Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca nu vor in 14 , hai secretare in data de 5 la ALBA este de haleala de beute citric ,si uite asa trecem peste criza
    sigpic

    Comment


    • Cine nu vrea ? Lista cu inscrieri pentru intalnirea din 14.02.2010. La HUNEDOARA, La ora..., in locul...,Pizza o mancam la Deva
      1. mikebike72
      2.
      3.
      4.
      5.

      Luati exemplu.
      Last edited by NCDHD; 2 February 2010, 17:12.

      Comment


      • Hai că v-aţi făcut destul de cap!!! Intrăm în program normal de duminică 07 februarie 2010. Se cheamă că este întâlnire LC Deva duminică, ora 11, 30 în parcare la Practiker!!! Poate mai prindem nişte gheţuş pentru un drift pentru agitat "electicienii" de la magazin!!! Se audeeeeeeeeee LC Devaaaaaaaaaaaa!!! Hai, poate mai îmi revin şi eu după o perioadă "INFECTĂ"!!!
        1.
        2.
        3.
        4.
        5.
        6.
        7.
        8.
        9.
        10. Daniel 67
        Cu ocazia asta pregătim şi întâlnirea de duminica viitoare 14.02.2010 care ar cam trebui să fie una festivă pentru LC Deva!!! Este un an de la prima întâlnire adevărată LC Deva!!! Vă mai aduceţi aminte????
        1. mikebike72
        2.
        3.
        4.
        5.
        6.
        7.
        8.
        9.
        10. Daniel 67
        Sper să avem 2 liste cât mai mari!!! Hai lăsaţi prostiile şi apucaţi-vă de treabă!!!

        Comment


        • Apropo, vă mai aduceţi aminte???? Se întâmpla acum aproape un an!!!!
          Attached Files

          Comment


          • Hai că v-aţi făcut destul de cap!!! Intrăm în program normal de duminică 07 februarie 2010. Se cheamă că este întâlnire LC Deva duminică, ora 11, 30 în parcare la Practiker!!! Poate mai prindem nişte gheţuş pentru un drift pentru agitat "electicienii" de la magazin!!! Se audeeeeeeeeee LC Devaaaaaaaaaaaa!!! Hai, poate mai îmi revin şi eu după o perioadă "INFECTĂ"!!!
            1.
            2.
            3.
            4.
            5.
            6.Costelhd
            7.
            8.
            9.
            10. Daniel 67

            Cu ocazia asta pregătim şi întâlnirea de duminica viitoare 14.02.2010 care ar cam trebui să fie una festivă pentru LC Deva!!! Este un an de la prima întâlnire adevărată LC Deva!!! Vă mai aduceţi aminte????
            1. Mikebike72
            2.
            3.
            4.
            5.
            6.Costelhd
            7.
            8.
            9.
            10. Daniel 67

            Sper să avem 2 liste cât mai mari!!! Hai lăsaţi prostiile şi apucaţi-vă de treabă!!!
            sigpic

            Comment


            • Hai sa lasam deoparte discutiile de prost gust si cine vrea sa se inscrie, Se inscrie, cine Nu sa fie sanatos si la punga gros...!!!

              Hai că v-aţi făcut destul de cap!!! Intrăm în program normal de duminică 07 februarie 2010. Se cheamă că este întâlnire LC Deva duminică, ora 11, 30 în parcare la Practiker!!! Poate mai prindem nişte gheţuş pentru un drift pentru agitat "electicienii" de la magazin!!! Se audeeeeeeeeee LC Devaaaaaaaaaaaa!!! Hai, poate mai îmi revin şi eu după o perioadă "INFECTĂ"!!!
              1.
              2.Kenjiro Sanga
              3.
              4.
              5.
              6.Costelhd
              7.
              8.
              9.
              10. Daniel 67

              Cu ocazia asta pregătim şi întâlnirea de duminica viitoare 14.02.2010 care ar cam trebui să fie una festivă pentru LC Deva!!! Este un an de la prima întâlnire adevărată LC Deva!!! Vă mai aduceţi aminte????
              1. Mikebike72
              2. Kenjiro Sanga
              3.
              4.
              5.
              6.Costelhd
              7.
              8.
              9.
              10. Daniel 67

              Sper să avem 2 liste cât mai mari!!! Hai lăsaţi prostiile şi apucaţi-vă de treabă!!!
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Secretare cine te streseaza?? Sau ma insel eu??? Noteaza-i si ii luam la ciupelit cu programare!!!!

                Comment


                • Pai nu conteaza cine propune intalnirea, conteaza cine vrea sa vina...iar de miştouri e plina lumea.....simplu...Da ori Ba !!!
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Stai ca deja eu incep sa am probleme de perceptie!!! Cine face misto ca eu nu pricep???

                    Comment


                    • Deocamdata nimeni, a fost !!! doar asa pentru prevenire
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • la intalnirea din 14.02 primiți si vrabiuțe(pui de mafioți)?
                        http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

                        Comment


                        • Ai lipsit mult mai Managere !!! a fost Revolutie pe LCDeva
                          Vrabiutele vor multe intalniri si noi nu putem merge la atatea
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
                            Ai lipsit mult mai Managere !!! a fost Revolutie pe LCDeva
                            Vrabiutele vor multe intalniri si noi nu putem merge la atatea
                            mai raruti ca este mai dragut!
                            deci si prin urmare primiti o nu? ca mie mi-a ajuns o revolutie in care am fost...
                            http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

                            Comment


                            • primim si gugustiuci
                              oricum eu nu vin,n-am cauciucuri bune,n-am bani de benzina-nici de cafea,e Duminica,e la Deva...poate cu alta ocazie
                              Last edited by alex_comisaru; 2 February 2010, 23:52.

                              Comment


                              • Originally posted by alex_comisaru View Post
                                primim si gugustiuci
                                deci primiti vrabi si alte pasari mici! atunci o sa ne inscriem si noi
                                albanezi!

                                Originally posted by alex_comisaru View Post
                                primim si gugustiuci
                                oricum eu nu vin,n-am cauciucuri bune,n-am bani de benzina-nici de cafea,e Duminica,e la Deva...poate cu alta ocazie
                                de caucicuri nu vb ca pe atunci este primavara,in rest nu mai spun nimic

                                Originally posted by kenjiro_sanga View Post
                                Cu ocazia asta pregătim şi întâlnirea de duminica viitoare 14.02.2010 care ar cam trebui să fie una festivă pentru LC Deva!!! Este un an de la prima întâlnire adevărată LC Deva!!! Vă mai aduceţi aminte????

                                1. Mikebike72
                                2. Kenjiro Sanga
                                3.
                                4.
                                5.
                                6.Costelhd
                                7.
                                8.
                                9.
                                10. Daniel 67

                                Sper să avem 2 liste cât mai mari!!! Hai lăsaţi prostiile şi apucaţi-vă de treabă!!!
                                Albanezi :

                                1.Colectionarul
                                Last edited by Colectionarul; 3 February 2010, 00:01. Reason: Automerged Doublepost
                                http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google