Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ca bine le zici bubule dar e cam departe pentru mine

    Comment


    • Alex vrei sa vi pe jos la urmatoarea intalnire?

      Comment


      • .........cu bicicleta............

        Comment


        • Avem zone foarte frumoase chiar la noi in judet pe care nici nu le stim calumea.
          Subscriu la ce a zis Daniel, ca pe la Strei nu prea ai unde sa mergi, am fost pe acolo si daca vrei sa prinzi un loc bun si pentru tot grupul, trebuie sa fii pe la 8:30 - 9 la fata locului. Ar ma fi un loc pe malul streiului despre care am auzit ca e fain dar nu e umbra, dupa primul sat spre Hateg (Rusi cred) de la intersectia cu Calanul, in dreapta, cica e loc mare, langa apa, dar nu e umbra. Merge multa lume acolo.
          La CalanBai am mai zis odata ca putem merge, Daniel poate afli daca e deschis sau ce e pe acolo.
          Si la Bos am auzit ca e fain, o colega tot merge acolo si zice ca e fain.

          Comment


          • Deja m-am pierdut, fiecare are idei sau a vazut el ceva, a auzit dar nu stie...ori e alba, ori e neagra, nu stiu ce sa zic !
            merg pe mana sefului!
            Last edited by kenjiro_sanga; 24 April 2009, 17:07.
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • eu stiu ca la gros avem teren de fotbal....daca vine careva cu mingea.

              Comment


              • Mai Diabolique! d-nule Diabolique, te rog sa cauti o locatie adevarata, lasa tu laudele mele despre Brad....nu am mai fost la iarba verde la Brad si nici nu mai stiu cum arata locurile !daca mai sunt bune ptr. noi.
                Last edited by kenjiro_sanga; 24 April 2009, 21:33.
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • o locatie adevarat rau de tot am gasit, dar din pacate nu e in judet, e in comuna sibiel, judetul sibiu, am fost de 1 mai anul trecut si cand voi avea ocazia voi repeta experienta.

                  Comment


                  • Stii, odata cu inaintarea in varsta, incepi sa eviti aglomeratia, poate am imbatranit prea repede, de aia zic sa fie o locatie in care sa nu urlam dupa altii cum canta manele si au un limbaj de smecheri analfabeti cu aurul pe ei cat lantul de pe Joiana sau ''Milka''...intr-un cuvant ''TIGANIE''...DOAR O PARERE
                    P.S. sa nu mai zic de afirmatiile de genul'' ia uite-i si p' astia cu loganurile''...bla bla bla...afirmatii de oameni fara caracter, hoti de fapt, ţiganie de care mi-e scarba!
                    Last edited by kenjiro_sanga; 25 April 2009, 11:18.
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • de locatia asta ziceam eu....nu cred ca va fi nimeni acolo in afara de noi, si probabil vreun cioban.
                      Attached Files

                      Comment


                      • Asa locatie este si la muncel , doar drumul e mai bun, haideti sa gasim o locatie in jurul Devei. Pe malul streiului este loc cat vrei mai ales unde se varsa in Mures. Oricum sunt de acord si cu alta locatie.Propuneri ca se apropie ziua h? Sau am ramas doar 2-3 in clubul certaretilor?
                        Last edited by NCDHD; 26 November 2009, 18:51.

                        Comment


                        • E loc mare ? - aglomeratie, umbra, apa, nisip, suedeze ? Descrie si tu un pic locul.

                          Comment


                          • aglomeratie pe 10 hectare daca facem una nationala , umbra, apa, nisip, suedeze, mici,bere tot ce vrei mai lipsesc loganistii

                            Comment


                            • hai la simeria veche este si streiul si crescatoria de peste ,are si parcare este de toate, alegeti si culegeti
                              sigpic

                              Comment


                              • nu cred ca sa deschis costele steaua muresului, dar este loc si pe partea aceea de mures cat vrei
                                Last edited by NCDHD; 25 April 2009, 23:42.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google