Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In concluzie se anuleaza initiativa pentru 23-24 mai si asteptam dictatura cind vom primi si nu ni se va lua 25%!!!!

    Comment


    • pe 24 oricum particip la o intalnire Loganclub. ori aici cu prietenii LCDeva, ori la Timisoara sa stresez un MRV.
      din partea mea se poate si in 23 cu LCDeva in zona Hateg - Densus.(poate se inscriu pe lista mai multi).
      Eu beau sigpic

      Comment


      • Dani , dupa cum vad as considera sa anulezi intilnirea nu vezi ca nu vrea nimeni ! , nu are rost sa-ti mai bati capul , ca ai destule................... sti tu unde ma refer
        sigpic

        Comment


        • Ma mai gindesc!!! Poate imi pun si eu o "bere in bot" si-mi vin idei utile !!! Cine stie???

          Comment


          • nu are rost sa-ti pui bere in bot ca nu-ti face bine ,
            eu azi am servit numai citric si apa minerala iar alti...................
            sigpic

            Comment


            • dupa revenirea de la felix va spun daca va voi onora cu prezenta. ...e ok managere?
              data nu este o problema pentru mine...in acel weekend voi fi disponibil,cu bani,benzina si timp liber de la servici.
              Nobody is perfect. I am nobody.

              Comment


              • Stiu eu ce-ti poate pielea mai "pompierule atomic"!!! Tu trebuiesti intrebat doar daca nu cumva o intilnire LC Deva se suprapune cu tura ta de servici!!!

                Comment


                • ai spus mai bine decat puteam eu managere.
                  Nobody is perfect. I am nobody.

                  Comment


                  • costele, ia-ti citricul si dute in moldova! nu fa aia , nu fa aia, esti ca o soacra de baiat.

                    Comment


                    • Originally posted by kklaus View Post
                      dupa revenirea de la felix va spun daca va voi onora cu prezenta. ...e ok managere?
                      data nu este o problema pentru mine...in acel weekend voi fi disponibil,cu bani,benzina si timp liber de la servici.
                      ...doar chef sa am.

                      Originally posted by martongrigore View Post
                      costele, ia-ti citricul si dute in moldova! nu fa aia , nu fa aia, esti ca o soacra de baiat.
                      chiar nu inteleg ce ai cu,casieru' nostru mai sefule...daca el crede ca este mai aproape moldova,alba,turda,decat deva,brad,etc,ce te tot legi de el atat...ia uite mai la el!!!
                      Last edited by kklaus; 11 May 2010, 22:41. Reason: Automerged Doublepost
                      Nobody is perfect. I am nobody.

                      Comment


                      • nasule nu pot sa merg la moldova daca nu vi tu la Hunedoara cu produsul lui tzopescu , totusi care-i problema ta!!? , sau te dor dintii , nu vreau sa dau apa la moara .............totusi revin la subiect care-i problema ta Claudiu
                        Last edited by costelHD; 11 May 2010, 22:49.
                        sigpic

                        Comment


                        • Toti sunteti niste babe, cucuvele, soacre.................
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Originally posted by costelHD View Post
                            .............totusi revin la subiect care-i problema ta Claudiu
                            chiar nici o problema Costelus doar ca mai raspunde si la telefon cand te suna ''prietenii'' .
                            Nobody is perfect. I am nobody.

                            Comment


                            • Daca nu-i bataie, tot degeaba
                              Toti sunteti Varza, io Nu.....io sunt un om integru
                              Last edited by kenjiro_sanga; 12 May 2010, 12:02.
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Originally posted by kklaus View Post
                                chiar nici o problema Costelus doar ca mai raspunde si la telefon cand te suna ''prietenii'' .
                                neata , nu stiu unde bati apropo dar la mine cand suna telefonul indiferent cine suna sau nu cunost numarul sa sti ca raspund , multumesc
                                secretare te dor dintii
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google