Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hristos a inviat colegi loganisti!
    As dori sa petrec concediul de anul acesta la Cincis. Va rog sa-mi recomandati o cazare buna: cat mai aproape de lac, pensiunea/hotelul sa fie curat, mancarea buna, eventual piscina, aproape de padure. Precizez ca am un bebelus care va avea 10 luni in august.
    Am gasit pe internet cateva oferte dar mi-ar fi folositor pentru decizie, recomandarea voastra a celor din zona. In asteptarea raspunsului va doresc o saptamana usoara.

    Comment


    • Printre urmatoarele intilniri locale LC Deva din acest an vin si eu cu propunerea pentru o intilnire(iesire, excursie...etc) care daca vom reusi sa o "producem" ar insemna pentru toti participantii un circuit care ar angrena loganisti de la cel putin 3 cluburi judetene!!!
      Ma refer la o "TRANSALPINA"!!! Am putea angrena in aceasta actiune membrii LC Deva, LC Alba, LC Valea Jiului.....plus alti amatori de la alte cluburi invecinate!! Ne-am putea intinde cu intilnirea pe durata a cel putin 3 zile ...asta insemnind un weekend ..sanatos!!!
      Eu spun ca ar fi mai interesant decit sa mutam traditionala "regionala" LC Deva din decembrie in august ca sa ...nu stiu...!!! Toti se inghesuie sa faca regionale pe timpul verii ...daaaar combinat cu saracia din zilelele de astazi nu mai iese altceva decit niste intilniri Logan Club locale, de fapt...si cu citiva participanti din zonele limitrofe!!!
      Dati-va si voi cu parerea!!! Asteptam si parerea vecinilor!!!
      Eu spun ca merita sa ne canalizam resursele pentru un astfel de eveniment care spun eu va ramine memorabil!!!
      FEEDBACK:
      1. mircynho11 - Pas!
      2.NCDHD- cip
      3.Kenjiro- cip
      4.Narcisuc20- cipcirip!!!
      5.Mikebike-cip cirip(adica e super,o Transalpina!)
      6.Kklaus - cipciripeste si el
      7.costelhd-cip cip
      8.YLYE- cip
      9.
      10.
      Nasu" Costel cred ca asteapta invitatie speciala ......este deja pe lista !!
      Last edited by costelHD; 17 April 2012, 19:40.
      sigpic

      Comment


      • no sa pierd ocazia sa merg din nou pe transalpinia, deci o sa fiu prezent! asta daca nu apare vreo schimbre de ultim moment!

        Comment


        • cip si de la mine.

          Comment


          • Dupa lungi consultari cu organizatorul nostru am ajuns la concluzia ca cel mai bine e sa punem intalnirea in data de 6 Mai ora ... o stabilim pe parcurs!

            Daca vreti sa mergem la manastire atunci propun ca initial sa ne intalnim in Brad dam o fuga la manastire si pe urma ne intoarcem la gratare iarba verede distractie la Luncoi asta daca sunteti si voi de acord!

            Participantii sunt rugati sa se inscrie pe lista!
            1.
            2.
            3.
            4.
            5.
            6.
            7.
            8.
            9.
            10.Narcisuc20


            Totusi sa readucem in actualitate intalnirea cea mai apropiata daca nu ati uitat de ea!

            Comment


            • Nu este teren de fotbal....am vazut din fotografii....sorry !!!
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • O sa mergem altundeva incerc sa vorbesc sa imi lase cabana de pe Valea Lunga tu sigur trebuies sa sti unde e si despre ce e vorba!

                Comment


                • pai vorbesti cu colegii si jucam bambilici pe drumul judetean doar e ziua barbatilor si e voie

                  Daca vreti sa mergem la manastire atunci propun ca initial sa ne intalnim in Brad dam o fuga la manastire si pe urma ne intoarcem la gratare iarba verede distractie la Luncoi asta daca sunteti si voi de acord!

                  Participantii sunt rugati sa se inscrie pe lista!
                  1.
                  2.
                  3.
                  4.
                  5.
                  6.
                  7.
                  8.
                  9.
                  10.Narcisuc20

                  Comment


                  • Avind in vedere ca la "traditionala intilnire LC Deva" de la inceputul lunii mai...intilnire caracterizata prin risipa de mincare, beutura ..."gretare"..si ...miscare...una din cele mai apreciate lucrari a fost ..totdeauna ...traditionalul meci de fotbal ...eu am rugamintea ca in situatia in care ne-am propus sa schimbam traditionala locatie de la Petreni cu ce o ...fii...vrem la fel de rapid sa stim locatia urmatorului meci de fotbal LC Deva pentru ca timpul incepe sa preseze!!! In situatia in care nu se gaseste o rezolvare in mod sigur vom merge din nou la Petreni ...urmind ca locatia pentru urmatoarea intilnire LC Deva sa se mentina pentru Brad!!!

                    Comment


                    • Nu am ce face relieful fiind de asa natura nu pot oferi loc pentru fotbal la Luncoi combinat cu loc de gratar imi pare rau...asa ca sa nu stricam traditionalul meci de fotbal sunt de acord cu propunerea lui Daniel si o sa facem urmatoarea intalnire la Brad eventual daca stie Kklaus vre-o zona pe langa Brad buna de facut gratare si sa putem juca si fotbal sa vina cu propunerea cat mai repede!

                      Comment


                      • Stiti prea bine toti ca nu pot fi acuzat ca as fi "partizan"-ul unora sau altora in ceea ce priveste intilnirile LC Deva!!! Dar in situatia in care nu avem create toate conditiile pentru schimbarea locatiei traditionalei intilniri LC Deva cu "gretar-ul" lunii mai. eu spun sa raminem conservatori si sa tinem de ceea ce avem!!! Iar daca nu este traditionalul meci de fotbal din luna mai la LC Deva...de la Petreni...cred ca ...avem o problema!!!
                        Nu stiu...!!! Eu inclin pentru a mentine aceasta traditionala intilnire LC Deva la "gretar" ...la Petreni!!! La fel cum inclin sa vreau ca urmatoarea intilnire LC Deva ...sa fie la Brad!!!

                        Comment


                        • Unde nu e fotbal, nimic nu e !!!....Don Capone !
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Deci mergem la Petreni si pe urma la Brad!

                            Comment


                            • Sunteti ca vremea ! , sa speram ca pana la data respectiva ... este si locatie
                              sigpic

                              Comment


                              • Ar fi o locatie de gratar + fotbal in zona Bradului , Marton stie de locatie ...
                                Nobody is perfect. I am nobody.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google