Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maine imi fac aparitia prin Deva sa sustin examenul pentru cat. C.Daca va face placere sa ne putem intalni la o poveste.
    Eu ajung pe la ora 8:30 si va dura pana pe la ora 11 sa zic.oricum nu ma grabesc spre casa

    Comment


    • la 12 o intalnire la o cafea? propune o locatie pe care o cunosti, dar sa ti seama ca locurile de parcare din zonele centrale si piata sunt aglomerate.

      Comment


      • Asa in mare cunosc Deva.Dar cel mai bine e la Real cred o ora sigura nu cred ca as putea da.Am vorbit si cu Virago si zicea ca vine si el.Dar sper ca pana in ora 12 sa termin totul
        Am numarul de tel a lui Kenjiro si il voi suna pe el.Sau daca e lasati-mi si alt numar si voi suna cu mare drag.

        Comment


        • Daca ajung pana la ora aia vin si eu, dar totusi ma mir, vin cu familia si stiti voi cum sunt femeile!!
          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

          Comment


          • Numai veveritele stim cum sunt
            sigpic

            Comment


            • stim cum sunt femeile=asupritoare , la ireal e moarte de om da e bine si asa rau

              Comment


              • virago ... uita-te mai bine la ''locatia mea'' de la avatar.

                Originally posted by virago View Post
                Vad ca voi doi tot fanatici ati ramas dupa Brad daca va plac virslii, pe mine nu prea ma mai incanta...
                ...sunt bradean , inca ...
                Last edited by kklaus; 22 December 2010, 20:02. Reason: Automerged Doublepost
                Nobody is perfect. I am nobody.

                Comment


                • Originally posted by virago View Post
                  Da, da, merg acasa la Brad, e criza, facem sarbatoriile in familie acolo!!Vad ca voi doi tot fanatici ati ramas dupa Brad daca va plac virslii, pe mine nu prea ma mai incanta...deci cand si unde e intalnirea?!
                  Vezi ca pentru raspunsul tau "fanatic" platesti dublu....asta e !!!
                  Te manca pielea, te-ai domnit
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Ok, cred ca nu mai dau la intalnire ca tre sa-mi amanetez loganu'!! Prea multe datorii am la Deva!!! Oricum sper sa ne intalnim...
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • Vinde ce vrei, fa cum stii....ce am avut de zis, am zis
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • maine ma gasiti la servici , adresa este acolo unde sunt multe masini mari si rosii
                        Nobody is perfect. I am nobody.

                        Comment


                        • Acolo sa te gaseasca cine merge la Brad, sau esti ceva Sef si tu sa te caute cineva...mare domn te-ai facut
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • O intalnire fulger a celor 3 mafioti si cu mine 4
                            LCDeva si cu fica sa, Valea Jiului
                            Attached Files
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • Multumesc pentru primirea calduroasa a membrilor mamei LC Deva!
                              Si cateva poze si de la mine:
                              Attached Files

                              Comment


                              • Felicitari Nasule - Secretarule ptr. miniintilnirea cu cei din Vale , Nasule sa nu te vad la intilniri cu tricoul respectiv
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google