Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mooaaammaaaa da cat am cautat pe cineva curajos sa se dea cu mine pe ciocan.....poate am noroc azi

    Comment


    • Cum ai zis, crezi ca mi-e frica! oricand si la orice ora....

      Diabolique, doar a trecut pe langa mine dar nu vrea sa ma bage in seama, asta e ! nu oblig pe nimeni sa ma salute sau alte chestii...
      Last edited by kenjiro_sanga; 30 May 2009, 10:42. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • Ieri am aflat că astăzi se ţine sărbătoarea câmpenească de la Piatra Roşie. Probabil a fost secretă data desfăşurării că eu nu am reuşit să aflu decât ieri. Speram să facem o întâlnire acolo fiind o zonă frumoasă: Asta e!! Mergem la Costeşti!!! Poate va fi şi vreme mai frumoasă!!!

        Comment


        • Lasa ca mai bine facem o iesire la iarba verde, ce ziceti? parerea mea...fara alte sarbatori!
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Si consideram sarbatoare D-nule Secretar General .
            Sa nu fiu rautacios un pic daca se poate sa mergem la o manastire din zona ca nu strica
            sigpic

            Comment


            • Pai daca mergem la manastire, d-nule Costel...acolo te si las ! sa te rogi ptr. binele clubului Deva...
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • ok daca asa consideri asa lasi tu colga pe prietenul tau ,in loc sa il sustini ??????????????????
                sigpic

                Comment


                • Costele! usor cu vorba, usor, aici ne destresam, nu ne enervam.....usor, te enervezi si gresesti...''hai noroc !...
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Rasul e ras si gluma-i gluma da eu chiar as vrea sa merg pe la o manastire cateva ore departe de galagia orasului si mai aproape de cele sfinte.

                    Comment


                    • Si cine va tine sa nu mergeti!? Eu merg cam la de 2,3 ori in fiecare luna, trebuie....asa e bine, cred si merg....
                      dar trebuie sa si vrei...Dumnezeu sa va ajute!
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Văd că de o viitoare intilnire nu mai zice nimeni nimic, tot o lălăiţi!! Şefuuuuuuuuuuuuu!!! D-nu secretar generaaaaaaaaaaaaaaal!!!! Ce facem??? Eu aş propune pentru întâlnire ziua de luni. Oricum e sărbătoare religioasă si legală, deci nu se lucrează. Haideţi cu idei!!! Mişcaţi-vă că altfel ne transformăm în LC Valea Jiului şi facem întâlniri deloc sau semestriale!!!! Dezmorţirea fraţilor!!!!!

                        Comment


                        • Ar fi bine luni, imi convine ca sunt liber.

                          Comment


                          • sambata ce faceti baieti?? daca am timp dupa ce ies de la lucru ma risc sa dau o bere 2,3,4 cate puteti.dar veniti cu masina))

                            Comment


                            • Sîmbătă am program de agricultură aşa că vă las pe voi orăşenii la bere!!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google