Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by adimrv View Post
    va aduc aminte de o intalnire mai veche
    frumoase foto ... sa nu uitati pe cine va ''bazati''.
    Attached Files
    Nobody is perfect. I am nobody.

    Comment


    • Mai traiesti si tu ? sau ti-ai adus aminte.....ca esti in foto....

      Cand esti amarat si nu mai ai chef de viata, o gasca de prieteni iti poate aduce zambetul pe fata.
      Aici suntem toti membrii L.C.Deva care se pot inscrie... încă...sau mai bine zis, cei care incearca sa faca ca lista sa fie plina cu prieteni..Dumnezeu sa ne ajute !!!
      01. NCDHD- 2+ 1/2 persoane.
      02. Ionus_hd-2 persoane.
      03. CostelHd -2 persoane
      04. Mikebike72 - 2 persoane
      05. Comisarul cu Ana
      06. Dr_mke + camera foto
      07. Narcisuc20 (+- Sa vedem)
      08. Alin 1234......
      09.
      10.
      11. Kenjiro Sanga +/-3 persoane
      12.
      13. Daniel 67 cu juma" de norma

      Va asteptam cu drag si nu scrieti prostii, lasati lista asa, doar ne inscriem...cred ca astia suntem sau poate nu...!!
      Cit priveste intilnirea comuna propusa la Alba sunt disponibil si eu daca nu apar alte cele!!! ...Daniel_67
      P.S. Credeam ca lista ramane aici, nu tot o rescriem...nu mai postati, exista Varza LCDeva....macar asa din respect, macar...
      Last edited by kenjiro_sanga; 21 November 2010, 11:22. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • Multumesc tuturor participantilor la intalnirea de ieri si de azi. Pentru cei care nu au participat am sa fac un mic rezumat despre ce s-a discutat:
        1.Am prezentat doua modele de bannere si am vrut sa hotaram pe care il tiparim, majoritatea a hotarat este cel atasat.
        2. Tinand cont ca pana duminica viitoare trebuie sa comunicam la restaurant lista cu cazarea si cei care participa la masa festiva am sa va comunic fiecaruia numarul de telefon al doamnei sa o faceti personal, deoarece eu nu prea inteleg+,-,jumatate cate persoane reprezinta.
        3. As fi dorit daca tot avem afisele cu intalnirea sa fi mers in parcari la real, bila, etc sa le imprastiem, dar cum timpul dumneavoastra este foarte pretios la fel este si al meu.
        4. Propun sa anulam tot deoarece duminica viitoare, 3 merg la Alba, unul are musafiri, 2 nu pot si 4 nu stiu.
        5. Asteptam sa vedem cum arata o mostra din calendar sa ne dam si noi cu parerea, dar cum vom fi pusi in fata faptului implinit greselile le vom trece cu vederea sau sugestiile noastre nu conteaza.
        V-am rugat pe cei care nu puteti sa veniti sa sunati sau macar un pm, dar cum telefonul este scump si tastatura este blocata nu vad de ce sa mai continuam.
        Cei care vor sa ma contrazica sa o faca dar vreau argumente.

        PS. Poze nu am de la intalnire si oricum ce intalnire ca am fost doar doi.
        Costele multumesc ca ai sunat, nu am fost la targ, ghinion
        Attached Files

        Comment


        • ....si mai mult, povesti Logan Club Deva !!! corect....ai rabdare ca se vor rezolva problemele...
          Banner-ul...mai trebe' ajustat !!! daca nu, faceti cum vreti....no problem...
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • De maine o sa am timp sa ma ocup mai mult de toate cele....si definitevez ce am propus !!!
            Ca o rectificare, Nu ca o decizie...merge mai bine asa ?
            Attached Files
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • Neata , foarte bine lucrat secretare , ai un citric
              sigpic

              Comment


              • Martoane, ceea ce scrii tu, scriam io pe "timpuri" sau ai uitat si sa suparat lumea !!!...(nu vreau sa incep iar, doar ziceam)
                Sau domnii membrii de la LCDeva au uitat...e simplu...suntem 6,7 si lucram 2,3...ce nu sa inteles !!
                Eu am impartit fluturasi la toata lumea, Deva, Brad, Simeria...si mai vreau dar nu mai am....sa mai impart (nici tus la imprimanta nu am)!!!...plus din gura e usor, ne strangem si doar atat, io macar stiu ce trebe sa fac....sincer, nu va suparati....ca nu ne tine de cald si nici nu ma fac ca ploua...aviz amatorilor...
                Costele nu este final baner-ul

                Sau orele care le-am petrecut la calculator pentru anumite chestii de la LCDeva au fost doar in zadar sau timpul si banii care i-am dat pe la AXE DESIGN, "n" chestii, informatii pentru X, Y, Z sau multe altele, au fost in zadar, mai bine ma opresc ca nu o sa convina iar nu stiu cui iar tot ce am scris aici este adevarat fara doar si poate...
                Costele nu este final baner-ul

                Si eu pot sa vin, sa tac din gura si sa ia initiativa altii....mai tineri !!!...chiar am fost in ultima perioada calm si vreau sa fi-u linistit cu vremurile astea de "rahat"....
                Last edited by kenjiro_sanga; 22 November 2010, 11:45. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • Cu 5 oameni inscrisi ca participanti din exteriorul judetului, nu prea seamana a regionala mai degraba a locala cu invitati speciali. Poate ca data nu e foarte bine aleasa (post, f. aproape de sarbatori, iarna) si am fost "pentru" sa vedem ce iese. Mai bine o facem intre noi ca si asa de 3 ani tot zicem ca facem o intalnire cu chef intre noi de sarbatori. Daca vor sa vina si din alte cluburi sunt bine primiti. Asta e doar parerea mea nu trebuie sa tina nimeni cont de ea.
                  Last edited by mikebike72; 22 November 2010, 14:23.

                  Comment


                  • Mikebike....stai linistit, toate se rezolva, ori asa....ori asa...
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • Aia-i important sa fie sindrofie si sa ne simtim bine.

                      Comment


                      • nu pot sa zic decat ca este un an greu pentru toti
                        sarbartori , criza, concedieri,reduceri salari,...... etc dar sa nu uitam ca avem o singura viata atat am doar de spus
                        sigpic

                        Comment


                        • Avem doar o singura viata....dar o traim cat de cat bine, avand si cu ce ?...nu crezi ?
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • nu cred
                            sigpic

                            Comment


                            • Asa sa fie cum zici tu Spioaneee...succesuri !!!

                              Eheeee, ce simplu e de scris
                              P.S. Tu nu observi ca Spion, ca aici la LCDeva este un razboi la "rece"...noroc ca nu mai bag toate magariile in seama, nu se merita !!!
                              Tot inainte, mandrii pionieri !!!
                              Last edited by kenjiro_sanga; 22 November 2010, 23:14. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • cu ce ne alegem in viata asta ,ce am baut ,ce am mancat ,si intalnirile .....logan club
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google