Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ceva unguroaice la schimb, merge !???
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Si mini intalnirea de la ora 14.30....plus un motor curat a d-nului Kklaus !!!
      trei membrii importanti: seful, secretarul si pompierul .... a fost cool !!!!
      Aaaaaaa si limuzina care mi-am cumparat-o de la Real !!! masina de cumparaturi, cu asta ma duc la lucru, va place??
      Interiorul idin piele este efectuat de prietenul meu, e tare nene !!! la Logan o sa-l fac in august.... surprize, surprizeeee....
      Daniel ai lipsit dar las' ca ne intalnim cat de curand, promit...
      Attached Files
      Last edited by kenjiro_sanga; 16 July 2009, 16:58.
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • Drum bun la toti si concedii placute. Aseara pe sensul de intrare in Sebes era coloana de 7 km. Aviz celor ce merg pe acolo.

        Comment


        • da da,chiar a fost mini...intalnirea
          Nobody is perfect. I am nobody.

          Comment


          • Pe la Sebes trece seful, asa ca spune-tiii !!! Mike_Bike, spune-i....
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • Sefu merge la mare cu avionul ,la noapte plec, multumim de urari si sper sa va intalniti si in lipsa mea. Succesuri!

              Comment


              • Ne intalnim si te vorbim ''pe la spate'' !!!!
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • drum bun si distractie maxima!
                  Nobody is perfect. I am nobody.

                  Comment


                  • Acu e momentu"!!! Dam lovitura de club!!!! Schimbam sefu, schimbam secretarul general, schimbam Costel.....schimbam...............!!!!!!!!!!!! Se baga careva??????????!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • te ajut...eu schimb mirositoarea de la logan si stergatorul din fata soferului...

                      Comment


                      • Diabolique tine cu mine, maaaa !!!
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • Cu ce l-ai mituit că acu ceva vreme în aceeaşi situaţie punea pistolul din dotare pe tine???

                          Comment


                          • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
                            Ceva unguroaice la schimb, merge !???
                            merge,merge

                            Comment


                            • Având în vedere că weekend-ul viitor este întâlnirea regională de la Sibiu vă propun o mini întâlnire pentru data de de 2 sau 15 august. Asta însemnând o mini excursie având ca punct de reper mânăstirea Prislop iar după aceea vom stabili unde mai mergem. Vin cu acestă idee în acest moment pentru a ne putea pregăti din timp, cât mai mulţi pentru această ieşire. Sper că aşa cei care formăm acest club ne putem pregăti pentru această ieşire ( aviz doritorilor din Valea Jiului). Vă aştept cu păreri despre dată şi program. Rog pe cei care au vizitat Ţara Haţegului şi cunosc locuri care merită văzute să facă propuneri pentru acestă ieşire!!!

                              Comment


                              • D-nul Daniel, aia este o intalnire de afaceri deja, se face !!!!
                                Pai cine citeste sa-si dea cu parerile....''io nu pot sa ma trezesc ca imi stric tenul....io nu ma lasa nevasta ca beu prea mult....io am fo' la chef si nu m-am trezit ''...
                                AVIZ AMATORILOR
                                secretarul general...Kenjiro_Sanga
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google