Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu vorbesti mai Diabolique !!!....tu care prinzi fluturi
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Ia mai terminati si incercati sa construiti urmatoarea intilnire
      sigpic

      Comment


      • costelHD imi place semnatura
        sigpic

        Comment


        • Este vegetarian....
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Multumesc ICE , nu mai sunt unele produse cum era pe vremuri ? , Gata. ,hai sa va vad la treaba
            sigpic

            Comment


            • Costele, ti-e dor de tinereti ?

              Comment


              • A devenit melancolia întruchipată!!!!

                Comment


                • Originally posted by costelHD View Post
                  Ia mai terminati si incercati sa construiti urmatoarea intilnire
                  urmatoarea intalnire este la simeria+hunedoara sa poti participa si tu ca nu te-am vazut de un an

                  Comment


                  • Auchhhhhhhhhh!!! Cineva e luat în vizor!!!! Să înţeleg că este desemnată "persoana" care va trebui să propună viitoarea întâlnire LC Deva!!! Costeleeeeeeeeeeeeee!!! Auzi-şi!!!!
                    Va trebui să aşteptăm până ajunge acasă!!! Azi a slujit CFR Marfă!!!!

                    Comment


                    • lavabil si pentru manager, miky, etc

                      Comment


                      • Naşule, eu nu recunosc nimic!!!! Las pe oricine vrea, să se refuleze propunând viitoarea întâlnire!!! Oricând, oriunde.........., nu am nici o preferinţă!!! Merg şi la Poiana lu" Toma la 12 noaptea numai să văd cât mai multă logănime!!! Vin şi cu bicicleta numai să vă văd!!!

                        Comment


                        • vrajeala, eu nu vin ca am inchidere de luna la sticlele de cico.
                          oricum propuneri pentru intalniri anul acesta nu mai fac, astept un ban si vreau sa ies la pensie

                          Comment


                          • Aşa, aşa!!!! Şi eu aştept să pun lacătul la firmă, o să visez la pensia pe care probabil că nu o mai apuc, sperii vrăbiuţele pe unde le prind etc..............!!! Aiureeeeeeeeeeaa!!! Avem vise erotice Naşule!!!!

                            Comment


                            • Vrem intalnire, vrem intalnire......Costele propune !!!... nu sta cu cico in mana si boscorodii
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Ma scuzati asa tare m-am emotionat sa am placerea sa caut o locatie ptr. urmatoarea intilnire , Mai stati un pic sa-mi revin ,apoi sa pun ochelari sa caut GPS si Harta cu Jud Hunedoarei ,sunt om batran revin putin mai tarziu va multumesc ptr. intelegere
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google