Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, are dreptate Dani.!!!
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Deci, nu ai cum....)))))
      sigpic

      Comment


      • Deci, nu ai cum...)))))
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • Ce bineeee...ca se plang UNII vecini ca facem intalniri secrete
          In alta ordine de idei...buna pizza, super atmosfera...multumim de consultatii dl. doctor...
          Grigore tata, ai facut poze la Jidvei si la Peroni ?

          Comment


          • Bravo pentru intilnire(fara ironie)!!! Am asteptat si eu SMS-ul dar se pare ca nu am dreptul la asa ceva!!!! Chiar nu voiam sa ma razboiesc cu nimeni...si atunci??? Multumesc "prieteni""!!!
            P.S.Sper sa nu primesc "report" si pentru ca am scris acum!!!
            Last edited by Daniel 67; 26 January 2013, 23:58.

            Comment


            • nici eu n-am primt sms-ul
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • Punem la pachet o bucata de pizza...si sa vad daca a mai lasat Grigore ceva bere..

                Comment


                • Nu aveai cum..erai mai departe ca mine si oricum distanta e neesentiala!!! Se practica politica "cine nu e cu mine " e impotriva mea si atunci...nu ai dreptul la SMS!!! Fara alte comentarii...!!!

                  Originally posted by dannyx78 View Post
                  Punem la pachet o bucata de pizza...si sa vad daca a mai lasat Grigore ceva bere..
                  Multumesc de bucata de pizza!!! Din pacate nu doresc firimituri!!!
                  Last edited by Daniel 67; 27 January 2013, 00:17. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Originally posted by Daniel 67 View Post
                    Nu aveai cum..erai mai departe ca mine si oricum distanta e neesentiala!!! Se practica politica "cine nu e cu mine " e impotriva mea si atunci...nu ai dreptul la SMS!!! Fara alte comentarii...!!!


                    Multumesc de bucata de pizza!!! Din pacate nu doresc firimituri!!!
                    Pizza si berea erau pt Cristi Ca la mall la Tm nu prea gasesti pizza buna...am mancat eu niste chestii acolo ultima data...brrr..nici nu vreau sa ma mai gandesc

                    Comment


                    • Tizule...oferta ta nu o voi refuza nici o data!!! Din pacate ...acum este vorba de alte oferte si "SMS"-uri iar pentru faptul ca am dorit sa fie bine nu cred ca am meritat tratamentul cu pricina!!!
                      Si voi ramine in continuare aici...chiar daca continui sa deranjez pe "uni"!!!

                      Eu mai astept SMS...sau alte instiintari secrete despre intilnirile LC Deva!!! Iar daca nu le voi primi sper sa vada cit mai multa lume de pe forum ...ceea ce inseamna "democratia" si buna intelegere la LC Deva!!!
                      Si ceea ce spun acum este si tema de meditatie pentru cei sau cel care a(au) "marsat" la report-urile care au venit la adresa posturilor mele si celor care chiar daca nu au fost de acord cu starea de fapt ...au stat si au contemplat!!!
                      Prieteni...vizitatori...admiratori....cum suna o intilnire Logan Club la care sunt bineveniti doar unii???
                      Last edited by Daniel 67; 27 January 2013, 02:02. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Alex a gasit locul de-ntalnire cu ochii inchisi !
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • Pfoaii,` neata, frumoase poze, Cristi iti trimitem sms data viitoare. )
                          sigpic

                          Comment


                          • Care Cristii, ma ???
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google