Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NCDHD View Post
    o ora si o locatie? cam ce zone cunosti?
    pai cunosc cate ceva din Deva. ani de zile am tot facut Deva.

    ce sa zic : mec, mall, reno, collection, cetate etc imi ziceti unde va intalniti si ma descurc eu.

    oricum va anunt cu o zi inainte cand ajung

    Comment


    • Alooooooooooooo Deva ? , un coleg din capitala vrea sa faca o miniitilnire cu LC DEVA , ce ziceti ? , iara ploua la voi !? , daca o sa fie o portita poate vin eu de la Hunedoara sa ii tin companie lui alessandro , voi de la Deva va faceti ca ploua ....................etc
      sigpic

      Comment


      • Daca este miercuri seara vin si eu asa cred daca nu intrevine ceva!

        Comment


        • si eu si ala si ala

          Comment


          • Buna seara colegi, ma bucur ca ma lasati sa postez si eu aici. Azi am fost placut surprins de un membru marcant al filialei Deva. Am avut programare la ecokraft, sa-mi pun gaz pe loganel. Am fost suprins de omenia, bunavointa si binetea colegului nostru, domnul kenjiro_sanga, care m-a indrumat spre firma asta. Mi-a pus o "pila" buna si m-a dus cu propria lui masina din Deva la firma sa-mi pot revendica propria masina. Si asta asa numai pentru ca suntem membrii loganclub. Oameni buni apreciati-l si tineti-l aproape pe acest om de milioane. Noi, membrii loganclub V. Jiului am ramas super incantati de ajutorul oferit de el si ne-am dori sa avem un astfel de membru la filiala noastra!! Asadar, inca odata MULTUMESC maestre si tineti-l aproape fratilor ca oricine si-ar dori sa aiba un astfel de membru in club!!
            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

            Comment


            • Daca vrei il inchiriem face si mancare, e bun si de doica
              Costele dormi?

              Comment


              • Mai bine mutati-l la noi!!
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • virago noi ajutam toti membri logan din Romania daca au nevoie de unele produse din judet , sau de ajutor , Nasule inca nu dorm !? , am si eu o intrebare virago ? catre tine ? , din partea voastra la regionala vine cine va !!?
                  Last edited by costelHD; 30 November 2010, 21:09.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma bucur ca ajutati, si noi suntem la fel, la noi e mai greu ca suntem in "vagauna" asta si nu prea vin multi membrii din tara, eventual iarna la munte..
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • nu este nici o scuza virago, , cunosc zona voastra foarte bine , am facut armata in zona Banita si Paroseni
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by virago View Post
                        Buna seara colegi, ma bucur ca ma lasati sa postez si eu aici. Azi am fost placut surprins de un membru marcant al filialei Deva. Am avut programare la ecokraft, sa-mi pun gaz pe loganel. Am fost suprins de omenia, bunavointa si binetea colegului nostru, domnul kenjiro_sanga, care m-a indrumat spre firma asta. Mi-a pus o "pila" buna si m-a dus cu propria lui masina din Deva la firma sa-mi pot revendica propria masina. Si asta asa numai pentru ca suntem membrii loganclub. Oameni buni apreciati-l si tineti-l aproape pe acest om de milioane. Noi, membrii loganclub V. Jiului am ramas super incantati de ajutorul oferit de el si ne-am dori sa avem un astfel de membru la filiala noastra!! Asadar, inca odata MULTUMESC maestre si tineti-l aproape fratilor ca oricine si-ar dori sa aiba un astfel de membru in club!!
                        Nu trebuia atata lauda...pentru ce ?....daca pot ajut cu drag, sunt sigur ca orice membru LCDeva facea la fel....nu-i asa baieti !?
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • Bine kenjiro, modestule!!

                          In leg cu regionala unii am veni, dar se intrebau baietii daca se mai tine???
                          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                          Comment


                          • intilnirea indiferent se va tine virago , chiar as vrea din partea voastra si din Alba sa va vad inscrisi la regionala ....... , nu este obligatoriu
                            sigpic

                            Comment


                            • maine e ziua cand trebuie sa comunicam cate camere si cate persoane vor participa la masa festiva, o sa incerc sa aproximez.

                              Comment


                              • Doamneeeeee......vorbeste Organizatorul !!! ce ma bucur....zii Martoane !!!
                                Pai sa vedem sigur, ca altfel, suntem in aer
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google