Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kklaus View Post
    programul mocanitei pentru sarbatori...
    neata
    ptr. ceferisti pretul biletului este moca
    sigpic

    Comment


    • Intalnirea din data de 13.12.2009, orele 10.00, locatia Brad,locul stiut (parcarea mare de la Carefour ).
      (Inscriere de cucuvele, bufnite, vrabiute plus spioni )
      1.martongrigore
      2
      3.Kklaus
      4.Ionus Hd
      5.07HZP
      6.Mike Boy(cu camera)
      7.edyc
      8.Julyo
      9.
      10......asteptam sa va inscrieti intr-un numar cat mai mare, se poate venii, este Duminica...nu-i asa Mike Bike !!!

      avem 2 Doctori, yessssss
      costelHD nu se inscrie pentru ca va fi mecanicul mocanitei
      ala' micu cu Loganu rosu!!!
      Micutzu Julyo...
      sigpic

      Comment


      • Lista cu intalnirea de la Hunedoara,din data de 13.12.2009 de la Castelul Huniazilor:
        ...asta ca sa vada si Kklaus ca nu-i mananca nimeni virsla, sa si-o manance singur
        1.Nasul LCDeva
        2.Kenjiro Sanga
        3.Daniel 67
        4.Costelhd ????????????
        5.
        6.
        7.
        Va asteptam cu drag si flori !!!
        Merem la pizza dacă de virşla nu-i rost!!! Facem şi economie de ţiţei!!
        sigpic

        Comment


        • kkaus e de rau da si tu virsla
          sigpic

          Comment


          • teoretic inca doua persoane si am fi 10...nu pot sa cred ceea ce vad...
            dar , daca mergeti la Hunedoara...pot sa vin si eu?
            pai...nu am spus ca nu dau o virsla,am spus doar ca virsla mea nu o dau la nimeni,nu stiu ce s-a inteles. )
            Nobody is perfect. I am nobody.

            Comment


            • kklaus mai calculeaza inca o data
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by kklaus View Post
                teoretic inca doua persoane si am fi 10...nu pot sa cred ceea ce vad...
                dar , daca mergeti la Hunedoara...pot sa vin si eu?
                pai...nu am spus ca nu dau o virsla,am spus doar ca virsla mea nu o dau la nimeni,nu stiu ce s-a inteles. )
                nu fi suparat ...........vine mosu la tine , ai vazut sunt mai multe liste , alege tu ,si eu triez
                sigpic

                Comment


                • nu mai calculez nimic...doar as dori,daca nu cer prea mult, sa stiu unde ne vom intalni si daca ne vom intalni.
                  pai casiere...cum sa nu fiu suparat...eu vreu sa va dau o virsla,un suc,o bere,sa va plimb cu mocanita si voi ce faceti?!
                  Nobody is perfect. I am nobody.

                  Comment


                  • unde va fi la bradddddddddddddddddd sa ma dau cu mocanita mai este o lista sa mergem si la TM Adimrv
                    Last edited by costelHD; 6 December 2009, 00:30.
                    sigpic

                    Comment


                    • va astept pe toti
                      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                      Comment


                      • Intalnirea din data de 13.12.2009, orele 10.00, locatia Brad,locul stiut (parcarea mare de la Carefour ).
                        (Inscriere de cucuvele, bufnite, vrabiute plus spioni )

                        1.Martongrigore
                        2.Kenjiro Sanga
                        3.Kklaus
                        4.Ionus Hd
                        5.07HZP
                        6.Mike Boy(cu camera)
                        7.Edyc
                        8.Julyo
                        9.Costelhd
                        60%
                        10......asteptam sa va inscrieti intr-un numar cat mai mare, se poate venii, este Duminica...nu-i asa Mike Bike !!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Intalnirea din data de 13.12.2009, orele 10.00, locatia Brad,locul stiut (parcarea mare de la Carefour ).
                          (Inscriere de cucuvele, bufnite, vrabiute plus spioni )

                          1.Martongrigore
                          2.Kenjiro Sanga
                          3.Kklaus
                          4.Ionus Hd
                          5.07HZP
                          6.Mike Boy(cu camera)
                          7.Edyc
                          8.Julyo
                          9.Costelhd 60% (restul de 40 la cine e ???)
                          10.Daniel 67
                          11. bgdanib
                          ......asteptam sa va inscrieti intr-un numar cat mai mare, se poate venii, este Duminica...nu-i asa Mike Bike !!!
                          Plecarea la Brad a fost propusă de Naşul Şef din parcare de la Billa , ora 9, 45 şi 11 secunde!!!! kklaus ce facem pana pleaca mocanita? Ne arati frigiderul? Fă programul iar dacă nu merge suni un prieten adică secretarul!!!!
                          Având în vedere programul ghezăşului parcă o plecare pe la 10,30 ar fi mai aproape de adevăr, asta dacă nu sunt alte propuneri!!!
                          Last edited by Daniel 67; 6 December 2009, 21:39.

                          Comment


                          • Intalnirea din data de 13.12.2009, orele 10.00, locatia Brad,locul stiut (parcarea mare de la Carefour ).
                            (Inscriere de cucuvele, bufnite, vrabiute plus spioni )

                            1.Martongrigore
                            2. .........................
                            3.Kklaus
                            4.Ionus Hd
                            5.07HZP
                            6.Mike Boy(cu camera)
                            7.Edyc
                            8.Julyo
                            9.Costelhd 60% (restul de 40 la cine,, sotia este de servici acum sa vedem cum impartim masina'')
                            10.Daniel 67
                            11. bgdanib


                            ......asteptam sa va inscrieti intr-un numar cat mai mare, se poate venii, este Duminica...nu-i asa Mike Bike !!!
                            Plecarea la Brad a fost propusă de Naşul Şef din parcare de la Billa , ora 9, 45 şi 11 secunde!!!! kklaus ce facem pana pleaca mocanita? Ne arati frigiderul? Fă programul iar dacă nu merge suni un prieten adică secretarul!!!!
                            Având în vedere programul ghezăşului parcă o plecare pe la 10,30 ar fi mai aproape de adevăr, asta dacă nu sunt alte propuneri!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • Intalnirea din data de 13.12.2009, orele 10.00, locatia Brad,locul stiut (parcarea mare de la Carefour ).
                              (Inscriere de cucuvele, bufnite, vrabiute plus spioni )

                              1.Martongrigore
                              2.Kenjiro Sanga
                              3.Kklaus
                              4.Ionus Hd
                              5.07HZP
                              6.Mike Boy(cu camera)
                              7.Edyc
                              8.Julyo
                              9.Costelhd 60% (restul de 40 la cine e ???)
                              10.Daniel 67
                              11. bgdanib
                              ......asteptam sa va inscrieti intr-un numar cat mai mare, se poate venii, este Duminica...nu-i asa Mike Bike !!!
                              Plecarea la Brad a fost propusă de Naşul Şef din parcare de la Billa , ora 9, 45 şi 11 secunde!!!! kklaus ce facem pana pleaca mocanita? Ne arati frigiderul? Fă programul iar dacă nu merge suni un prieten adică secretarul!!!!
                              Având în vedere programul ghezăşului parcă o plecare pe la 10,30 ar fi mai aproape de adevăr, asta dacă nu sunt alte propuneri!!!
                              Lăsaţi-i pe Băsescu şi pe Geoană şi să ne vedem mai bine de ale noastre!!! Rămâne cum am stabilit!!! La vremuri noi, oameni noi, adică tot noi!!!
                              Băgaţi-vă la Mocăniţă şi la virşlii promişi de Claudiu!!!
                              Last edited by Daniel 67; 7 December 2009, 18:53. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • ora,10.30 plecarea din Deva,eu spun ca este ok...pana la ora 14 vedem ce facem,ori mergem la o virsla sau,daca doriti putem ''recidiva'' la manastire la Crisan.
                                Nobody is perfect. I am nobody.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google