Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cand ziceam aia-i, hop vine Costel cu alta propunere de nu mai stii ce sa alegi. Eu as merge peste tot. Parca pe la SimeriaVeche am fost odata dar nu stiu sigur, era un camping dar nu mi-a prea placut locul. Nu era nicio crescatorie in jur, cred ca nu vorbim de acelasi loc.

    Comment


    • Eu am dat o sugestie nu este obligatorie ,sa avem de unde alege.
      Pe mine nu ma deranjeaza, haideti o data ca maine poimaine este ziua si nu santem decisi
      Last edited by costelHD; 25 April 2009, 23:48.
      sigpic

      Comment


      • Eu nu ma mai bag ca nu prea cunosc locuri, merg pe mana voastra. Daca e umbra, apa, nisip, suedeze, mici, bere e bine oriunde.

        Comment


        • Aici v-ar place ?
          Attached Files
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • si mai trebuie sa vedem cine taie miei ca Ionut nu cred ca vine are probleme cu boii
            cine aduce gratar, cine aduce discul? Eu aduc apa de izvor
            Pozele secretarei sunt de pe valea bradului(sa aveti grija la groapa)
            Last edited by NCDHD; 25 April 2009, 23:58.

            Comment


            • Unde vreti voi nu mai propun nimic, eu ori cum sant cu gretaru in portbagaj si cu carbuni sa fiu in siguranta ca bag ceva la stomac si cu ceva lichide in caz de sete??????????
              Ori cum si ceva legume perisabile sa pun pe gretar
              Last edited by costelHD; 26 April 2009, 00:02.
              sigpic

              Comment


              • Costele, esti dator cu mielul, nu te las sa stiu ca mor !
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • hai pregateste locatia cine este macelaru? ce vrei tot eu? o fac si pe asta. dar am mai facut nu este prima data. eu platesc mielul tu restul?
                  sigpic

                  Comment


                  • Costele draga ! restul, ce ? cam cat ?
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • Lichide {Bere,Suc Cafea ,etc}crezi ca mielu merge in sec trebuie uns ca sa alunece mai bine poate se ineaca cineva doamne feri.
                      Last edited by costelHD; 26 April 2009, 00:21.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ai dreptate, no problemm !
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • Originally posted by mikebike72 View Post
                          E loc mare ? - aglomeratie, umbra, apa, nisip, suedeze ? Descrie si tu un pic locul.
                          locul meu e "sec" daca vi cu suedeze, ai sudeze, daca nu nu..si e valabil si cu restul...aglomeratie ioc, ai loc cat vezi cu ochii, umbra este , apa curgatoare, nisip nu.

                          dar problema ar fi putin drumul. e asfaltat doar pana in Gros. in rest e destul de bun dar...drum forestier.

                          am fost ieri pe cetate, si se vedea un loc frumos in spatele garii, langa mures...si cu copaci si cu iarba verde pe malul apei. si acolo e cel mai aproape.
                          azi am fost pe valea nandrului. dar daca mergem acolo trebuie sa plecam de la 8 dimineatza ca sa prindem loc.

                          Comment


                          • andrei nu e neaparat sa pleci la 8! daca ai fost azi si mi-ai vazut masina parcata stii de ce loc vorbesc.....Mihai cred ca stie.acum,pe portiunea aceea se lasa masina sus si gobori pe iarba cu paturica,eu loc ,ca e mai bine asa,teren de fotbal.....apa langa,vaci ,cai,tot ce vreti
                            hai ca va las sa mai vorbiti voi.eu plec in oras la o bere ca m-am prajit azi.....pe degete de la gratare:P-

                            Comment


                            • Pofta buna sa te gandesti si la noi
                              sigpic

                              Comment


                              • La Strei eu cred ca este foarte bine, deja vb oficial, ce credeti, va mai intreb o data si apoi, votam fara drept de apel, deci....astept!
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google