Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bai, da ce sexy sunteti!
    Totusi cu intalnirea din 26.12.10, sa-mi spuneti pe unde vine locatia asta! Ca nu cunosc...
    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

    Comment


    • Originally posted by costelHD View Post
      Felicitari Nasule - Secretarule ptr. miniintilnirea cu cei din Vale , Nasule sa nu te vad la intilniri cu tricoul respectiv
      ce tricou eram in pijamale , faina intalnire chiar daca a fost mini

      Comment


      • Originally posted by virago View Post
        Bai, da ce sexy sunteti!
        Totusi cu intalnirea din 26.12.10, sa-mi spuneti pe unde vine locatia asta! Ca nu cunosc...
        Asa suntem noi mafiotii mai sexy si rai...mai Virago !!!
        Daca ai dubii, suna-ma maine, poimaine...esti la Brad ? vorbeste cu Kklaus
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • Sunt la Brad acum, te sun pe 26 sa-mi explici cum sta treaba...Craciun fericit!
          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

          Comment


          • Intalnire cu stresatii de la LC Deva, in data de 26 12 2010 , locatia ... ora 12 fix special cu cei care nu au semnat condica la Regionala, curaj !!!
            1. NCDHD
            2. Kenjiro_Sanga
            3. Virago (dator cu virslii)
            4. CostelHD
            5.
            6.
            7.
            Asteptm mafiotii cu catel purcel la ultima intilnire din 2010 , asteptam si asupritii
            Last edited by NCDHD; 24 December 2010, 14:39.
            sigpic

            Comment


            • Locatia Maxxa este inchisa in data de 26 deci ramane varianta cu Play sau Pizza Napoli, propun sa ne vedem la cabana bejan sa facem o poza de grup cu bannerul, sa cantam o colinda pe scena si apoi sa mergem la pizza.
              La Napoli este pizza de 19 inci pentru cei mici si mancaciosi
              1. NCDHD
              2. Kenjiro_Sanga
              3. Virago (dator cu virslii)
              4. CostelHD(dator cu pizza si vin)
              5.
              6.
              7.
              Asteptm mafiotii cu catel purcel la ultima intilnire din 2010 , asteptam si asupritii
              Last edited by NCDHD; 24 December 2010, 15:00.

              Comment


              • Locatia Maxxa este inchisa in data de 26 deci ramane varianta cu Play sau Pizza Napoli, propun sa ne vedem la cabana bejan sa facem o poza de grup cu bannerul, sa cantam o colinda pe scena si apoi sa mergem la pizza.
                La Napoli este pizza de 19 inci pentru cei mici si mancaciosi
                1. NCDHD
                2. Kenjiro_Sanga
                3. Virago (dator cu virslii)
                4. CostelHD(dator cu pizza si vin)
                5. Daniel 67(fara datorii)
                6.
                7.
                Asteptam mafiotii cu catel purcel la ultima intilnire din 2010 , asteptam si asupritii....si pe cei care au stikere cu Logan Club sau Logan Club Deva lipite pe masina si au cam uitat ce inseamna o intilnire LC Deva!! Sau nici macar nu au participat la asa ceva. Spun asta pentru ca stiu cel putin 2 masini Logan cu numere de HD pe care nu le-am vazut la intilniri si totusi au lipite pe ele stikere cu LC Deva!!

                Comment


                • Daca nu vin pana la 12.35....inseamna ca nu am putut sa vin, imi pare foarte rau, probleme personale care nu asteapta amanare...aseara afla-i
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Unde va intalniti pana la urma? Si ramane la 12?!
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • La ORA 12, locatia este Cabana Bejan.

                      Comment


                      • Din pacate eu stau acasa, racit, fara voce . . . . .
                        sigpic

                        Comment


                        • 3-4 participanti,....3-4 poze,.....3-4 pizza.....!!!!! Dehh!!! Criza mare!!! Sper si doresc sa ne fie mai bine la toti anul viitor!!
                          Attached Files

                          Comment


                          • Multumesc de calendar!! Oameni de mare valoare in clubul vostru!! Sper sa ne mai intalnim cat mai curand si ar fi super sa facem o intalnire intre cele 2 cluburi pe undeva!!
                            Toate cele bune!
                            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                            Comment


                            • Originally posted by dr_mke View Post
                              Din pacate eu stau acasa, racit, fara voce . . . . .
                              din pacate si telefonul tau e racit sa-ti f..i roboata de la mesagerie:
                              tuica ta a intrat in patrimoniul LC Deva drept pedeapsa, sa vi sa te ascult la plamani

                              virago- cu placere, ne pare rau ca a fost asa aiurea intalnirea, lipsa participanti
                              speram sa facem una adevarata!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google