Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Propuneti locatia dupa terenul de fotbal !!!
    Grigore zii ma si tu ceva, pardon, d-nule Grigore, exprimati-va, va rog !!!
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • sunt altii mai competenti in exprimare. (vream, uni, etc) se vede si rezultatul muncii depuse.

      Comment


      • In fine.....alooo, v-i sa taiat piuitul !
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • LA MULTI ANI DRAGI PAMANTENI !!! => http://www.youtube.com/watch?v=oWMUX...eature=related
          sigpic
          "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
          Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

          Comment


          • Pe data de 6 Mai LCDeva organizeaza o intilnire la Brad ora o stabilim pe parcurs , Narcis cum stam cu locatia si ......!

            Participantii sunt rugati sa se inscrie pe lista!
            1.costelhd
            2.
            3.
            4.
            5.
            6.
            7.
            8.
            9.
            10.Narcisuc20
            sigpic

            Comment


            • Locatia e in cautare vreau sa ofer si fotbal....!

              Comment


              • La televizor !!!
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • Dupa cum vad, bradenii nu se inghesuiesc sa se treaca pe lista intalnirilor, ideea cea mai buna, este a lui Daniel, sa organizam intalnirea din 6 Mai, la Petreni, deoarece sunt conditii de destresare foarte buna, plus sa facem miscare, adica fotbal !!!
                  Multumesc de intelegere....
                  Last edited by costelHD; 25 April 2012, 16:16.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sustin....!

                    Comment


                    • Tinere Narcis , repede cedezi ...
                      Nobody is perfect. I am nobody.

                      Comment


                      • Originally posted by costelHD View Post
                        Dupa cum vad, bradenii nu se inghesuiesc sa se treaca pe lista intalnirilor, ideea cea mai buna, este a lui Daniel, sa organizam intalnirea din 6 Mai, la Petreni, deoarece sunt conditii de destresare foarte buna, plus sa facem miscare, adica fotbal !!!
                        Multumesc de intelegere....
                        Nu era o idee...era o solutie de avarie pentru situatia in care nu se gaseste o locatie cu "stadion" catre Brad. Daca nu mai sunt obiectii ramine sa prajim mielu" la Petreni...!!!!

                        Comment


                        • Org-ule , bradenii se ''inghesuiesc''(a se citi inghesuie) pe lista la fel ca '' restu' '' (a se citi ceilalti).
                          Din partea mea,daca totul va fi bine,voi veni indiferent de locatie dar...parca era vorba sa lasam ''tineretul comunist'' sa se afirme. ( Narcis ... afirma-te )
                          Nobody is perfect. I am nobody.

                          Comment


                          • Acum ce vreai sa va trec eu pe lista ...., asteptam ca si tu sa pui umarul si sa-l ajuti pe Narcis
                            sigpic

                            Comment


                            • Eu ma trec ultimul pe lista sau trebuie sa fiu cap de lista ?
                              Pe Narcis nu il pot ajuta,imi pare rau :
                              1. am trecut de prima tinerete.
                              2. nu mi s-a solicitat nici un ajutor si hai sa fim seriosi,asa de greu este sa organizezi o intalnire? ...oricine poate daca doreste.

                              Costelus , daca reuseai sa vi la Calan acum stiai ca ajutorul mi l-am oferit.
                              Last edited by kklaus; 25 April 2012, 18:54. Reason: Automerged Doublepost
                              Nobody is perfect. I am nobody.

                              Comment


                              • Ma abtin de la comentarii ca nu isi au rostul dar sa nu uitam cine a fost cu ideea de a face intalnirea la Luncoi din cate imi amintesc majoritatea a sarit in sus ca facem si dregem si am precizat atunci ca nu avem unde juca fotbal iar acum nici macar nu useaza nimeni tastatura sa se treaca pe o amarata de lista indiferent de locatie!

                                Oricum in LCD tot timpul o sa existe nemultumiti asta este!

                                Eu nu mai organizez nimic la Luncoi din lipsa de conditii si in special de sustinatori daca vrea sa se ocupe altcineva are toata sustinerea mea!

                                Cu astea am spus ce aveam de spus!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google