Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citeste printre randuri Costele: "Va astept sa veniti cu idei si propuneri sa postati si pe forumul cel mare sa vada lumea ca existam si sa facem treaba!"
    sigpic

    Comment


    • Eu consider ca nu e joc dublu!!! Traim intr-o tara libera si ne putem exprima toti parea!!! E vreo problema ca am anuntat si aici si acolo o intalnire nu cred, nu am jignit pe nimeni cu asta si nu am respins pe nimeni ca si cum dau altii de inteles toata lumea e binevenita dupa cum am scris asa ca in loc sa batem toata ziua din gura si sa ne dam in cap ar fi mai bine sa ne intalnim si sa ne distram dar nah roamnu tot roman ramane.......... Cine vrea e binevenit sa completeze lista!

      Da iam rugat pe cei de acolo sa postam aici sa vada lumea ca organizma intalniri si ca LCD mai exista nu vad care e problema in toata treaba asta?

      Comment


      • Pai nu anunta aceiasi data si loc de intalnire pentru 2 forumuri in acelasi timp ca nu-i nici frumos si nici regulamentar.

        Ori Logan Club ori forumul celalat !

        Eu zic ca se anunta aici pentru ca audienta celuilalt forum este egala cu zero la momentul de fata.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by NCDHD View Post
          unde ai auzit tu de intalnire in 2? aia e despartire, am si dvd-ul care o confirma, intalnirile incep de la 3-4 in sus nu in jos
          ahaaa deci cand neam intalnit numai noi 2 aia era despartire? mai ales pe cancerul ala? )) ce audienta frate aici mai ceva ca la OTV acum desfac si o punga de floricele

          Comment


          • Daca va e ciuda la unii nu am ce zice dar din cate stiu eu cei care sunt pe forumul acela sunt si aici? O intrebare de ce au preferat sa posteze pe alt forum si sa se intalneasca? Care e motivul? Oare sa fie acela ca aici nu mai face nimeni nimic! Audienta nu e egala cu 0 din cate vad eu suntm 33 inscrisi toti din zona noastra deci majoritatea LCD sa inscris si acolo!!! Intalnirea e pentru toti membri de aceea e anuntata in ambele parti nu se face DISCRIMINARE!!!!

            Comment


            • Cred ca va fi foarte interesant de avut o discutie cu moderatorii pe tema asta. Fiecare forum cu intalnirile lui.

              Intalnirile de pe forumul celalat anunta-le doar acolo. Vezi ca asa iti cam risti un cadou de la moderatori. De ce nu le anunta aici cel care a avut de fapt ideea asta, te intreb eu ?
              Last edited by dr_mke; 23 September 2010, 00:12.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by alex_comisaru View Post
                ce audienta frate aici mai ceva ca la OTV acum desfac si o punga de floricele
                faci reclama mascata juniorule , vezi ca maine facem o intilnire in doi , ce zici ?
                sigpic

                Comment


                • Hai sa fugim la moderatori repede cu ce te pot ajuta ei ca imi dau mie bann asta este nu cred ca am vorbit urat am jignit pe cineva!!! Dar asta e mentalitatea nu ne descurcam singuri fugim la mami si la tati!!!

                  Comment


                  • Daca vin si io clar suntem 3 si se clasifica ca intalnire !

                    A propos Comisare, am probleme cu telefonu', crek are alternatoru' defect ca nu se mai incarca bine . . .


                    LE > io zic sa scanezi regulamentul ca sa nu-l incalci in mod grosolan, manipulat de altii, ca sa nu cada ei prost si daca se prinde careva s-o incasezi tu. Nu-ti dau report in nici un caz, doar iti zic verde-n fata in ce situatie tocmai ai fost pus cu putina manipulare. Crezi ca merita ? Singurul report dat pe LCD stii care a fost, doar ti-am spus.
                    Last edited by dr_mke; 23 September 2010, 00:18.
                    sigpic

                    Comment


                    • Da mi-ai spus si ajung sa consider ca nu ai facut bine ce ai facut se putea rezolva si altfel banuiesc nu imdiat sa sarim sa ne param unu pe altu! Nu e nici o manipulare astea sunt concluziile pe care le trag eu si nu sunt asa de naiv cum consideri dumneata! Dar fiecare cu parerea lui!!!

                      Comment


                      • Doctore sa vii sa-i schimbam periile ))
                        te astept si pe tine si pe Costel.telefonul lui sunt dator sa il stric ))

                        Comment


                        • Nu tolerez fazele de genul celei pentru care am dat report, in speta o pagina intrega de injuraturi.

                          Fara moderatori si reguli s-ar alege praful de orice forum, sa nu uiti asta nici o data. Este un forum privat cu un set de reguli. Cui nu-i convin n-are decat sa nu intre.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nu mai imi bat capul la ora asta cine vrea sa vina la intalniri e binevenit cine nu vrea sa vina sa ne lase sa ne intalnim linistiti asa cum putem si noi! Noapte buna!

                            Comment


                            • Evident, doar sa anunti intalnirile pe forumul corect de acum inainte

                              Logan Club Deva cel adevarat are mai mult de 4 membri in total.
                              sigpic

                              Comment


                              • Dupa parerea mea nici matale domn" "doctor" nu esti pe forumul corect. Parca si tu ai facut afirmatia ca te dai pe nu stiu cite forumuri din nu stiu ce vremuri!! Si apropo lamureste-ma si pe mine care sunt membrii de pe forumul adevarat si care sunt de pe cel neadevarat,..... ca eu unul mi-s tare nelamurit!! Si te rog frumos numai da indicatii la unul si la altul ce si cum sa faca ....se pare ca nu vrei de fapt decit sa intretii un conflict pe care unii vor sa-l uite!! De aia ma tot intreb cine are interes sa nu fie bine???

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google