Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Una bucata de imagine de la Onesti cu Domnul Tzopescu
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • ''Nu vad nimic rau sa existe intr-un judet 2-3 cluburi LC atata vreme cat sunt destui membri. Eu unul vreau sa ma intalnesc in Deva si nu tot la Brad, de exemplu, ca sa vezi unul din motivele practice.''
      Doctore,am spus ca nu mai intervin dar ceea ce spui tu aici imi cam suna a apropos ...poti intreba pe cine vrei si vei vedea ca nu ai dreptate. In 2 ani s-au facut in jur de 5 intalniri la Brad, ti se pare mult ?! , celelalte fiind majoritatea in Deva , ca nu vrei tu sa vi sau io stiu cine,este altceva,penultima asa zisa intalnire la Brad a fost doar Marton , la asa zisa iesire la iarba verde asa ca...inainte de a scrie anumite lucruri,mai verifica sau macar mai intreaba.
      Referitor la functii,din partea mea poate sa fie oricine organizator,vorba lui Marton,cine vrea intradevar sa participe la intalniri,va participa,asta este clar ! Se zvonea ca vom face o iesire in vale...nu s-a mai facut,am facut iesiri in fiecare localitate de unde erau un membru sau mai multi pentru ca asa si trebuie,suntem un judet mare,cu membrii din multe locuri...sau ar trebui sa ne intalnim doar intr-un singur loc , asa ti s-ar parea tie corect?!? ... din partea mea faceti iesiri doar in Deva, si nici atunci nu vom fi toti membrii.
      Am spus destul de clar si s-a vazut : oriunde ar fi fost intalnirea,am participat,particip si voi participa cu exceptia sa nu fiu de servici ... poti spune la fel?!
      Last edited by kklaus; 23 September 2010, 10:10.
      Nobody is perfect. I am nobody.

      Comment


      • Costele, faci contrabanda deci.

        Comment


        • Mai Klaus, au fost mai mult de 5 la Brad, ultimele tot acolo s-au facut si mai toata lumea in afara de Ovidiu, Daniel si cei din Brad cam vor in alta parte urmatoarea. Azi chiar vorbiram la Alex la magazin despre diverse locatii de intalnire.

          Unele ar putea ramane batute in cuie la anumite ocazii si date, gen plimbarea cu mocanita, festivitatile de la Tebea, cand se tin serbarile Bradului, etc.

          La Brad nu vin acum pentru ca n-am pofta sa ma vad cu 2 personaje care m-or vorbit numai de bine pe alt forum, pe langa faptul ca duminica dupa masa ma intorc la Timisoara.

          De la nefasta intamplare cu banul, se tinura vre-o 3 intalniri la Deva la care n-o aparut o anumita trupa, spre exemplu.

          Sa aveti vreme faina duminica
          sigpic

          Comment


          • Parca sunteti copii mici de tot va tiganici aci pe forum , ia mai terminati odata si lasati rautile deoparte daca nu vreti sau nu puteti , hai sa facem o intilnire si sa mergem la o Manastire mai renumita sau la Biserica la Ghelari sa ne sfinteasca mintile poate va reveniti la realitate , ce ziceti !?
            sigpic

            Comment


            • Eu subscriu !
              sigpic

              Comment


              • Intalnirea este valabila! In cazul in care in acest weekend nu ne adunam minim cinci o sa amanam pe saptamana viitoare! Toata lumea este binevenita!



                P.S Ar fi bine sa incetam odata cu tantamul acesta si cu cearta si sa ne punem pe treaba, iar expresii ca cele de genu nu imi place de moaca lui X sa dispara din vocabularul nostru si sa punem mana de la mana pentru a face ceva frumos la Deva!

                Comment


                • Noi ne adunam minim 5 cand ne stabilim intalnire. Amu' la voi nush cum sta treaba, ca nu citesc celalalt forum.
                  sigpic

                  Comment


                  • OFF: Acum chiar nu ma intereseaza sincer din cate observ singuru care are ceva de obiectat si de comentat esti tu!

                    P.S Nu am intrebat catii va intalniti voi! Pentru alte observatii foloseste formul de discutii generale nu cel pentru intalniri!

                    Comment


                    • Eu cred ca unii dintre cei care "se dau" pe aici nu vor sa priceapa niste chestii extrem de simple. Ca de exemplu faptul ca un forum este una iar un club altceva si nu este musai sa fie o legatura intre ele. De dat pe alte forumuri se mai dau si altii dar eu unul nu am spus la nimeni ca sunteti la noi sau la voi, pentru simplul fapt ca din punctul meu de vedere nu exista asa ceva, poate doar in inchipuirea unora dintre noi. Deocamdata este un singur club LC Deva la a carui calitate de membru nu am renuntat si nu o sa renunt chiar daca s-a tot sugerat acest lucru. Eu nu am trimis pe nimeni pe niciunde asa ca am rugamintea sa terminam cu astfel de sugestii!! Multumesc pentru intelegere!!

                      Comment


                      • Originally posted by dr_mke View Post
                        Mai Klaus, au fost mai mult de 5 la Brad, ultimele tot acolo s-au facut si mai toata lumea in afara de Ovidiu, Daniel si cei din Brad cam vor in alta parte urmatoarea.
                        Mai Dr_Mike , am spus aproximativ 5 , despre care ultimele vorbesti tu la Brad ,cele la care ai participat sau cele la care am fost 2,poate 3 ?!... sau din punctul tau de vedere,daca vine ovidiu si ne intalnim,trebuie sa o catalogam ca si o intalnire a clubului sau cand am mers la iarba verde doar eu si Marton(cu toate ca era stabilit clar si din timp iesirea),trebuie sa o notam ca si intalnire a clubului ?!... sau daca noi 2 ne vedem in Deva,o catalogam ca si intalnire a clubului ?! Daca este asa,inseamna ca nu cunosti termenul de intalnire in cadrul unui club iar daca vei incepe sa imi dai replici cum ca de cand esti tu pe forumuri,mai bine las-o balta...acum si aici se discuta strict de acest forum si strict de acest club. Daca doresti sa intelegi bine,daca nu tot aia imi este , oricum, nici una din aceste discutii nu isi au rostul...faptele vorbesc de la sine.
                        O iesire la un 17-22 inch ... e buna ideea dar si sa ia cu cine.
                        Nobody is perfect. I am nobody.

                        Comment


                        • vad oameni "noi" pe aici, inviati, se stie... numai cu idei pozitive...
                          sigpic42.453.149

                          Comment


                          • Originally posted by dr_mke View Post
                            Amu' la voi nush cum sta treaba, ca nu citesc celalalt forum.

                            Ba mie mi se pare ca citesti si celalalt forum ca sa iti dau un refresh la memorie amintesteti cand ai postat lista cu cei care doresc participe de pe celalalt forum sau ai primito prin e-mail de la o pasarica?

                            GATA MANA SUS CEI CARE FOR SA FACEM TREABA LA LCD!


                            P.S Nu imi moderati postul lasati asa cu rosu negru si mare sa vada toata lumea ca aici vrea sa se faca cat de cat ceva chiar daca unii agita spiritele! Sunt destul de matur sa suport consecintele actiunilor mele!

                            Comment


                            • Mai Kklaus, fura destule la Brad, de vro' 2 ori la manastire, alta la iarba verde la care din pacate ai fost numai tu cu Marton, plus altele cel putin 2 la care eu tin minte sa fi fost.
                              Treaba este ca din moment ce asta micu' se agita peste masura, m-as mira sa mai apara amatori pentru duminica asta. Pe mine ma distreaza ca Ovidiu tace chitic amu' cand are purtator de cuvant

                              Vreme faina sa aveti la Brad duminica.

                              LE > cam aproape mergeai azi de o masina de Polis, junioare

                              LLE > cand si-o cere Secretara scuze pentru limbajul folosit in urma cu 3 luni, ofensa adusa intregului club, poate sunt sanse ne dam buna ziua din nou.
                              Last edited by dr_mke; 24 September 2010, 21:38.
                              sigpic

                              Comment


                              • Corect!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google