Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da Daniele , la Calan vreau urmatoarea intalnire sa fie , la Brad nu pot propune deoarece se considera ''facilitate'' asa ca propun o intalnire pe o zona neutra.
    Org-ule te bagi la strans oamenii nu de alta dar sa inchizi gura celor care nu cred in tine.
    Nobody is perfect. I am nobody.

    Comment


    • Originally posted by Daniel 67 View Post
      "Sombreros" la Calan!!! Apropo!! Mai stiti pe unde e Calan-ul???!!!
      Ma bate gandul !
      Sa vedem ce face ORG-ul ???
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • Nu neaparat pentru a demonstra unora ca LC Deva (in ciuda unora) functioneaza vreau sa va propun o intilnire!! Pentru un SOMER care va duce dorul si pentru care problemele ...par sa nu se mai termine, va propun o intilnire LC Deva pentru data de 16 octombrie la CALAN!!!
        Nu o fi pizza ca la Maxxa ...Galena...Brad sau mai stiu eu unde ..dar ne-am putea revedea ...si eu spun ca ar fi nemaipomenit!!
        Lista "incepe" cu mine:
        1.
        2.
        3.
        4.
        5.
        6.
        7.
        8
        9.
        10. Daniel 67
        P.S.1. Mi-aduc aminte ca la singura intilnire LC Deva de la Calan mi-ati facut o surpriza deosebita prin faptul ca a-ti fost destul de numerosi!! Se poate repeta???!!!???
        P.S.2. Nu am nevoie de organizatori pentru aceasta intilnire!!!!

        Nu va inghesuiti ca la mine la Calan ...parcarile sunt mici!!!
        Last edited by Daniel 67; 9 October 2011, 14:28. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • ...sunt de acord , pe 16 sunt liber.
          Nobody is perfect. I am nobody.

          Comment


          • Nu neaparat pentru a demonstra unora ca LC Deva (in ciuda unora) functioneaza vreau sa va propun o intilnire!! Pentru un SOMER care va duce dorul si pentru care problemele ...par sa nu se mai termine, va propun o intilnire LC Deva pentru data de 16 octombrie la CALAN!!!
            Nu o fi pizza ca la Maxxa ...Galena...Brad sau mai stiu eu unde ..dar ne-am putea revedea ...si eu spun ca ar fi nemaipomenit!!
            Lista "incepe" cu mine:
            1.
            2.
            3.
            4.
            5.
            6.
            7.
            8
            9. kklaus
            10. Daniel 67
            P.S.1. Mi-aduc aminte ca la singura intilnire LC Deva de la Calan mi-ati facut o surpriza deosebita prin faptul ca a-ti fost destul de numerosi!! Se poate repeta???!!!???
            P.S.2. Nu am nevoie de organizatori pentru aceasta intilnire!!!!

            Nu va inghesuiti ca la mine la Calan ...parcarile sunt mici!!!
            Vreau sa vad cine va fi pe primul loc!!!
            __________________

            Si inca ceva!!! Va rog frumos nu va inghesuiti!! Se poate intimpla sa blocam circulatia prin Calan de vi se nazare sa veniti ..prea multi!!!
            Si nu conteaza nici asa numai sa veniti!! Mobilizez si Politia Rutiera numai sa blocati orasul!!!
            Last edited by Daniel 67; 9 October 2011, 20:14. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • scuzati ca deranjez dar ce se mai aude de intalnirea cu noi?
              http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

              Comment


              • Cu parere de rau Daniele nu o sa pot veni la intilnirea pe care ai propus pe data de 16 10 2011,sunt plecat din localitate mai precis in moldova ,poate ne zici si ora intilniri....nu se stie ....poate ne vedem
                sigpic

                Comment


                • Vezi de ce ai ajuns tu organizator?
                  Din doua motive. Cine le ghiceste are o pizza de la mine la urmatoarea intrunire.

                  Comment


                  • Poate nu vreti la Calan!! Nu-i o problema!! Poate nu e bine in 16...nu vor fi luat oamenii salariile astea amarite!!! Nu-i nici asta o problema. Veniti cu alte pareri, propuneri, aptineri ....si discutam. Daca nu ne putem aduna citiva ..asta e!! Asteptam aniversarea de 3 ani LC Deva!!!

                    Comment


                    • Eu inca ma aptin
                      astept zapada sa mergem pe Transalpina.

                      Comment


                      • Avind in vedere "interesul deosebit" pentru propunerea mea de a ne intilni duminica la Calan consider ca, lista cu participanti fiind prea lunga...pentru a evita blocajele de circulatie in comuna mea, INTILNIREA SE POATE AMINA PENTRU O DATA ULTERIOARA...atunci cind veti dori si veti putea!!!
                        P.S. Cine totusi se rataceste prin Calan si vrea sa-mi faca cinste cu o cafea poate sa ma deranjeze cu un telefon!!!!

                        Comment


                        • Mafia LCDeva, nu se lasa, nu se predă.....isi revine din orice problema....MINORĂ pentru noi, MAJORĂ pentru altii !
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Cand n-o sa mai ai tu toate problemele de pe fata pamantului, o sa mearga iar LCD
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by dr_mke View Post
                              Cand n-o sa mai ai tu toate problemele de pe fata pamantului, o sa mearga iar LCD
                              Nu ma pun cu extraterestrii !!!
                              O sa te las pe tine....poate o sa mearga !
                              Last edited by kenjiro_sanga; 14 October 2011, 21:18.
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Eu m-am facut Timisorean mai nou
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google