Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ei na....toti intelegem dar fiecare face ce vrea....deci cine vine, vine...cine nu treaba lui...
    ....las' pe altadat' dadaceala....inteleg ei foarte bine, nu-i asa prieteni...
    ...si la urma urmei, nu am zis bine....in decembrie NU, atunci vine ianuarie sau gresesc !?
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Cum vrei tu si apoi mancam.
      Nu vreau sa isc confuzii, dar cum ai spus-o tu Ovi se intelege ca eu nu vreau sau nu imi place sa vin la intalnii. Din contra sa stii, cand am putut sa vin am venit si mi-a placut sa fim impreuna. (si imi place in continuare)

      Comment


      • Mike tu te cunosti mai bine decat noi, faci cum crezi, iar daca nu stii de gluma ...sa ne scuzi !!!
        ...dar nu ai unde fugii...Mafia LCDeva, te va gasii
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • buna ziua dragi tovarasi A spus cineva ceva de Brad?
          sigpic

          Comment


          • Da, te intereseaza !?
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • sa vad data cum cade sa nu fiu la munca .ma intereseaza (nu am uitat de frigiderul lui kklaus)
              sigpic

              Comment


              • Ce este cu frigiderul lui Kklaus ?...stai linistit ca te anuntam daca va fii ceva...dar va fii sigur
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • astept sa vad ceva hotarat
                  sigpic

                  Comment


                  • Kklaus raspunde de Brad ...de hotarat, sa vedem pe cand...ok spioane

                    Kklaus la ora asta, sta cu telu la ureche...de maine
                    Last edited by kenjiro_sanga; 22 November 2009, 16:19. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • Kenjiro asta-s eu, cand am ceva pe suflet, spun. Nu am fost niciodata diplomat (si nevasta-mea imi reproseaza asta mereu) si chiar de ma deranjeaza ceva pe moment, dupa scurt timp imi trece.

                      Comment


                      • Mike Bike, daca ti-as spune ce am pe suflet si sa scriu p'acilea ...nu ar mai vb nimeni cu mine...dar nu vreau sa stric prieteniile...nu crezi !?
                        ...sunt multe de spus dar ma retin sa mergem inainte, NU inapoi
                        P.S. ce sa mai zic de mine...recunosc !!! dar tu stii ca nimeni nu este chiar asa cum scrie p'acilea...cand cunosti omul, iti schimbi parerile despe el....deci... la treaba !?

                        ....am observat o chestie.....scrieti si apoi fugiti... nu cumva sa, ce ?! e clara treaba ...m-am convins
                        Last edited by kenjiro_sanga; 22 November 2009, 16:49. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • Propunere cea mai tare intalnire lc deva

                          Mafiotilor: astazi fiind mai liber am scormonit pe aici si am ajuns la niste concluzii:
                          -21+1 loganisti am participat la intalnirile locale de pana acum, dar niciodata nu am reusit sa stabilim o zi sa fim toti;
                          -in afara de cei care ne stim, mai sunt pe forum membri care au activitate si cel putin un post:
                          simeria:2, hunedoara:20, calan:1, brad:1, deva:27, orastie:5 si petrosani multi(se ocupa daniel)
                          As dori sa incercam o intalnire in decembrie, inainte de sarbatori unde sa fim cat mai multi. Data cea mai buna ar fi zic eu 20.12.2009. Astept pareri si critici.
                          Lista cu toti hunedorenii care au activitate este pregatita si daca in maxim 6 zile va hotarati ma voi ocupa ca toti sa fie invitati prin pm, mess, mail, sms, etc.
                          sper sa am sprijinul vostru si sa facem o miniintalnire frumoasa
                          NASUL LC Deva
                          Last edited by NCDHD; 22 November 2009, 22:39.

                          Comment


                          • Despre mine e vorba cu fugitul ? M-am dus si eu ca omul sa votez. Si nu am scris despre povestea vietii mele, ci doar ca spun cand nu imi convine ceva. Stiu de gluma. Dar daca tu vrei sa ne intalnim doar in ianuarie, facem cum vrei tu. Vinerea la intalniri nu am fost si nici nu o sa vin vreodata ca sunt la servici asa cum sunt si altii. O zi buna la toti.

                            Eu spun prezent la marea intalnire din decembrie (daca ma lasa secretarul )

                            Comment


                            • Mike Bike nu facem cum vreau io....faci cum vrei tu....chestia cu ianuarie e optionala...deci e clar....ok
                              Ne vedem in ianuarie...pa pa
                              P.S.....la chestia cu fugitul nu sau dat nume...scrii in plus, sorry

                              Draga Nasule !!!
                              ...tin sa sa-ti spun ca ar fi frumos sa ne intalnim chiar toti, toti, toti, sa fie ceva care sa ne aduca aminte...nu o miniintalnire ci o super intalnire cu toti cei din judet inclusiv Valea Jiului ( Managerul se ocupa ).
                              Dar trebe din timp sa fim de acord si fara motive de gen: sunt la lucru, sunt la coafor, sunt la Electrica, bat nevasta, omor porcul, etc....
                              Data de 20.12.2009, orele.....vom vedea, sa ne dam cu parerile, dar fara prea multe pretentii, asta si asta si am incheiat subiectul....prea multe optiuni nu duce la nimic bun....doar pareri d'ale secretarului general
                              ...ma bucur ca ti-am trimis raspunsul meu la ce ai hotarat...Nasule LCDeva

                              P.S. ...este invitat si Mike Bike in luna Decembrie(luna cadourilor) la marea intalnire
                              Last edited by kenjiro_sanga; 22 November 2009, 18:16. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • hmm doar voi ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google