012 este urmatoarea:

                  1. Mircyhno11
                  1. Narcisuc20
                  3. Mitza26
                  4 .NOL
                  5. Maxy
                  6. vrabiuta
                  7. vrabiuta
                  8. vrabiuta
                  9. vrabiuta
                  10.Mikebike72
                  11.Daniel 67
                  12.Kklaus
                  13.
                  14.
                  15.

                  Intalnirea va avea loc musai in parcare la Penny Market(ca sa fiu sigur ca nu blocam sensul giratoriu de la fostul Mini Max) la ora 12:30 daca este OK pentru toata lumea.
                  Eu as vrea sa vad nu numai ''greii partidului'' pe lista ! Vreau forte proaspete pe linga " bufnitoii" cei vechi si inglodati in problemele care ne-au cam "acoperit" ....siiii......!!!

                  Comment


                  • Multumesc pentru aprecieri Daniel!!!
                    Deci lista pentru intalnirea LC Deva, din localitatea sau municipiul sau ce vreti voi CĂLAN de DUMINICA 08.04.2012 este urmatoarea:

                    1. Mircyhno11
                    1. Narcisuc20
                    3. Mitza26
                    4 .NOL
                    5. Maxy
                    6. vrabiuta
                    7. vrabiuta
                    8. vrabiuta
                    9. vrabiuta
                    10.Mikebike72
                    11.Daniel 67
                    12.Kklaus
                    13.
                    14.
                    15.

                    Intalnirea va avea loc musai in parcare la Penny Market(ca sa fiu sigur ca nu blocam sensul giratoriu de la fostul Mini Max) la ora 12:30 daca este OK pentru toata lumea.
                    sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                    Comment


                    • Cum vine asta, din 2 CoNasi si un secretar la 8 membri din lista nu vine niciunul ? Sa fie si de la conducere cineva la intalnire nu doar pe forum. Asa-i frumos.

                      Comment


                      • Lipsesc motivat toti 3, insa isi trimit fotograful pentru a vedea daca LC Deva se descurca si fara ei!
                        sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                        Comment


                        • Copile nu te mai baga in seama cineva sa il cenzureze deja o i-a razna pe aici!

                          Comment


                          • Junior, vezi cum vorbesti)
                            sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                            Comment


                            • vrabiute ptr off aveti cartonas ROSU

                              Comment


                              • Poti sa le fluturi cartonasele ...duminica viitoare la Calan!!!!????

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google