Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu chiar am vrut să propun să facem şi o escală la mânăstirea Crişan. Cred că ar fi binevenită fiind şi sfârşit de an dar mai ales că ne-am ales cu un aşa preşedinte pentru încă 5 ani!!! Ce ziceţi??? Ar cam trebui să facem repede câte o rugăciune!!!!

    Comment


    • Ar trebuii sa ne mai rugam din cand in cand...ca si asa suntem....las'
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • Intalnirea din data de 13.12.2009, orele 10-11.00, locatia Brad,locul stiut (parcarea mare).
        (Inscriere de cucuvele, bufnite, vrabiute plus spioni )

        1.Martongrigore
        2.Kenjiro Sanga
        3.Kklaus
        4.Ionus Hd
        5.07HZP
        6.Mike Boy(cu camera)
        7.Edyc
        8.Julyo
        9.Costelhd 60% (restul de 40 la cine e ???)
        10.Daniel 67
        11. bgdanib
        12.alex_comisarul
        13.Base+Hrebenciuc
        14.Alin 1234+racheta rosie
        ......asteptam sa va inscrieti intr-un numar cat mai mare, se poate venii, este Duminica...nu-i asa Mike Bike !!!
        Plecarea la Brad a fost propusă de Naşul Şef din parcare de la Billa , ora 9, 45 şi 11 secunde!!!! kklaus ce facem pana pleaca mocanita? Ne arati frigiderul? Fă programul iar dacă nu merge suni un prieten adică secretarul!!!!
        Având în vedere programul ghezăşului parcă o plecare pe la 10,30 ar fi mai aproape de adevăr, asta dacă nu sunt alte propuneri!!!
        Lăsaţi-i pe Băsescu şi pe Geoană şi să ne vedem mai bine de ale noastre!!! Rămâne cum am stabilit!!! La vremuri noi, oameni noi, adică tot noi!!!
        Băgaţi-vă la Mocăniţă şi la virşlii promişi de Claudiu!!!
        __________________
        Eu cumpăr Apa neimblânzită Carpatina,lipova,herculane.
        Last edited by NCDHD; 7 December 2009, 22:24.

        Comment


        • Programul unde este ???....nimeni, nimic ??? slabut
          Klaus unde este programul ptr Brad !?
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • acuma a fost votat, vei fi anuntat telefonic

            Comment


            • Sa votat, multumesc Sefule !!!
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • asteptam afisarea programului aprobat de cei 3-4
                Nobody is perfect. I am nobody.

                Comment


                • O sa grabesc efectuarea lui, rog sa nu ma enervati
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • timpul trece.....cum stam cu programul? la mocanita,nu putem merge cu "nasul"?

                    Comment


                    • Eventual vorbesti cu Costel, cunoaste pe Nasu'.....

                      Programul intalnirii din data de 13.12.2009 de la Brad
                      Raspunde: Pompierul de 5 stele, Kklaus
                      ptr informatii suplimentare sunati la 112
                      deci:
                      - Desteptarea(ptr unii)...Ea:Barbate inchide ceasul ala, ca-l sparg sa moara Romeo...ElScoala fă, ce vrei sa strige iar nebunul ala de secretar plus mie rusine dă Naşul...hai scoala si fa o cafea....la naiba !!!
                      06.55 - Baaaaa, barbate azi nu votam, e duminica....El Ce ai tu nebunoo, il mai vrei o data pe Base, mie mi-a ajuns...
                      07.00- El MAma, mama ce acreala de cafea...fă, esti nebună, pune zahar si hai sa iti arat ceva in dormitor..
                      Pauzaaaaa....huta - huta cu maimuta
                      deci....
                      10.23 - Strangerea colegilor in parcare la Billa, tigari, cafele si privitori(ce-s cu nebunii astia)
                      10.35 - Plecarea de la Billa in frunte cu Nasul...
                      10.56 - Oprire in afara carosabilului ptr pipi...
                      11.10 - Oprire in parcarea mare de la Carefour, in drept cu Banca Comerciala, unde Kklaus injura ca nu am venit mai repede
                      11.15 - 12.00 - plecarea la Manastirea Crisan ptr iertarea pacatelor
                      12.00 - 13.00 - Masa mult asteptata...meniul zilei..Virslii a la Brad, cine mai vrea in plus are Kklaus, virsla lui
                      13.00 - 14.00 - deplasarea la trenul vietii, Mocanita, bilete, cusete si nasi de nasi...
                      [B14.30 - 14.35 -[/B] inchidem gurile cascate ale membrilor LCD
                      14.35 - 15.30 - deplasarea cu Sageata Neagra (Mocanita) Intalnirea Nasului LCDeva cu Nasul CFR, impresii tren si spaga
                      15.30 - 16.00 - Revenirea in parcare la masini, impresii de CFR, rau de tren (vomitat)...si pupaturile de la despartire
                      16.00 - 16.07 - plecarea catre casa in mod ordonat, batiste fluturand(am cravata mea, sunt pionier), lacrimi de despartire, geamuri deschise..urlete de bucurie..
                      Va multumesc ptr ca ati citit si ati bagat la cap
                      Telefon reclamatii: 112
                      Last edited by NCDHD; 9 December 2009, 18:46. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Ca de obicei un program de .....să moarăăăăăăăăăăăăăă duşmaniiiiiiiiiiiii!!!! Mulţumim secretarului că şi-a stors creierii să proiecteze aşa ceva. Mai greu da" a meritat să aşteptaţi nuuuuuuuuu???

                        Comment


                        • acuma sincer,te-ai gandit mult la ce sa scrii?
                          eu numa am citit si ma doare capul!!

                          Comment


                          • felicitari secretare care a meritat asteptarea
                            sigpic

                            Comment


                            • Alex, pe tine te doare capul dela huta huta ....lipsa
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Domnu kklaus eu pot veni la manastire , si unde mai mergem , cu masina sau trebuie sa o las in parcare ? fara Baza? .... vorbesc serios !!!
                                Last edited by NCDHD; 10 December 2009, 14:27.
                                sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/hd_66_aly-t18341.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google