Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Numai sefu' putea sa aiba o idee traznet ! este foarte buna ideea, ce ziceti !?
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • stai sa calculam cum santem de servici si sa vad cum este si sotia, acum nu depinde de noi sa vedem si de la colegi ce propun poate au alta varianta mai buna
      ideia este buna
      sigpic

      Comment


      • Aaaaa, o viitoare cucuvea batrana, a raspuns apelului umanitar....hai si restul cucuvelelor ca :Lion_Forte, Daniel_67, Mike_Bike si juniorul, hai v-ati lenevit sau ?
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • acum toti mediteaza, sa-si revina dupa atatea zile de chef si greturi, iti dai seama ce greturi au uni?
          sigpic

          Comment


          • au greturi de la oua vechi, deci nimeni nimic?

            Comment


            • Las ca maine toti o sa se uite pe forum ! o sa fie o activitate intensa, imi cunosc oamenii !
              curaj cucuvelelor, tinereilor....

              Deci ! incercam sa ne adunam pe forum cat mai multi membrii si propunem o intalnire pe data de 2 MAI muncitoresc, a propus SEFU cel Mare iar noi incercam sa cadem de acord...
              ce ziceti? deci cucuvelele batrane.....tineretul, ok asteptam sugestii, reclamatii...
              cu respect secretarul general L.C. Deva, Kenjiro_Sanga
              Last edited by kenjiro_sanga; 21 April 2009, 23:23. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • am postat pentru ca in sectiunea logan club deva exista un topic de discutii generale, unde parerea mea ar trebui sa se poarte toate micile chat-uri care se regasesc deavalma peste tot. sincer de abia asteptam sa vad cand e urmatoarea intalnire si cand colo trebuie sa citesc 2-3 pagini de chat ca sa vad intr-un final ca poate e pe 2 mai.si la fel e si pe cel cu prezentarea omului si a masinii..sunt 3-5 oameni care au postat sa-i cunoastem restul fiind comentarii iar la urmatoarea intalnire iar o sa il rog pe X inainte sa-i spun ceva sa-mi aduca aminte si cum il cheama.

                imi cer scuze daca deranjez dar asta sunt eu, sunt un om ordonat de felul meu iar prin prisma meseriei am invatat sa respect si regulamentele, legile, etc. care trebuie respectate.

                dar in 2 mai eu de la 13-17 am facultate, protectia juridica a drepturilor omului. materia care am urato cel mai mult in campina. in fine daca ramane pe 2 mai poate vad si eu cum reusesc sa fac rost de un liber(daca imi da sefu) si cum scap mai repede de la faculta, si in rest mici si bere sa fie ca sanatosi suntem si masini avem.
                Last edited by NCDHD; 26 November 2009, 18:41.

                Comment


                • Si ce daca scriu toti de-a valma?In primul rand gestul conteaza!
                  Pe mine unul ma bucura sa citesc urarile pe care le-a primit Logan Club Deva si prin prisma acestui lucru noi,cei care facem parte din acest club.
                  Pe aceasta cale multumesc tuturor care au facut-o.
                  Pe mine personal ma irita "catania" si "regulamentele" cretinoide.Aici nu este "ARMATA".
                  Nu imi vine sa cred spre ce se indreapta acest club.

                  Comment


                  • eu zic sa va linistiti ... mai bine cititi discutiile pe seama acestui subiect pe alte threaduri.
                    intotdeauna vor fi pareri pro si contra vis a vis de problema asta.
                    Un lucru e clar: threadul asta se cheama "Intalniri LoganClub Deva" si in primul rand voi ar trebui sa tineti lucrurile "curate". Asta nu inseamna ca este militarie. Sunt doar niste reguli simple prin care se pastreaza usurinta in a comunica si a gasi ceva pe forumul asta.
                    Noi prin consensul membrilor am ales pentru Arad varianta in care acceptam orice felicitari, mesaje, alte lucruri pe threadul de "discutii generale", in schimb pe cel de intalniri le tratam ca si spam-uri. Timisoara procedeaza la fel si cred ca mai sunt si altii.
                    In loc sa va certati aiurea, degeaba sau cum vreti voi sa o luati, supuneti votului hotararea. Eu ca si "organizator" si sef peste "oi" supun toate hotararile votului, iar ulterior nimeni nu mai are ce sa zica sau sa faca, cum il taie capul. Iar in lipsa mea, spre marea mea bucurie sunt alti membrii din arad care ajuta la "curatenie" si la comunicarea cu membrii altor "filiale" LC sau cu moderatorii.
                    Ganditi-va la ce v-am scris in loc sa va aruncati in afirmatii aiurea.
                    PS eu personal as sterge cateva posturi pe aici

                    LE inclusiv al meu dupa ce il citeste cine trebuie
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Offtopic : suntem oameni maturi si putem trece peste micile probleme aparute si care vor mai apare. Cu asa probleme se confrunta toata lumea de pe forum si noi trebuie sa aratam ca stim sa trecem peste ele cu bine.

                      2 Mai pica sambata, poate unii mai fac ceva pe acasa sau la scoala, sa ne gandim si la data de 3 Mai, poate e mai convenabila.

                      Comment


                      • Da...Ai mare dreptate in ceea ce ai spus si iti multumesc pentru asta.
                        Dar eu unul nu pot sa uit cat de anevoioase au fost inceputurile Logan Club Deva.Si cum inca de la inceput am scris fiecare pe unde ne-a taiat capul si nu a fost absolut nici o problema pe tema asta.Din contra,eu personal m-am simtit foarte bine si probabil si ceilalti.
                        Consider ca anumite afirmatii de aici au fost de o impolitete crasa si tocmai de aceea am reactionat...Nu cred ca era nici locul si nici timpul.Cunoscand cat de cat persoana,nu ma asteptam la acest lucru.
                        Nu iti certi niciodata oaspetii,mai ales ca intentiile au fost foarte onorabile.

                        Comment


                        • grigore: tot ce nu se incadreaza in topicul asta "delete" te rog... si postul meu dupa ce il citesti.eu inteleg sa trimita urari dar cand de la un club trimit mai multi e prea de tot.de pasti am citit vreo 30 pagini sau chiar mai multe pina sa gasesc ceea ce ma intereseaza si nu mai punem comentariile....deci: DELETE!!
                          acum poate o sa se supere unii membrii dar asta este,nu poti multumii pe toata lumea.Ia ganditiva,zilele astea de ce nu prea am postat???oare???cu toate ca am fost pe foum prezent zilnic....Simplu: nu am avut motiv!!
                          Last edited by alex_comisaru; 22 April 2009, 11:18.

                          Comment


                          • de acord cu alex!

                            Comment


                            • de acord cu bubu_vasile, alex, ionus, si bineinteles cu mine.

                              lion, nu trebuie coborata militaria din pod ci bunul simt si respectul fata de colegii care cauta ceva info si nu le gasesc deoarece trebuie sa citeasca cate 3-4 pagini printre care sa gaseasca 2 posturi care l-ar interesa. tu cum te simti cand iti faci reclama si nu o vede nimeni deoarece postul tau e printre alte zeci de posturi cu chat?


                              ps: ar merge si 3 mai. e mai liber atunci fiind duminica.

                              Comment


                              • Eu zic sa nu mai fiti atat de scortosi,ca nu va prinde.
                                Oameni suntem,ce naiba...

                                Ma refer pana la postul 671,inclusiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google