Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu ma plang mai ales daca imi place
    sigpic

    Comment


    • Spioane !!! te dai la Casier....cred ca te-ai ras....anu' asta ciu-ciu bani
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • secretare acum nu depinde de mine de ministerul de finante ,nu sunt bani la buget , daca voi nu ati cotizat de unde !???
        sigpic

        Comment


        • Back ;))

          Originally posted by xXx_Vlad_xXx View Post
          multumim de poze kenjiro_sanga . Scuza-ti tinuta mea dar ce sa fac e criza ... o sa fac si eu maine niste poze cu buburuza mea acum ca am primit si stikeru' LC DeVa sa iti dai cu parerea daca am lipit cum mi-ai explicat , desii ca nu sunt pozitionate identic cu loganurile fiindca am stergator pe luneta si nu vroiam sa ajunga in ele deoarece le deterioreaza....
          Revin cu poze noi asa cum am spus in ultimu post de pe forum . Am spalat masina si am facut poze cu stickerele si imi cer scuze ca postez acum cand subiectul este despre urmatoarea intalnire inca o data scuze ptr faptul ca ma bag peste altii
          Attached Files

          Comment


          • Stai linistit, am observat ca esti un baiat ''Gigea''
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • neata secretare
              sigpic

              Comment


              • Buna dimineata tuturor care sunt on pe forum ... desii ca este aproape ora 15:00 dar la mine se intelege ... traisca somnu studentesc

                Comment


                • Somn usor, vrabiutoooo
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Mhai Vlad dar la tine la ora 15:00 este dimineata ? Noaptea umblati lela si ziua nu va mai saturati de somn ! Frumos din partea voastra !

                    Comment


                    • Oboseala, oboseala....noaptea cluburi, ziua scoala !!!
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Asa este dar acum ce sa facem trebuie sa ii intelegem si noi ! Daca acum cand suntem tineri nu ne distram , apoi atunci cand ! ! !

                        Comment


                        • Prea tare !

                          Originally posted by kenjiro_sanga View Post
                          Oboseala, oboseala....noaptea cluburi, ziua scoala !!!
                          Sincer ai dreptate eu consider ca viata de student e cea mai frumoasa . Nu e mama , tata , catelu , bunica ... pe capu tau , vi si pleci cand vrei nu te intreaba nimeni nimic , nu ai explicatii de dat la nimeni

                          Comment


                          • Corect Vlad asa este cum zici u ! Distreaza-te pana poti ca va venii vremea de nu vei mai putea si atunci va fii mai rau ! ! !

                            Comment


                            • Chiar daca sunt nou in clubul vostru as dorii sa fac o propunere care ar fi in favoarea tuturor membrilor din judet. In urma cu doua zile am primit un id nou in lista de messenger cu numele de loganclub_timisoara . Ar fi o chestie frumoasa sa avem si noi un astfel de id care sa cuprinda in lista toate id-urile membrilor si sa fie intretinut de unul dintre noi . Sincer mi-as lua pe propria raspundere intretinerea id-ului cu numele de loganclub_deva sau lc_deva dar cred ca suna mai bine prima varianta . Imi cer scuze daca sunt prea nesimtit si ii sfidez pe modelatorii forumului dar parerea mea despre un id mi se pare destul de dragutza. Astept parerea voastra

                              Comment


                              • Da mai Vlad asa este , ar fii frumos sa avem id-urile membrilor L.C Deva ca sa mai povestim si pe mess nu numai pe forum ! Eu as fii de acord cu parerea ta dar nu stiu restul !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google