Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce Gyula mai, macar o Budapesta, sa vedem ceva !
    sigpic

    Comment


    • cam tarziu daniele...oricum nimeni nu stie cand vb serios sau faceti glume.
      seriosul se tine pe forum si glumele la intalniri. parerea mea

      Comment


      • Ca de obicei ai priceput altceva!! Oricum subiectul e inchis!! Daca vrei discutam "intilniri" sau te chinuie iar amintirile dintr-o alta viata!!???

        Comment


        • nu te-ai gandit ca poate am un motiv asemanator cu al lui costel pentru care nu ma inghesui la intalniri?

          Comment


          • Motivele tale nu se discuta aici pentru ca nu se aseamana cu ale casierului nici din greseala ca sa nu mai vorbim de activitate!! Asa ca las- o balta!! Discutam "intilniri" daca vrei!!!
            Iar Casierul a plecat dar e "pe aproape' intotdeauna si-l cheama tot CostelHD!! Mai vrei???

            Comment


            • da mai vreau...ce mai ai? ironie ieftina? sunt satul

              si in plus ramane valabila invitatia: duminca la hateg
              Last edited by gheorgheion; 21 May 2010, 17:23. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • De aceea nu ai fost alaturi de noi niciodata cu adevarat!! Pentru ca nu esti capabil din cite se pare sa intelegi cu adevarat nici o gluma, nici o ironie fie ele ieftine, cum spui tu!!! Nu mai polemizez cu tine!!! Daca vrei cu adevarat sa spui cum vezi tu lucrurile la LC Deva esti binevenit la prima intilnire LC Deva!!! Prin "viu grai" nu o sa mai fie sanse ca ideile tale sau ale mele sau a mai stiu eu cui sa fie intelese aiurea, asa cum se intimpla de cele mai multe ori pe forum!!
                In ceea ce priveste chestia cu Hateg-ul eu nu am nimic impotriva, insa cred ca inainte de acest Hateg e nevoie de o "miniintilnire LC Deva" pe locurile de bastina pentru a mai povesti intre noi!!!
                De aceea eu propun o intilnire luni 24 mai, ora 11 la Deva sau Hunedoara (dupa cum vor dori cei care pot si doresc sa vina) pentru a ne mai vedea,.......pentru a ne recunoste(unii s-au mai ingrasat, unii au mai slabit!!!)... si pentru......mai vedem noi acolo ce ne mai dorim!!! Acum mai trebuie sa vedem citi sunt disponibili pentru ziua respectiva pentru ca normal cei care lucram la chefereu, electrica, pasapoarte...etc e o a doua zi de duminica!!! Vedem ce doreste comunitatea!!! Daca doreste!!

                Miniintilnire LC Deva luni 24 mai 2010, ora 11, in parcare la Practiker!!! Ordinea de zi poate fi consistenta dar asta e si infunctie de prezenta!!! Facem si o lista cu prezenta????
                1.
                2
                3
                4
                5
                6
                7
                8
                9
                10 Daniel 67
                Last edited by Daniel 67; 21 May 2010, 22:31. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Azi ne intalnim ?
                  Maine ne vedem la Practiker !
                  sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/hd_66_aly-t18341.html

                  Comment


                  • Miniintilnire LC Deva luni 24 mai 2010, ora 11, in parcare la Practiker!!! Ordinea de zi poate fi consistenta dar asta e si infunctie de prezenta!!! Facem si o lista cu prezenta????
                    1 Alin1234
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    8
                    9
                    10 Daniel 67
                    Ss nu ziceti ca mergeti la lucru!!! Pacatosilor!!

                    Comment


                    • up pe lista. intradevar sunt multe de discutat.
                      Eu beau sigpic

                      Comment


                      • Deci!!!??? Vom fi vreo 3-4 ca de obicei, nu???

                        Comment


                        • Miniintilnire LC Deva luni 24 mai 2010, ora 11, in parcare la Practiker!!! Ordinea de zi poate fi consistenta dar asta e si infunctie de prezenta!!! Facem si o lista cu prezenta????
                          1 Alin1234
                          2 Dr
                          3 eu
                          4 07hzp
                          5
                          6
                          7
                          8
                          9
                          10 Daniel 67
                          Ss nu ziceti ca mergeti la lucru!!! Pacatosilor!!

                          Comment


                          • hai cu pozele,pacatosiilor

                            Comment


                            • Mintenas Junioru!!!! Termin treaba la popota, îmi recuperez nevasta si ma ocup si de poze!!
                              Apropo toate pozele de astăzi sunt la mine ca restul lumii a facut concurs de lipit stikere si sigle LC Deva!! Vezi că Nașu ti-a furat meseria!!! Stii tu aia cu lipitul!!!
                              Last edited by Daniel 67; 24 May 2010, 20:14.

                              Comment


                              • Ce intalnireeee !??....nu a fost nimeni Junioareeee !!! doar Manageru'....se uita cum treceau tirurile pe langa Practiker ...
                                Haaaaaaa....si io sunt Sef de Popota ca de obicei !!! Junioare nu te insura
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google