Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi pare sincer rau ,dar astazi am plecat la serviciu fara telefon, am aflat in seara aceasta ca am fost cautat de tine dar stiam ca ai alt numar de telefon 0723012...am vazut spre seara 5 numere noi la nepreluate dar nu era nici unul cunoscut, scuze inca odata . la telefon raspund intotdeauna indiferent cine suna si la ce ora, poate sa confirme si colegul nostru din sibiu Bad_Wolf,la ora 18 a sunat iar la 19,30 am iesit la un suc si o poveste impreuna cu secretarul.
    Attached Files

    Comment


    • saptamana viitoare cred ca am sa sun cand ajung in deva pe : lion,martongrigore,costelhd,kenjiro_sanga,kklaus iar eu am sunat de pe nr de servici ca pe el am casca,nr mele sunt 0723012591 prs si 0731498799 servici,imi este ciuda ca nu am mers pana la brad sa ma intalnesc cu unul dintre voi nu mai stiu care dar fac tot posibilul ca saptamana viitore sa ne intalnim.
      sigpic #

      Comment


      • Asa este dar stii tu cum ii treaba cu planurile, oricum o sa facem tot ce se poate sa ne intalnim, ok !!!!!.
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • cu tristete in suflet va anunt ca maine si poimaine nu pot participa la intalnire, probleme personale care nu sufera amanare, sper sa va distrati bine si sa faceti multe poze.

          adimrv de la brad este kklaus

          secretare poze ceva?

          Comment


          • salut baieti! ce faceti ? maine va intalniti undeva?

            Comment


            • va salut cu intarziere...am probleme cu pc-ul...
              cum a ramas totusi cu intalnirea? ramane doar pe duminica sau cum?!?
              Nobody is perfect. I am nobody.

              Comment


              • Nu ramane in picioare !!! altadat'.... io cu seful nu vin
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • nimeni nu mai zice nimic, cucuvelele s-au transformat in bufnite sau sunt la festivalul berii la hunedoara?

                  Comment


                  • Pai, ce sa faci, daca au avut chef de bere....poate ne aruncam si noi, ce zici sefule ?
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • Originally posted by kklaus View Post
                      va salut cu intarziere...am probleme cu pc-ul...
                      cum a ramas totusi cu intalnirea? ramane doar pe duminica sau cum?!?
                      daca erai mai aproape iti rezolvam eu pc dar asa sorry
                      http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

                      Comment


                      • Originally posted by martongrigore View Post
                        nimeni nu mai zice nimic, cucuvelele s-au transformat in bufnite sau sunt la festivalul berii la hunedoara?
                        Asa e sefu, aici petrecem la festivalul berii - multe atractii, multa bere, muzica buna, multa voie buna. Iti vine greu sa pleci de langa asa ceva.

                        Comment


                        • adimrv vezi ca sunt mai multi din Hunedoara.eu de ex
                          deveniilor,daca vreti sa veniti azi la o bere(fara alcool) la Hunedoara dati un telefon.am timp de o bere ,ca dupa merg la Geoagiu la discoteca

                          Comment


                          • La o bere fara alcool !!! cred ca glumesti ....apa chioara, ueeeeaaaacc
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • bineeee,hai ca iti dau spirt medicinal

                              Comment


                              • Mai Alex ! sunt alcoolist notoriu, ceva mai tare, ai ???
                                Ma multumesc cu bere Tuborg
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google