Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Propun o intalnire de toamna la Hunedoara, inima Ardealului, duminica 30.10.2011, orele 11.00 a.m.... CIOCU MIC!!!!
    1. NCDHD

    Comment


    • Daca nu va reveniti..va injur pe fiecare in parte.Chiar daca sunt m-ati suparat,tot va simpatizez.

      Comment


      • Propun o intalnire de toamna la Hunedoara, inima Ardealului, duminica 30.10.2011, orele 11.00 a.m.... CIOCU MIC ...toata lumea!!!!
        1. NCDHD
        2. kenjiro_sanga
        3.
        4.
        5.
        6.
        7.
        8.
        9.
        10. Daniel 67
        ...si lista incepe sa semene ca pe vremuri!!!

        Originally posted by KELBURTOS View Post
        Daca nu va reveniti..va injur pe fiecare in parte.Chiar daca sunt m-ati suparat,tot va simpatizez.
        In marinimia mea, injuraturile pentru mine le cedez lui domn" Costel!!!
        Last edited by Daniel 67; 21 October 2011, 21:23. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Eu le indrept spre Ovidiu si Marton.Costel s-a bagat organizator in necunostinta de cauza.Parerea mea.

          Comment


          • Se propune o intalnire de toamna la Hunedoara in parcare la Kaufland, inima Ardealului, duminica 30.10.2011, orele 11.00 a.m.... CIOCU MIC ...toata lumea!!!!
            1. NCDHD
            2. kenjiro_sanga
            3. costelHD
            4.
            5.
            6.
            7.
            8.
            9.
            10. Daniel 67
            ...si lista incepe sa semene ca pe vremuri!!! Cine are de facut comentarii vizavi de aceasta intilnire este rugat sa se "aptina" pina dupa ea sau....mai bine zis pina la ea!!! din acest moment aveti un singur drept pe aici: SA PARTICIPATI LA INTILNIREA DE TOAMNA LC DEVA!!! Atit...!!! In rest CIOCU" MIC!!!
            Last edited by costelHD; 24 October 2011, 21:26.

            Comment


            • Se propune o intalnire de toamna la Hunedoara in parcare la Kaufland, inima Ardealului, duminica 30.10.2011, orele 11.00 a.m.... CIOCU MIC ...toata lumea!!!!
              1. NCDHD
              2. kenjiro_sanga
              3. costelHD
              4.
              5.
              6.
              7.
              8.
              9.
              10. Daniel 67
              ...si lista incepe sa semene ca pe vremuri!!! Cine are de facut comentarii vizavi de aceasta intilnire este rugat sa se "aptina" pina dupa ea sau....mai bine zis pina la ea!!! din acest moment aveti un singur drept pe aici: SA PARTICIPATI LA INTILNIREA DE TOAMNA LC DEVA!!! Atit...!!! In rest CIOCU" MIC!!!
              Last edited by costelHD; 26 October 2011, 13:05.
              sigpic

              Comment


              • Ma mai gandesc.
                Nobody is perfect. I am nobody.

                Comment


                • Prezent si eu
                  sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                  Comment


                  • Se propune o intalnire de toamna la Hunedoara in parcare la Kaufland, inima Ardealului, duminica 30.10.2011, orele 11.00 a.m.... CIOCU MIC ...toata lumea!!!!
                    1. NCDHD
                    2. kenjiro_sanga
                    3. costelHD
                    4. mircynho11
                    5.
                    6.
                    7.
                    8.
                    9.
                    10. Daniel 67
                    ...si lista incepe sa semene ca pe vremuri!!! Cine are de facut comentarii vizavi de aceasta intilnire este rugat sa se "aptina" pina dupa ea sau....mai bine zis pina la ea!!! din acest moment aveti un singur drept pe aici: SA PARTICIPATI LA INTILNIREA DE TOAMNA LC DEVA!!! Atit...!!! In rest CIOCU" MIC!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • ... ma mai gandesc.
                      Nobody is perfect. I am nobody.

                      Comment


                      • Poate iti iei un cartonas de la nasu, pentru off repetat

                        Comment


                        • Sa nu fie rosu ca....nu mai suporta culoarea!!!

                          Comment


                          • Originally posted by NCDHD View Post
                            Poate iti iei un cartonas de la nasu, pentru off repetat
                            ''ma mai gandesc'' ... sa particip sau nu la intalnirea de duminica este off ?!
                            interesant.
                            Cum spuneam , ma mai gandesc.
                            Nobody is perfect. I am nobody.

                            Comment


                            • depinde cine citeste

                              Se propune o intalnire de toamna la Hunedoara in parcare la Kaufland, inima Ardealului, duminica 30.10.2011, orele 11.00 a.m.... CIOCU MIC ...toata lumea!!!!
                              1. NCDHD
                              2. kenjiro_sanga
                              3. costelHD
                              4. mircynho11
                              5.
                              6.
                              7.kklaus se mai gandeste
                              8.
                              9.
                              10. Daniel 67
                              ...si lista incepe sa semene ca pe vremuri!!! Cine are de facut comentarii vizavi de aceasta intilnire este rugat sa se "aptina" pina dupa ea sau....mai bine zis pina la ea!!! din acest moment aveti un singur drept pe aici: SA PARTICIPATI LA INTILNIREA DE TOAMNA LC DEVA!!! Atit...!!! In rest CIOCU" MIC!!!

                              Comment


                              • Ii obligatorie prezenta cu masina, ca nu is sigur ca mi-o da "BOSSU" ca avem un mic conflict
                                sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google