Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si la Deva a plouat dar asa e vremea, nu este o problema, pamantul este uscat, mai racoreste atmosfera, nu credeti!?
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • sa-mi dati si mie pe pm un nr de tel, sa va sun daca ma ratacesc. de preferinta orange, dar e bun si altceva.

      eu vin doar cu 2 frigarui, gratare avem, nu? nu de alta dar voi veni pe la 1-13 ca-s obosit dupa sch.3

      Comment


      • A plouat si a facut masina numai picatele de fapt au dat cativa stropi nu ploaie adevarata.

        Comment


        • duminică
          posibil ploaie. Nori risipiţi. Maxim 23 °C . Vânt NE 10 km/h . Chance of precipitation 20%

          deci fara comentarii, azi era cocosul cu coama zburlita, sigur duminca va fi beton cu mici interferente...mistret, capra, porc domestic, gaina africana si alte jovine bune de haleala...
          Last edited by kenjiro_sanga; 1 May 2009, 23:13.
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Si poze de la intalnirea de azi ne anuntata la care alex a ajuns prea tarziu?

            Comment


            • Pozele sunt la discutii, sorry boss...
              Attached Files
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • cum am ajuns tarziu?am ajuns la fix,pentru Puiu Codreanu.un mic,o bere si noapte buna

                Comment


                • Deci(asa ca sa incep cu o concluzie) dupa ce am consultat niste ''almanahe''.........

                  Deci am vorbit cu generalul meu si a spus ca imi da liber sa vin la intalnire adica asta insemnand ca o sa vin si cu ea sotioara mea!

                  Multumesc domnului secretar general de inviatie!

                  Comment


                  • adica vrei sa zici ca eu nu te-am invitat? Pentru asta am sa-ti lipesc un sticker pe tur sa nu uiti lanterna.

                    Comment


                    • Rectific! Vreau sa multumesc si domnului sef Marton Grigore pentru invitatie!

                      P.S Domnule Grig va rog respectuos sa imi aduceti si stickerele alea!!!!!

                      Promit sa nu uit si lanterna(desi o am tot timpul in masina)

                      AAAA sa nu uit si cutterul

                      Ceaules!

                      Comment


                      • D-nule Ionus_HD ! adiqa io muncesc degeaba, nu capat nimic? aaaaaaaaaaa....doar sefii, asta e, oricum vin votarile din decembrie cand se vor schimba presedintii...
                        p.s. multa bucurie si voie buna ptr cei care ies la iarba verde de ziua tineretului, 2 Mai si un sincer ''la multi ani !'' tinerilor, mai ales celor cu Loganuri, adiq ''NOI''
                        Last edited by kenjiro_sanga; 2 May 2009, 12:01.
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • si va salut din nou...maine asa ramane? locul si ora stabilita?
                          Nobody is perfect. I am nobody.

                          Comment


                          • Mai pompier mic ce esti, ce nu ai 'nteles, las ca vii tu !
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • Domnule secretar general(asa ca mie imi place sa ma formalizez) daca a-ti fi citit topicurile anterioare a-ti fi vazut ca eu adica Domnul doctor Ionut va multumea pentru scrisoarea de intentie trimisa!

                              Asa ca va rog respectuos: cititi domle' topicurile alea anterioare!!

                              Cu stima Dr. Ionut medic veterinar oficial epidemiolog al clubului logan deva

                              Comment


                              • am intelrs totul domnu' ovi dar doream sa fiu sigur.
                                Nobody is perfect. I am nobody.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google