Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poate vine Alin sa va legati saniutele de dizelu' lui tunat si va remorcheaza cu drag
    sigpic

    Comment


    • eu am evoluat...am trecut de la saniuta la placa

      Comment


      • Originally posted by alex_comisaru View Post
        sa stiti ca ma gandeam la o intalnire la sanius toata trupa:catel,purcel,copil..etc
        eu astept cu nerabdare zapada
        neata
        Alex cauta locatia cu multa zapada ,si venim cu catel,purcel,copil ( bufnite vrabiute )
        sigpic

        Comment


        • O fi frumos sau nu, eu imi permit sa intreb cand se revine la programul normal cu intalnirea saptamanala de duminica dimineata, la care pot sa ia parte majoritatea membrilor LCD si la care se poate face si altceva decat stat in parcare apoi la 3 cafele si un suc.
          Last edited by NCDHD; 26 November 2009, 17:40.
          sigpic

          Comment


          • bine punctat mikey_boy

            Comment


            • E bine oricum!!! La săniuş, la cafele, la o varză cu ciolan...!!! Principalul e să ne întâlnim şi să ne simţim bine!!!

              Comment


              • fapte ....fara comentari si discuti
                sigpic

                Comment


                • Costeleeeeeeeeeeee!!! Iar nu ai pus tastatura pe pilot automat!!!..........

                  Comment


                  • nu pot sa pun pe automat , bate vantul prea tare din directia Sud _Est ,o sa vina Mos Caciula .........poate poate................
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by mikey_boy View Post
                      O fi frumos sau nu, eu imi permit sa intreb cand se revine la programul normal cu intalnirea saptamanala de duminica dimineata, la care pot sa ia parte majoritatea membrilor LCD si la care se poate face si altceva decat stat in parcare apoi la 3 cafele si un suc.
                      program intalniri de duminica:
                      29.11.2009 -concurs slalom paralel la Sibiu
                      06.12.2009 -intalnire lc Deva -impartim flyere cu intalmirea din 20.12.2009.
                      13.12.2009-idem
                      20.12.2009-Marea intalnire a Loganistilor si fanilor daca ne reuseste.
                      Mai vrei?

                      Comment


                      • Deja e mai mult decât eram obişnuiţi!!! Dar încercăm să nu ne facem de râs chiar dacă unii au impresia că LC Deva e "varză"!!! Aşa că lăsaţi prostiile şi apucaţi-vă de TREABĂ!!!

                        Comment


                        • maine sunt prin deva, poate ne intalnim .
                          sigpic #

                          Comment


                          • Eu sunt dispus pentru o întâlnire "fulger" la ora 15,15 şi 15 secunde!!! Mai vine cineva?????

                            Comment


                            • eu sunt dispus..
                              sigpic #

                              Comment


                              • la 15,15 si 15 numai daca vin cu papucul de la firma.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google