Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai Costele, asa este denumirea rustica, BENZOL, baga la cap!!!
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • nu mai pot colega ,sa mai bag la cap este plin ,apoi da afara ? ca rezervorul ?
      sigpic

      Comment


      • Iar te lauzi Costele !!!!
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • Originally posted by costelHD View Post
          Loganul tau ce serveste? bere,vin,tuica, apa................etc
          Stiu ca nu-ti place motorina ,

          O mica intrebare ? Oare D-nul Diabolique vine la intalnire ?
          nu vin,am ceva probleme la lucur pe care trebuie sa le rezolv de pe acum sa nu fiu linsat de sefi luni...asa ca imi trebuie ceva odihna si niste extra nervi.

          dar am o veste buna : S-a ieftinit benzina!!!!!!!!!!!!!!!! acu e de plin...pacat ca pana in 14 mai e mult

          Comment


          • Nu-i nimic te aşteptăm la următoarea întâlnire prietene!!! ÃŽn ceea ce priveşte preţul carburanţilor eu zic că totuşi e bine că încă mai ai un reper în ceea ce priveşte ziua de salar că unii dintre noi am ajuns să trăiască această zi ca pe emisiunea Andreei Marin: "Surprize, surprize...!!!!

            Intalnirea va avea loc la Practiker, in Deva, la orele 11.30 fix si ceva......
            Lista cu cetatenii L.C.Deva:
            1. Marton_Grigore
            2. Kenjiro_Sanga
            3. Daniel_67
            4. Costel_Hd
            5. Kklaus
            6. Nmc
            7. 07_Hzp
            8. Nony, de sambata( grijă să nu mai găseşti vreun chef că iar ratezi întâlnirea!!!)
            9. .Giany...................
            10. alin1234(Simeria cu surprize ca de obicei...!!!)
            Last edited by Daniel 67; 11 July 2009, 18:50. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Creste numarul de membri ,hai curaj pana maine mai este timp de surprize?
              sigpic

              Comment


              • ... 10?!
                nu cred pana nu vad!!!
                Nobody is perfect. I am nobody.

                Comment


                • Surprizaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, nu vine nimeni !!!!!!!!!!! E crizaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                  Hai lasa-ti prostiile si scrieti pe forum ptr. destresarea de sambata !!!!!
                  P.S. puteam sa fac pariu pe orice ca d-nul Diabolique nu vine....data viitoare facem pariurile !!!!!! de acord !!??
                  Avem pe ce paria, beton, e super.....
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Nu imi vine sa cred , fara o parte din membri LC DEVA care sunt plecati in CO, si eu voi pleca de saptamana viitoare asa ca...................?
                    sigpic

                    Comment


                    • Ce vrei sa spui, traduce si mie, te rog, englezule
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • la numar nu ai vazut ca suntem 10 ,daca erau si cei care sunt plecati in concediu ,si cei care nu pot veni ,oare cati eram colega ? esti turc sau greu de cap ? nu vrei sa pricepi, ai ceva cu mine in seara asta colega?????????????????????????? poate vin acum la DEVA sa-ti traduc ? bereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

                        D-nule secretar acum ce faci traduci ? eu te las sa veghezi, doar esti o cucuvea de noapte ,ne vedem maine, sau ne auzim ? intru mai tarziu?
                        Cu respecte costelhd
                        Last edited by costelHD; 11 July 2009, 22:20. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • Mai d-nule Costel am impresia ca ai uitat de functia pe care o detin....usurel !!!!
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • secretaurule, ai trimis mesaje private la cei activi si pasivi de pe forum sa vina la intalnire?
                            ca eu nu am primit nici un raport pana acuma si imediat e duminica!

                            Comment


                            • Putin imi pasa mie....e sambata !!!! mai este pana duminica....Costel nu vine asa mi-a zis !!!! ca-i aduc sticla de Tuborg goala...
                              Si asa nu-mi da nimeni nici o bere, poate Costel, e baiat de treaba ....in rest !!!!
                              Cine vrea !! vine, cine NU, sta acasa la facut ciorapi impletiti !!! si alte giumbuslucuri, gheata la ochi ptr. neincretirea pielii in jurul ochilori, sch. 3.... etc....
                              Last edited by kenjiro_sanga; 11 July 2009, 23:02.
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Eu nu am primit nici un mesaj ? nu stiu daca maine se tine intalnirea ? pana nu primesc invitatie nu vin??????????????? oare este secretar la LC DEVA oare?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google