Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kklaus nu cumva trebuie sa dai de beut de ziua pompierilor?

    Comment


    • Asa, asa, credea ca scapa Kklaus ''ziua pompierilor'' maaaaa, ''dai'' ori ''ba''
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • repede si tu ''Brutus'',daca nu zicea sefu' nimic ,nici nu stiai ca e ziua mea =) (norocoasa)
        si dau cum sa nu dau...cand nu am dat,io sa nu dau?! dau,promit ca dau...
        Nobody is perfect. I am nobody.

        Comment


        • salutare ` ..ne vedem maine la calan ori ba?

          Comment


          • urmareste si tu pe forum azi ca maine este tarziu
            daniel vine, alin vine de la 10, eu da, daca vi si tu deja nu mai incapem in parcare

            Comment


            • Având în vedere faptul că mai mulţi membrii nu vor putea participa la întâlnirea propusă de mine pentru mâine, din diverse motive obiective, vă propun mutarea ei pentru duminica viitoare tot la Călan, aceeaşi locaţie şi aceeaşi oră. Nu de altceva dar mi-aş dori o miniîntâlnire cu cât mai mulţi participanţi ca să vadă şi Călan-ul o turmă de Logan-uri aranjate!!! Este şi timp berechet o săptămână ca să nu vă mai planificaţi alte activităţi. Sper să fiţi în asentimentul meu!!!

              Comment


              • No vezi mai managere, nimeni nu lasa micii pentru calan.
                Am corectat la semnatura, e bine asa? Secretara ar trebui sa trimita mesaje la toti din timp sa aibe vreme sa adune resurse pana atunci.
                Sper ca ne duci la barace sa vedem unde a luat kklaus diploma la inot

                Comment


                • vineri 19.09.09 am sa fiu in Deva de la ora 10-17 si sper ca am sa ma intalnesc cu voi totiii.
                  nr tel srv 0731498799 si nr prs 0723012591
                  sigpic #

                  Comment


                  • Dupa ora 15 sunt disponibil, poate si mai repede, dai un semnal si ne vedem.

                    Comment


                    • Originally posted by adimrv View Post
                      vineri 19.09.09 am sa fiu in Deva de la ora 10-17 si sper ca am sa ma intalnesc cu voi totiii.
                      nr tel srv 0731498799 si nr prs 0723012591
                      Eu cand am sa ajung la voi am sa sun pe: lion,martongrigore,costelhd,kenjiro_sanga,kklaus
                      sper sa ma intalnesc cu cat mai multi.
                      sigpic #

                      Comment


                      • Vă duc unde vreţi voi că în jumate de oră am terminat turul Călanului cu tot cu Bărâce!!!!!! Scap ieftin!!!!
                        INTALNIRE LC DEVA 20.09.2009,CALAN , ORA 11,IN PARCARE LA PENNY.

                        Comment


                        • Daniel 67 da-mi un nr de tel sa te sun pe pm daca nu in aici.
                          sigpic #

                          Comment


                          • Buna ziua !!!...ma cautat cineva
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • da. eu. marti am fost in sala de sedinte de la "Electrica SA" la sedinta, si am asteptat sa vii. sau cel putin sa ma astepti la "secretariat".
                              o intrebare: ce stie sa dea tonomatul din secretariat?(nu am baut cafeaua de dimineata si nu am fost atent nici la sedinta si nici la tonomatul din secretariat)
                              Eu beau sigpic

                              Comment


                              • Pai daca nu mai sunat, nu am stiut ca ai fost acolo....alta data suna-ma !!!
                                Tonomatul de la parter sau de la et.1, 2, 3....apropo eu nu lucrez in secretariat, am altceva mai bun de facut
                                Iar pe forum tin sa te anunt ca nu sunt secretar sau alte chestii sunt un doar un fan L.C.Deva
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google