Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • <<Glumind, razand, mi-ar fi placut sa fim mai multi, ca data trecuta....ce frumos a fost !!>>
    Acum glumind si rizind nu stiu de ce a-ti fortat aceasta intilnire mai ales ca a-ti vazut ca nici vremea nu ne ajuta nici clienti nu sunt!! Mai aminam o saptamina si poate ca iesea altceva decit o "miniintilnire" in TREI!! Probabil ca se gaseau mai multi doritori de o prima iesire la manastire!!

    Comment


    • Managere...oricand sunteti bine veniti in zona mea...
      Nobody is perfect. I am nobody.

      Comment


      • Nu e vorba de asta!!! Pot sa vin oricind, dupa cum zici, dar m-am invatat sa venim la gramada!!! A iesit asa frumos !!!!

        Comment


        • Neata. Daniel, au aflat ca nu mai am logan si vor sa ma vada alergand pana la Brad, mai apoi la manastire, si cand se va ajunge la virsli sa manance si portia mea.
          Maine nu voi putea venii la Brad, dar promit ca (voi propune intalnire si) voi merge la manastire dupa ce reusesc sa-mi ridic noul logan de la reprezentanta. (Mai am de asteptat avizul administratiei fondului pentru mediu).
          Eu beau sigpic

          Comment


          • facem si peste 2 saptamani daca vreti...
            eu oricum maine voi merge sa mananc o pereche de virsle ca de la mine din zona...
            Nobody is perfect. I am nobody.

            Comment


            • Poate peste 2 saptamani prinzi destul curaj si dam un macadam
              sigpic

              Comment


              • doctore...mai bine te ''aptii''...
                Nobody is perfect. I am nobody.

                Comment


                • Aloooooooooooooooooooo, manageri, pompieri, doctori si alte secretaure..si bineinteles Naşi.
                  Oricand facem o alta intalnire spre Manastirea de la Crisan...fara probleme si apoi la Virsla lui Kklaus....ce ziceti ???
                  HZP....succes cu noua masina Logan...de abia astept s-o vad
                  Last edited by kenjiro_sanga; 6 March 2010, 22:36.
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Originally posted by 07hzp View Post
                    Neata. Daniel, au aflat ca nu mai am logan si vor sa ma vada alergand pana la Brad, mai apoi la manastire, si cand se va ajunge la virsli sa manance si portia mea.
                    Maine nu voi putea venii la Brad, dar promit ca (voi propune intalnire si) voi merge la manastire dupa ce reusesc sa-mi ridic noul logan de la reprezentanta. (Mai am de asteptat avizul administratiei fondului pentru mediu).
                    Bravo prietene!!! Mai auzim si cite o veste buna la LC Deva!!! Cind iei masinuta cea noua musai trebuie sa punem de o intilnire!!! Apropo vei ramine 07 HZP????

                    Originally posted by kklaus View Post
                    facem si peste 2 saptamani daca vreti...
                    eu oricum maine voi merge sa mananc o pereche de virsle ca de la mine din zona...
                    Ca tot veni vorba domnule pompier de Brad, unde se pot minca adevaratii virslii de Brad??? Din ce am dedus pina acum nici tu nu i-ai gasit inca!!!
                    Last edited by Daniel 67; 6 March 2010, 22:51. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Cum nu stie.....fi serios Managere, are una pentru el
                      De abia astept s-o facem lata la Brad....dar cand facem gramada mare plus o liniuta pe drumul de intoarcere.....ce frumos a fost atunci....beton
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Bine zici Secretare!!! Dar tura urmatoare ti-l dau tie pe Costel!!! Asta ca sa vezi cit atirna!!!

                        Comment


                        • Nu este nici o problema !!! il iau io o tura....dar daca vomita sa-i dai batista ta
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Punga in torpedou cu actionare automata la franari puternice, ca-n "Taxi"
                            sigpic

                            Comment


                            • Multumesc Secretare!!! Ti-l dau cu tot cu batista!!! O sa-l cauti printre scaune ca pe "Georgi fii cuminte"!!!

                              Comment


                              • Nuuuuuu, ca il bag in portbagaj cat facem liniute sa nu stie ce-i cu el
                                Oricum Georgii va ajunge pilot de macadam, sigur
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google