Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Noapte Buna Cucuvelelor
    sigpic

    Comment


    • noapte buna
      noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

      Comment


      • Mi-a parut bine, ca si asa foarte fugitiv am ajuns la intalnire!!! Aste e... Sper sa ne vedem mai des, deacum innainte, ca mi-am rezolvat sa fiu mai aproape cu jobul... Si vreau sa va anut ca pe viitor o sa aduc cu mine si acele "persoaneee", care erau in masina azi... ;) << au intrebat fetele care erau cu mine: dar la Brad cand o sa se faca intalnire? >>
        Stiti voi cum sta treaba... "unde sunt masini frumoasa sunt si fete frumoasa!"
        ))
        Bafta in toate si asfalt uscat! ;)
        ala' micu cu Loganu rosu!!!
        Micutzu Julyo...
        sigpic

        Comment


        • Pai daca e vb de suedeze, ne bagam, doar Bradul este orasul meu natal, vin cu bucurie !!!
          O sa supunem la vot si venim, ok
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • cum?...intalnire (regionala) la Brad?! cand,unde,cum?!?!
            Nobody is perfect. I am nobody.

            Comment


            • Ai vrea tu !!! Te ocupi personal de intalnire?
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Originally posted by kklaus View Post
                cum?...intalnire (regionala) la Brad?! cand,unde,cum?!?!
                scuze serifu ca nu am venit la Cluj sincer am avut motive serioase

                scuzati ca ma tot bag in seama uneori dar parca imi este dor de o intalnire cu voi
                sa vad si eu multe multe golanuri la un loc sper ca anul asta sa fac cumva sa pot
                veni din nou la o intalnire cu voi de venit sigur voi veni doar ca nu stiu cand pentru
                ca atatea am pe cap de mil pierd capul
                poate reusiti voi sa veniti sa vedeti cetatea noastra!

                sper ca nu va fi o problema cu intalnirile daca nu voi mai fi eu
                organizatorul pentru ca dupa cum am inteles nu mai sunt dorit in
                aceasta functie,oricum eu ma rog de un admin de vreo (multa vreme)
                sa imi taie aceasta functie pentru ca asta este nu sunt in stare de ea
                si pe deasupra vreau sa si calc pe bec vreau sa sterg cuvantul club de
                pe parbriz si sa il inlocuiesc cu club alba asa cu caracterele cele care le am pe tricou


                Last edited by NCDHD; 11 October 2009, 10:41. Reason: Automerged 2x Doublepost
                http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

                Comment


                • Lasa Colectionare
                  Cine indrazneste cu curaj trebuie cateodata sa riste sa cada.
                  Trebuie sa crezi si sa ai incredere in tine insuti.
                  si o felicitare ptr tine
                  Attached Files
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • si totusi urmatoarea intalnire cand,unde,la ce ora si de ce?

                    o facem la alba sa vedeti portile cetatii? (ca eu le-am vazut)
                    e doar o parere si trebuie tratata ca atare.
                    Last edited by kklaus; 11 October 2009, 20:03. Reason: Automerged Doublepost
                    Nobody is perfect. I am nobody.

                    Comment


                    • ar fi misto sa merge la Alba....eu unul chiar vreau as vrea sa facem o intalnire la Alba, acum depinde si de ceilalti ce parere au.
                      noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

                      Comment


                      • Mergem sa vizitam Cetatea Alba-Iulia si Colegi de la LC ALBA, dupa cum vad este slaba activitate pe forum ? acum depinde si de restul de colegi si de criza cum a batut in buzunarele lor ?
                        sigpic

                        Comment


                        • Pai, mai repede sa vb de intalnirea de la Dunarea despre care vad ca nu mai ziceti nimik....daca nu vreti, no problemm, o sa gasesc 3, 4 familii si tot o fac intr-o sambata...
                          decideti !!!
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • la ultima intalnire la care am fost ai intrebat pe fiecare in parte daca vin sau nu la sau daca sunt de acord cu cheful de la Dunarea. ti-am raspuns cu mare placere ca venim (eu si sotia mea). care nu au fost prezenti la ultimele intalniri incepand cu cea de la Calan unde s-a adus in discutie prima data aceasta propunere ar trebuie sa mai intrebe si ei macar pe forum, ca suntem mai multi pe forum decat la intalniri. iar la urmatoarea intalnire ar trebuie sa stabilim clar daca mergem si cine vine.
                            noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

                            Comment


                            • Asa Aline, mai i-ai si tu la intrebari ca io m-am saturat
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • pe cine sa iau ovi la intrebari...care sunt pe forum cunosc dicutia cu cheful de la Dunarea, ceilalti care nu stiu, nu intreaba despre ce ii vorba sau ce va fi acolo cand va fi cheful de la Dunarea.
                                noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google